Intencje mszalne 20 – 26 listopad 2023

Pn.

20.11

7:00 + Zbigniew Więcek – od sąsiadów Andrzeja Jordanka i Wojciecha Szyszki

+ Maria i Władysław

+ Maria Klocek – od Sióstr i pracowników Przedszkole św. Józefa     

18:00 + Za dusze w czyśćcu cierpiące 

+ Czesław i Genowefa Pęska

Poza parafią

+ Maria Bazan – od Elżbiety i Ewy Pleśniak

+ Józefa Wójcik-Mądry – od Janusza z rodziną    

Wt.

21.11

7:00 + Za dusze w czyśćcu cierpiące  

+ Henryk Jasiewicz – od koleżanek i kolegów z pracy  

+ Jan Południak – od szwagra, Heleny i rodziny Bała     

18:00 -Za wstawiennictwem św. Rocha: Dziękczynna za życie Weroniki z prośbą o Boże bł. dla rodziców i Szymona – od Eli i Tomka; W intencji Mariana o opamiętanie

+ Władysław Gościmiński – od członków z Kręgu Rodzin ze Słociny

Poza parafią

+ Maria Bazan – od Marty Ostrowskiej z rodziną

+ Robert Lew – od Eweliny Lew z dziećmi    

Śr.

22.11

7:00 + Julia Jasiewicz – od rodziny Filipów z Borku      
10:00 Dom Pomocy Społecznej: + Józefa Woźniak – od rodziny Koniecznych      
18:00 -O zdrowie i bł. Boże i opiekę MB dla Marysi z okazji urodzin

+ Julia Boroń – od uczestników Ekstremalnej Drogi Krzyżowej  

Poza parafią                                                  

+ Stanisława Belcer – od rodziny Ciepieńskich z USA

+ Maria Bazan – od Stanisławy Kardaś z rodziną

+ Robert Lew – od Agaty Możdżeń z rodziną     

Czw.

23.11

7:00 -O zdrowie dla Ireny i potrzebne łaski – od Róży św. Jadwigi

+ Bronisława Bojda – od Marty i Ryszarda    

10:00 Dom Kombatanta: + Halina i Tadeusz Trałka
18:00 + Stefania – 20 rocz. śm.

+ Konstanty Stec (21 rocz. śm.) i zmarli z rodziny   

Poza parafią

+ Maria Bazan – od Barbary Weryńskiej

+ Józefa Trojanowska – od Elżbiety i Pawła Kręgielewskich

Pt.

24.11

7:00

 

+ Monika Mróz – od Krystyny i Joanny z dziećmi z Chmielnika

+ Aniela i Michał

+ Stanisław Świgoń – od wnuków i prawnuków ze Słociny   

18:00 + Marek Mazur (rocz. śm.) – od żony i córki  

+ Bolesław Prec – od Renaty Szury z rodziną

Poza parafią

+ Józefa Wójcik-Mądry – od chrześnicy Asi z mężem

+ Józefa Trojanowska – od Marii i Józefa Fularz

Sob.

25.11

7:00 + Maria i Jan Dąbek

+ Marianna Szierżęga, Piotr i Magdalena  

+ Zofia i Józef Lis

18:00 + Wojciech Hałoń – od Dyrekcji i pracowników Przedszkola św. Rocha

+ Kazimiera Hałoń – od pracowników Przedszkola św. Rocha

Poza parafią

+ Bronisława Bojda – od rodziny Sochów

+ Józefa Trojanowska – od rodziny Chmiel z Woli Zgłobieńskiej

+ Józefa Wójcik-Mądry – od rodziny Mądrych z Sandomierza

 

 

Nd.

26.11

6:30 + Julia Boroń – od córki Danuty         
7:15 Szpital:  Za parafian
7:30 Dom Kombatanta: + Katarzyna, Piotr i Tadeusz Ciupak
8:00 + Stanisław Sabo – od córki Agnieszki z rodziną

Poza parafią

+ Józefa Trojanowska – od rodziny Kobylińskich z Woli Zgłobieńskiej

+ Józefa Wójcik-Mądry – od Kamila i Anny Urban

9:30 + Kazimierz Gwizdak – 25 rocz. śm.   
10:30 Dom Pomocy Społecznej: + Janina i Stanisław Bąk – od syna Zbigniewa z rodziną       
11:00 + Stanisława, Franciszek Cygan, zmarli rodzice, Maria, Jan i zm. bracia
12:30 + Józefa i Stanisław Szyszka    
17:00 + Jan Szyszka – 7 rocz. śm.