24 czerwca 2024
Pn.

29.04

7:00 + Czesław Belcer – od wnuka Tomasza z rodziną

+ Jan Lew – rocz. śm.

+ Bolesław Kotowicz – od koleżanek i kolegów z pracy z Rzeszowskiego Domu Kultury filia Słocina-Zalesie-Matysówka

18:00 -Dziękczynna w 35 rocznicę ślubu z prośbą o dalsze Boże bł.

+ Renata Leśko – od syna Łukasza z rodziną

Poza parafią

+ Tadeusz Murias – od Heleny i Eugeniusza Szczepanik

+ Bernadeta Lech – od Małgorzaty i Tomasza Mierzwa

+ Adam Beściak – od Marii i Macieja Raźnikiewicz

+ Barbara Kuśnierz – od Henryka Kozaka z rodziną

+ Stanisław Trojanowski – od Konrada i Marii Gargaś

+ Maria Kut – od rodziny Różańskich

+ Irena Łuka – od Renaty Mac

Wt.

30.04

7:00 -Z okazji 45 r. urodzin Małgorzaty z prośbą o Boże bł. i potrzebne łaski

-Dziękczynna za szczęśliwe rozwiązanie z prośbą o bł. Boże dla matki i dziecka

+ Zofia Materna – od pracowników Przedszkola św. Józefa     

18:00 -Za wstawiennictwem św. Rocha: Za kapłanów pracujących w naszej parafii – o zdrowie i opiekę św. Rocha

+ Józefa Leśko – 6 rocz. śm.

Poza parafią

+ Bernadeta Lech – od Patryka i Ani z rodziną

+ Adam Beściak – od Marii i Macieja Raźnikiewicz

+ Barbara Kuśnierz – od Wojciecha Prucnal z rodziną

+ Stanisław Trojanowski – od Patrycji Kołodziejczyk z rodziną

+ Maria Kut – od Stanisława i Jadwigi Krupa z rodziną

+ Irena Łuka – od Marty Augustyn-Biedy z rodziną

Śr.

1.05

7:00 + Józef Zaborowski – od córki Beaty z rodziną   
18:00 + Adam Beściak – od córki Katarzyny z rodziną  

+ Wanda Sałyga-Gamracka – od chrzestnej Barbary z rodziną

Poza parafią

+ Teofila – rozpoczęcie Mszy św. gregoriańskich

+ Tadeusz Kępa – od rodziny Wnęków z Tarnobrzega

+ Barbara Kuśnierz – od Renaty Majchrowskiej

+ Bernadeta Lech – od Sebastiana i Moniki z rodziną

+ Adam Beściak – od rodziny Drozdów

+ Barbara Kuśnierz   – od Urszuli i Grety

+ Stanisław Trojanowski – od Pawła Gargaś z rodziną

+ Maria Kut – od Zbigniewa i Marii Murjas z rodziną

+ Irena Łuka – od Doroty Grys z rodziną

Czw.

2.05

7:00 + Aleksander Olszewski – od Joanny i Gabrieli z rodziną

+ Józef Stanio – od córki Joanny z Emilką  

18:00 -O opiekę MB dla Bernadety

+ Władysław Złamaniec – od córki Beaty z mężem

Poza parafią

+ Teofila – Msza św. gregoriańska

+ Tadeusz Kępa – od Dagmary

+ Jan Kilar    – od kolegów z Wydziału Utrzymania Sieci PGE Dystrybucja Oddział Rzeszów

+ Kazimierz Kuśnierz – od pracowników Izby Administracji Skarbowej w Rzeszowie

+ Władysław Złamaniec – od koleżanek i kolegów z pracy MOPS

+ Stanisław Trojanowski – od Barbary i Leszka Gargaś

+ Stanisław Marszałek – od rodziny Radziwińskich i Korbeckich

+ Irena Łuka – od koleżanki córki – Krystyny Dziewit z rodziną

Pt.

3.05

6:30 + ks. Bronisław Wojdyła (z Chicago) – od Józefy Gaj
7:15 Szpital: + Cecylia Kuśnierz–od Krystyny Krawczyk
7:30 Dom Kombatanta: + Janina Pokrzywa – od Jolanty Murias z dziećmi
8:00 + Józefa Wójcik-Mądry – 1 rocz. śm. 

Poza parafią

+ Teofila – Msza św. gregoriańska

+ Jan Kilar – od kolegów z Wydziału Utrzymania Sieci PGE Dystrybucja Oddział Rzeszów

+ Kazimierz Kuśnierz – od pracowników Izby Administracji Skarbowej w Rzeszowie

+ Władysław Złamaniec – od Marka Gąsiora

+ Stanisław Trojanowski – od Ewy Lisowicz z rodziną

+ Stanisław Marszałek – od Janiny, Zbigniewa i Łukasza Czekańskich

+ Tadeusz Murias – od Dyrekcji i Nauczycieli ZS Muzycznych nr 2 im. Wojciecha Kilara w Rzeszowie

9:30 O dary Ducha Św. i pomyślne zdanie matury dla Oliwii
10:30 Dom Pomocy Społecznej: + Marian Pacześniak
11:00 + Małgorzata Miłek, Jan Jęczalik
12:30 O zdrowie i bł. Boże dla Marii
17:00 + Franciszek i Zofia
19:00 Za parafian
Sob.

4.05

7:00 -Za druhów i sympatyków OSP Słocina 

+ Jan Lampart – od Zofii i Mirosława Bereza

+ Janina Pokrzywa – od Doroty i Adama Dąbal

18:00 -Za róże św. Floriana: o bł. Boże dla żyjących a dla zmarłych o życie wieczne

+ Henryk Piela – od swatów Paśków

Poza parafią

+ Teofila – Msza św. gregoriańska

+ Józef Ziaja – od Zofii Czepiel

+ Mariusz Klimas – od Andrzeja Fala z rodziną

+ Zuzanna Lesiak – od Aleksandry i Krzysztofa Kloc z rodziną

+ Beata Łuka – od Absolwentów roku 2017/2021 4CT

+ Irena Łuka – od Koła Gospodyń Wiejskich z Nowej Wsi

+ Jan Kilar – od Marii i Józefa Janda

 

 

Nd.

5.05

6:30 + Marian Beściak – od żony
7:15 Szpital: + Bożena Lisowicz – od pracowników firmy MTU            
7:30 Dom Kombatanta: + Beata Łuka – od KGW w Nowej Wsi          
8:00 + Anna, Jan Ciupak + Agnieszka i Katarzyna

Poza parafią

+ Teofila – Msza św. gregoriańska

+ Jan Kilar – od Iwony Łoza z rodziną

+ Kazimierz Kuśnierz – od pracowników Izby Administracji Skarbowej w Rzeszowie

+ Władysław Złamaniec – od Tomasza Lisowicza

+ Stanisław Trojanowski – od Beaty Pajda

+ Stanisław Marszałek – od Janiny, Zbigniewa i Łukasza Czekańskich

+ Tadeusz Murias – od Marty Ostrowskiej z rodziną

9:30 + Zbigniew – 33 rocz. śm. oraz za dusze w czyśćcu cierpiące   
10:30 Dom Pomocy Społecznej: + Stanisław Marszałek – od rodziny Budów
11:00 + Stanisław Kąkol – od Dyrekcji i pracowników SP nr 5 w Rzeszowie
12:30 Za parafian           
17:00 + Andrzej Bylak – 15 rocz. śm.        
19:00 Dziękczynna w 10 rocz. ślubu Roberta i Beaty