21 lipca 2024

Liturgia

 1. W tym tygodniu w liturgii Kościoła przeżywać będziemy następujące wspomnienia: w poniedziałek św. Alberta Chmielowskiego, w piątek św. Alojzego Gonzagi.
 2. W środę o godz. 10:00 odbędzie się Msza Święta na zakończenie Roku Szkolnego dla Przedszkola św. Rocha, zaś w czwartek o 15:30 dla Przedszkola św. Józefa.
 3. W czwartek po Mszy św. wieczornej Wieczór Uwielbienia prowadzany przez Wspólnotę Metanoia.
 4. W piątek po nabożeństwie czerwcowym koronka do Miłosierdzia Bożego.
 5. W piątek zakończenie Roku Szkolnego. Msza Święta dla dzieci i młodzieży z naszej Szkoły o godz. 9:30. Spowiedź przez zakończeniem roku codziennie 30 minut przed każdą Mszą św.

 

Spotkania

 1. We wtorek po Mszy św. wieczornej spotkanie kandydatów do bierzmowania z klasy VII, grupa – p. Dominiki.
 2. W środę po Mszy św. wieczornej spotkanie dla kandydatów na ministranta. Zapraszamy na to spotkanie chłopców z kl. II – VI.
 3. W czwartek po Mszy św. wieczornej spotkanie integracyjne OAZY, LSO, Koła Misyjnego i Scholii Parafialnej.
 4. W czasie wakacji nie będzie spotkań grup duszpasterskich. Biorą one udział w wakacyjnych formach wypoczynku i formacji proponowanych w całej naszej diecezji.
 5. W sobotę po Mszy św. wieczornej katecheza chrzcielna dla rodziców i chrzestnych.

 

Sprawy parafialne

 1. W piątek po Mszy św. o 9:30 (Msza św. na zakończenie roku szkolnego) zostaną rozdane indeksy uczniom z klas VI. Jest to pierwszy element rozpoczynający formacyjne przygotowanie do sakramentu bierzmowania w naszej parafii. Prosimy o obecność.

*Do użytku wewnętrznego parafii