24 czerwca 2024
Pn.

20.05

7:00 + Aleksander Olszewski – od Joanny i Gabrieli z rodziną

+ Władysław Staszko

+ Witold Wilk – od rodziny Wruszaków  

18:00 + Za dusze w czyśćcu cierpiące     

+ Józef, Emilia i Józef  

Poza parafią

+ Teofila (kobieta) – Msza św. gregoriańska

Wt.

21.05

7:00 + Czesław Belcer – od wnuczki Gabrieli

+ Tadeusz Murias – rocz. śm.   

+ Józefa (f) i Eugeniusz Kucaba

18:00 -Za wstawiennictwem św. Rocha: O Boże bł., opiekę św. Rocha
i Matki Bożej dla Iwony i dziecka poczętego pod jej sercem

-Dziękczynna za dar przyjęcia Komunii św. przez córkę

Poza parafią

+ Teofila (kobieta) – Msza św. gregoriańska

Śr.

22.05

7:00 + Stanisława Pajda – od męża Augustyna

+ Julia, Antoni Bazan    

10:00 Dom Pomocy Społecznej: + Stanisław Przybyło – 14 rocz. śm.      
18:00 -W 18 rocz. urodzin Zuzanny: o potrzebne łaski oraz dobry wybór drogi życiowej

+ Wiesława Szmigiel – od syna Grzegorza z rodziną

Poza parafią

+ Teofila (kobieta) – Msza św. gregoriańska

+ Zbigniew Szpojnarowicz – od rodziny Żmuda

Czw.

23.05

7:00 + Sławomir Szpecht – od żony Krystyny

+ Henryk Duda – 33 rocz. śm.   

10:00 Dom Kombatanta: + Zbigniew Szpojnarowicz – od rodziny Kruczek z Brzeska
18:00 -Dziękczynna za przygotowanie dzieci do
I Komunii św., za kapłanów
i wychowawców oraz o Boże bł.
i potrzebne łaski dla nich

+ Sylwester Pietraszek – braci Piotra i Andrzeja

Poza parafią

+ Teofila (kobieta) – Msza św. gregoriańska

Pt.

24.05

7:00 + Bronisław Blicharz

+ Jan Duda    

18:00 + Elżbieta Klęsk – 3 rocz. śm.

+ Tadeusz Murias – od żony

Poza parafią

+ Teofila (kobieta) – Msza św. gregoriańska

Sob.

25.05

7:00 -O wybór dobrej szkoły dla Damiana

+ Maria Szarek – od wnuka Michała z rodziną

+ Rozalia Boroń – od siostry Izyty Sokołowskiej z rodziną

18:00 + Michał Szełkienicz – 10 rocz. śm.

+ Tomasz Smyrski – od przyjaciela Adama

Poza parafią

+ Teofila (kobieta) – Msza św. gregoriańska

Nd.

26.05

6:30 + Edward Ustrzycki – 3 rocz. śm.  
7:15 Szpital: Za parafian              
7:30 Dom Kombatanta: + Stanisław Zych – od koleżanek ze sklepu            
8:00 + Zofia Materna – rocz. śm.                 

Poza parafią

+ Teofila (kobieta) – Msza św. gregoriańska

9:30 + Helena Duda     
10:30 Dom Pomocy Społecznej: + Marian Stodolak – od Anny                
11:00 Dziękczynna z prośbą o dalsze bł. Boże dla Gabrieli, Martyny i Rity   
12:30 Rocznica I Komunii Św.            
17:00 + Mariola Bzdeń – od dzieci   
19:00 + Tadeusz Szmyd