14 czerwca 2024
Pn.

14.08

7:00 + Edward Szawan
18:00 + Bronisław Myśliwiec

Poza parafią

+ Wanda Gamracka-Sałyga – od rodziny Walickich

+ Renata Leśko – od pracowników Leclerc

+ Augustyn Lisowicz od Bernadety Borkowskiej-Werelusz z rodziną

+ Marian Beściak – od Józefa i Danuty Lew

Wt.

15.08

6:30 + Anna i Władysław Łoza i zmarli z rodziny
7:15 Szpital:  Za parafian
7:30 Dom Kombatanta: + Kazimierz Dulęba – od rodziny Wiatrów
8:00 + Czesława Śmigiel, Kazimierz i Bogumiła

Poza parafią

+ Wanda Gamracka-Sałyga – od Anny Sałyga

+ Augustyn Lisowicz od Dyrekcji i pracowników Domu Seniora „Złote Liście”

+ Marian Beściak – od Grzegorza i Angeliki Lew

9:30 + Józef Tarnawski
11:00 + Anna w rocz. śm. i Franciszek
12:30 O Boże bł., opiekę Matki Bożej dla Zuzi i jej taty Rafała w dniu urodzin
17:00 + Zenon Cieszyński – 8 rocz. śm.
19:00 + Roch Dąbrowski – od syna Antoniego z rodziną

 Odpust św. Rocha

Śr.

16.08

6:30 + Józef Jakubowicz od kolegi Aleksandra Pluty

+ Tomasz Kuśnierz – od Kazimierza Hałoń z rodziną

8:00 + Danuta i Bolesław Machowscy 

+ Jan Kilar – od przyjaciół

9:30 + Stanisław
18:00 Za parafian

Poza parafią

+ Augustyn Lisowicz od Dyrekcji i pracowników Domu Seniora „Złote Liście”

+ Marian Beściak – od Krzysztofa i Magdaleny Lew

Czw.

17.08

7:00 + Kazimierz Pietraszek – od siostry z mężem oraz kuzynki z rodziną
18:00 + Zofia Kołodziej od siostrzenicy Krystyny z rodziną

Poza parafią                                                  

+ Wanda Gamracka-Sałyga – od Renaty z rodziną

+ Renata Leśko – od pracowników Leclerc

+ Maria Bazan od rodziny Firlejów

+ Tadeusz Murias – od kuzyna Mariusza z rodziną

 

Pt.

18.08

7:00 + Justyna Pokrywka od Mieczysława Płonki z rodziną
18:00 Dziękczynna z okazji 50-lecia małżeństwa Janiny i Jana Szabat z prośbą o zdrowie, potrzebne łaski i opiekę Matki Bożej

Poza parafią

+ Renata Leśko – od pracowników Leclerc

+ Sylwester Pietraszek – od Sławomira Bałdy

+ Maria Bazan od chrześnicy Janiny Grad z rodziną

+ Tadeusz Murias – od kuzyna Mariusza z rodziną

Sob.

19.08

7:00 + Jerzy Chmiel – od żony
18:00 + Stanisław Młynarczyk

Poza parafią

+ Renata Leśko – od pracowników Leclerc

+ Sylwester Pietraszek – od rodziny Bułdaków

+ Maria Bazan od Antoniego Bazan

+ Tadeusz Murias – od kuzyna Mariusza z rodziną

 

 

Nd.

20.08

6:30 + Stanisław Sikora – od swatowej Ireny z rodziną              
7:15 Szpital:  Za parafian
7:30 Dom Kombatanta: + Maria Gaweł – od rodziny Jandów      
8:00 + Grażyna Karp – od córki Anny z Natalką      

Poza parafią

+ Sylwester Pietraszek – od rodziny Nowaków i Ślęzaków

+ Maria Bazan od Antoniego Bazan

+ Tadeusz Murias – od Aleksandra i Moniki Kotowicz

9:30 + Bolesław Domański – z ok. imienin
11:00 + Stanisława i Władysław Jęczalik i zm. z rodziny         
12:30 Za s. Glorię o potrzebne łaski, opiekę świętych Patronów i Matki Bożej
17:00 + Józef – w rocz. śm.         
19:00 + Wiktoria Sieńko