24 czerwca 2024
Pn.

22.04

7:00 + Andrzej Przytuła – od syna Łukasza z rodziną
18:00 + Jan i Andrzej Dąbek  

+ Aniela Łoza – od rodziny Lechwarów

Poza parafią

+ Za dusze w czyśćcu cierpiące

+ Mariusz Klimas – od Grzegorza Rudzińskiego z rodziną

+ Józefa Wójcik-Mądry – od pracowników Depatarmentu Organizacyjno-Prawnego i pozostałych pracowników Urzędu Marszałkowskiego

+ Jan Kilar   – od położnych z położnictwa KSW nr 2

+ Kazimierz Kuśnierz – od rodziny Polanowskich

+ Barbara Kuśnierz – od Heleny Kuśnierz

+ Cecylia Kuśnierz   – od Bożeny i Władysława Beściak

+ Maria Kut – od rodziny Niepla z Sędziszowa Młp.

+ Bernadeta Lech – od Labolatorium Centralnego

Wt.

23.04

7:00 + Ludwik Stanio – od rodziny z Matysówki i Kielnarowej

+ Wiktoria, Wojciech i zmarli z rodziny  

+ Tadeusz Kępa – od bratanicy Małgorzaty z rodziną    

18:00 -Za wstawiennictwem św. Rocha: O Boże bł. i opiekę Matki Bożej i św. Rocha dla Marii i Agaty; O łaskę uzdrowienia dla Wacława   

+ Maria Bazan – 1 rocz. śm.

Poza parafią

+ Józefa Wójcik-Mądry – od rodziny Szalów i Pińkowiczów

+ Jan Kilar – od położnych z położnictwa KSW nr 2

+ Kazimierz Kuśnierz – od pracowników Izby Administracji Skarbowej w Rzeszowie

+ Barbara Kuśnierz – od Heleny Kuśnierz

+ Cecylia Kuśnierz – od Bożeny i Władysława Beściak

+ Maria Kut – od Ewy i Marka z rodziną

+ Bernadeta Lech – od Labolatorium Centralnego

Śr.

24.04

7:00 + Marek Mazur – od żony    
10:00 Dom Pomocy Społecznej: + Zuzanna Lesiak – od koleżanek i kolegów córki Katarzyny z Wektora Wiedzy    
18:00 + Jan Lampart – od Stefanii Wcisło

+ Józef Sarna – od rodziny Hudzików

Poza parafią

+ Henryk Solecki – od Wspólnoty Domu Prowincjalnego w Przemyślu

+ Józefa Wójcik-Mądry – od koleżanek i kolegów ze studiów

+ Jan Kilar – od położnych z położnictwa KSW nr 2

+ Kazimierz Kuśnierz – od pracowników Izby Administracji Skarbowej w Rzeszowie

+ Barbara Kuśnierz – od Heleny i Mieczysława

+ Cecylia Kuśnierz – od rodziny Płonków

+ Maria Kut – od bratanicy Aleksandry

+ Bernadeta Lech – od rodziny Cygan

Czw.

25.04

7:00 + Marek Mazur – od żony i córki

+ Andrzej Kawalec

10:00 Dom Kombatanta: + Stanisław Marszałek – od chrześniaka z rodziną
18:00 + Za dusze w czyśćcu cierpiące    

+ Józef Stanio – od syna Pawła z rodziną

Poza parafią

+ Józefa Wójcik-Mądry – od Elżbiety i Jana Czarnotów

+ Jan Kilar – od położnych z położnictwa KSW nr 2

+ Kazimierz Kuśnierz – od pracowników Izby Administracji Skarbowej w Rzeszowie

+ Barbara Kuśnierz – od Roberta i Doroty

+ Cecylia Kuśnierz – od Doroty i Roberta Kuśnierz

+ Maria Kut – od rodziny Gorzelanych

+ Bernadeta Lech – od rodziny Cygan

Pt.

26.04

7:00 + Genowefa Leśko – od synowej Krystyny

+ Zdzisław Nitka – od wnuków

+ Jan Pietraszek – od sióstr z rodzinami

18:00 + Marian Beściak – 1 rocz. śm.  

+ Bernadeta Lech – od siostry Anny i Rafała Skoczylas z dziećmi   

Poza parafią

+ Tadeusz Murias – od Marty i Adama Wilk

+ Jan Kilar   – od położnych z położnictwa KSW nr 2

+ Kazimierz Kuśnierz – od pracowników Izby Administracji Skarbowej w Rzeszowie

+ Barbara Kuśnierz – od Mariusza i Beaty Kuśnierz z rodziną

+ Cecylia Kuśnierz – od Heleny Kuśnierz i Mieczysława Grys

+ Maria Kut – od rodziny Nierodów

+ Bernadeta Lech – od dzieci, rodziców i wychowawczyni kl. Ie

Sob.

27.04

7:00 + Franciszek Kapusta – od Joanny i Małgorzaty

+ Józef Zaborowski – od syna Wojciecha z rodziną  

18:00 + Marek Mazur – od żony i córki

+ Krystyna Sadło – od Krystyny Tereszkiewicz

Poza parafią

+ Marian Beściak – od rodziny Sitek

+ Tadeusz Murias – od emerytów i byłych pracowników VIII LO w Rzeszowie

+ Jan Kilar – od kolegów z Wydziału Utrzymania Sieci PGE Dystrybucja Oddział Rzeszów

+ Kazimierz Kuśnierz – od pracowników Izby Administracji Skarbowej w Rzeszowie

+ Barbara Kuśnierz – od Mariusza i Beaty Kuśnierz z rodziną

+ Cecylia Kuśnierz – od Henryka Kozak z rodziną

+ Maria Kut – od Magdaleny Wiater z rodziną

+ Irena Łuka – od Beaty Mosny z synem

 

 

Nd.

28.04

6:30 + Maria, Mieczysław i Mirosław Bator i Barbara Kuśnierz
7:15 Szpital: + Robert Lew – od Danuty i Józefa Lew           
7:30 Dom Kombatanta: + Beata Łuka – od Mateusza Ciszewskiego          
8:00 + Janusz Puterla – od brata Sławka z rodziną  

Poza parafią

+ Tadeusz Murias – od Marka Szczepanika z rodziną

+ Jan Kilar – od kolegów z Wydziału Utrzymania Sieci PGE Dystrybucja Oddział Rzeszów

+ Kazimierz Kuśnierz – od współpracowników syna z Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego w Rzeszowie

+ Barbara Kuśnierz – od Barbary Paduch z rodziną

+ Cecylia Kuśnierz – od siostrzenicy Doroty Bojarskiej z rodziną

+ Maria Kut – od rodziny Kutów z Grodziska

+ Irena Łuka – od Katarzyny Leńczyk z rodziną

9:30 + Wojciech i Wiktoria Zaborowscy i zmarli z rodziny  
10:30 Dom Pomocy Społecznej: + Zuzanna Lesiak – od Anity Górka-Knutel    
11:00 Za parafian oraz o potrzebne łaski i opiekę św. Floriana dla OSP Rzeszów-Słocina

Poza parafią

-O potrzebne łaski dla ks. Przemysława

+ Mariusz Klimas – od Bartosza Zgłobickiego z rodziną

+ Stanisław Marszałek – od rodziny Wybrańców

12:30 Z okazji 40 rocz. ślubu Ewy i Józefa z prośbą o dalsze bł. Boże, zdrowie i potrzebne łaski          
17:00 + Marek Mróz rocz. śm. – od kolegów Dariusza, Jacka, Jerzego, Krzysztofa i Wiesława