21 lipca 2024
Pn.

24.06

7:00 + Bolesław, Aleksander i Genowefa Leśko  
18:00 + Jan i Andrzej Dąbek

Poza parafią

-Wynagradzająca za grzechy z prośbą o przecięcie więzów zła, przekleństw i konsekwencji grzechów z prośbą o Boże bł. dla rodziny    

+ Tadeusz Kępa – od rodziny Dyndów

+ Bernadeta Lech – od Bogdana i Grażyny Bartman             

Wt.

25.06

7:00 + Janina i Ludwik Stach
18:00  + Witold Wilk – 2 rocz. śm.

Poza parafią

-Wynagradzająca za grzechy z prośbą o przecięcie więzów zła, przekleństw i konsekwencji grzechów z prośbą o Boże bł. dla rodziny    

+ Tadeusz Kępa – od rodziny Dyndów

+ Bernadeta Lech – od Eweliny i Tomasza Bem   

Śr.

26.06

7:00 + Robert Lew – od brata Wojciecha z rodziną   
18:00 + Adam Kuśnierz  

Poza parafią

-Wynagradzająca za grzechy z prośbą o przecięcie więzów zła, przekleństw i konsekwencji grzechów z prośbą o Boże bł. dla rodziny             

+ Zuzanna Lesiak – od rodziny Antoników

+ Bernadeta Lech – od kolegów i koleżanek Jaromira ze studiów  

Czw.

27.06

7:00 + Władysław i Józefa (f) Paśko
18:00 + Anna, Władysław, Joanna Dziura  

Poza parafią

-Wynagradzająca za grzechy z prośbą o przecięcie więzów zła, przekleństw i konsekwencji grzechów z prośbą o Boże bł. dla rodziny    

+ Zuzanna Lesiak – od rodziny Odój

+ Bernadeta Lech – od Gabinetu Terapii

Pt.

28.06

7:00 + Bronisława (f), Władysław Szyszka + Krystyna i Irena   
18:00 Dziękczynno-błagalna z okazji 16. rocznicy ślubu Dominiki i Tomasza z prośbą o zdrowie i Boże bł. dla całej rodziny

Poza parafią

-Wynagradzająca za grzechy z prośbą o przecięcie więzów zła, przekleństw i konsekwencji grzechów z prośbą o Boże bł. dla rodziny    

+ Zuzanna Lesiak – od kolegi Stanisława z żoną

+ Bernadeta Lech – od Gabinetu Terapii

Sob.

29.06

7:00 + Joanna Berłowska
9:00 + Maria, Jan Gniewek oraz zmarli z rodzin Gniewków i Pastułów
18:00 O zdrowie i bł. Boże dla Ani

Poza parafią

-Wynagradzająca za grzechy z prośbą o przecięcie więzów zła, przekleństw i konsekwencji grzechów z prośbą o Boże bł. dla rodziny 

+ Zuzanna Lesiak – od koleżanek z Technikum Budowlanego w Rzeszowie

+ Bernadeta Lech – od przyjaciółki Aliny Pałys z rodziną

Nd.

30.06

6:30 + Michał Gaj – od żony Józefy z rodziną
7:15 Szpital: + Julia Kornmehl – od Marty i Pawła Pasterz   
7:30 Dom Kombatanta: + Zbigniew 15 rocz. śm. – od żony Krystyny
8:00 + Witold Wilk – od Sylwestra i Justyny Cieplik z rodziną    

Poza parafią

-Wynagradzająca za grzechy z prośbą o przecięcie więzów zła, przekleństw i konsekwencji grzechów z prośbą o Boże bł. dla rodziny  

+ Bernadeta Lech – od Elżbiety i Mieczysława Matuła z rodziną  

9:30 Za parafian          
10:30 Dom Pomocy Społecznej: + Józef Zaborowski – od kolegów
11:00 + Józef Szela w rocz. śm.      
12:30 + Franciszek Lew                 
17:00 + Władysław i Helena Smela
19:00 + Franciszek, Ignacy, Julia Bojda