21 lipca 2024

Liturgia

  1. W tym tygodniu kończy się okres Adwentu i nabożeństwa roratnie. W piątek na Mszę św. poranną zapraszamy dzieci biorące udział w tegorocznych roratach.
  2. W sobotę Wigilia Bożego Narodzenia. Msza Św. tylko o godz. 7.00, a o północy tradycyjnie Pasterka. Składka z pasterki przeznaczona jest na Dom Samotnej Matki w Rzeszowie.
  3. W przyszłą niedzielę Uroczystość Narodzenia Pańskiego – porządek Mszy Św. jak w każdą niedzielę.

Sprawy parafialne

  1. Dzisiaj po każdej Mszy św. młodzież będzie rozprowadzać kalendarze parafialne na rok 2023.
  2. W poniedziałek, 19 grudnia na godzinę 16:00 pod dom parafialny zapraszamy podopiecznych Caritas po odbiór paczek świątecznych.
  3. Przypominamy o możliwości spowiedzi przedświątecznej. Codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-10:00 oraz 17:30-19:00.
  4. W piątek od 9:00 księża udadzą się z posługą sakramentalną – świąteczną do chorych. Zapisy w zakrystii do czwartku włącznie.
  5. 27 grudnia we wtorek po Świętach wznawiamy wizytę duszpasterską w naszej parafii. W tym roku kolędą obejmiemy drugą część parafii zaczynając od ul. Św. Rocha numery parzyste (od numeru 246 W) idąc w dół ulicy. Szczegółowy plan zostanie podany w przyszłym tygodniu. Także w tym roku mieszkańców ul. Wieniawskiego numery 55-63, ul. Paderewskiego – Dzielnica Parkowa, bloki przy ul. Witolda 8 i szeregówki  przy ul. Witolda 15 oraz ul. Armii Krajowej 76 – Szklane Tarasy planujemy nawiedzić po uprzednim zapisaniu się w zakrystii i umówieniu na dany dzień (po zakończeniu właściwej części kolędy). Dlatego zainteresowanych mieszkańców tych ulic prosimy o zapisanie się w zakrystii od dziś do 1 stycznia włącznie.