Intencje mszalne 19 – 25 grudnia 2022

Pn.

19.12

7:00 Dziękczynna z prośbą o dalsze Boże bł. dla rodziny        

+ Jan Miś 33 rocz. śm.  

+ Za zmarłych Bogu wiadomych   

18:00 -W intencji rodziny Ściuk przez wstawiennictwo św. Małgorzaty

-O zdrowie i opiekę Matki Bożej dla Dariusza

+ Maria Chmielińska od rodziny Jamruziewiczów   

Poza parafią

+ Aniela Knebel Msza  św. gregoriańska

+ Stanisław Murias od kolegów i koleżanek Tadeusza z Wydziały 57 Pratt & Whitney

+ Weronika Gąsior od rodziny Trojanowskich

+ Józef Sikora od Bractwa Szkaplerznego

+ Danuta Beściak od Zofii i Stanisława z rodziną

+ Marek Mazur od pracowni konserwatorskiej Muzeum Okręgowego w Rzeszowie

+ Zbigniew Kurowiak od Dyrekcji i Pracowników byłych Zakładów Graficznych w Rzeszowie

+ Zofia Iwońska od Gabrieli Szyszka z rodziną

+ Anna Osika od rodziny Obrzutów z Gorlic

+ Bolesław Domański od Juliana Bajdy z rodziną

+ Jerzy Kuśnierz od brata Stanisława

+ Maria Bazan od pracowników z firmy

Wt.

20.12

7:00 + Marian i Janina

+ Irena Nowak

+ Stanisław i Franciszka Ciąpała  

18:00 Za wstawiennictwem św. Rocha: O zdrowie dla Jana i powrót do pełni sił  

+ Józef Kochman  – od rodziny Babiarzów i Piterów

Poza parafią

+ Aniela Knebel Msza  św. gregoriańska

+ Stanisław Murias od Marty Jaworskiej

+ Weronika Gąsior od Danuty i Stanisława Jeziorskich

+ Józef Sikora  od chrześnicy Kasi

+ Danuta Beściak od Haliny Jacek i Marty Bielec z rodziną

+ Marek Mazur od Elżbiety i Krzysztofa Szelów z rodziną

+ Zbigniew Kurowiak od Pracowników Kliniki PRIMADENT

+ Zofia Iwońska od Marcina z żoną Eweliną

+ Anna Osika od Józefa i Stanisławy Początek

+ Bolesław Domański od rodziny Machowskich

+ Jerzy Kuśnierz od brata Romana

+ Maria Bazan od rodziny Brodów

Śr.

21.12

7:00 + Tadeusz i Marek Mróz  

+ Antonina Dobrzańska   

10:00 DPS: + Weronika Gąsior od Ludwika i Kazimiery Zawadzkich

 

18:00 + Irena i Zbigniew Jarosz + Józefa Mucha

Poza parafią

+ Grażyna Karp od córki Agnieszki z rodziną

+ Aniela Knebel Msza  św. gregoriańska

+ Stanisław Murias od rodziny Niedbatów

+ Weronika Gąsior od Ewy i Jacka Moskwa z rodziną

+ Józef Sikora  od Edyty Pieniążek z rodziną

+ Danuta Beściak od Ireny – koleżanki ze szkolnej ławki

+ Andrzej Możdzeń od rodziny Żłobińskich

+ Marek Mazur od Eweliny i Łukasza Szela

+ Zbigniew Kurowiak od Pracowników Kliniki PRIMADENT

+ Zofia Iwońska  od koleżeństwa ze studiów córki Magdaleny

+ Anna Osika od Grażyny Beściak z rodziną

+ Bolesław Domański od rodziny Szydełko i Beściak

+ Jerzy Kuśnierz od rodziny Gorlowskich i Doboszów

+ Maria Bazan od Beaty i Darka

Czw.

22.12

7:00 + Katarzyna i Ludwik Szpunar + Karolina i Michał Szydełko   

+ Stanisław Murias – od syna Tadeusza z żoną   

 

 

 

10:00 Dom Kombatanta: + Stefania i Leon Saneccy

 

18:00 + Henryk Kuśnierz  – 2 rocz. śm. 

+ Józef

Poza parafią

+ Aniela Knebel Msza  św. gregoriańska

+ Stanisław Murias od rodziny z Żabnicy

+ Weronika Gąsior od rodziny Lampart

+ Józef Sikora  od szwagra Ludwika i jego dzieci i od chrześniaka Pawła

+ Danuta Beściak od uczniów kl. IIc i rodziców

+ Marek Mazur od Anny i Wojciecha Mazur

+ Zbigniew Kurowiak od Pracowników Kliniki PRIMADENT

+ Zofia Iwońska od Chmielińskich i Nabożnych

+ Anna Osika od Heleny Możdżeń z rodziną

+ Bolesław Domański od Szczepaników

+ Maria Kidacka od brata Edwarda Jarosz

+ Jerzy Kuśnierz od rodziny Domańskich

Pt.

23.12

7:00 O dar wiary i zjednoczenia z Panem Jezusem dla nowych ministrantów od Bożeny i Bolesława

+ Za zmarłych Bogu wiadomych

+ Wiktoria i Władysław Sitek  

+ Janusz Nowak

18:00 + Marian i Janina

Poza parafią

+ Aniela Knebel Msza  św. gregoriańska

+ Stanisław Murias od Dyrekcji i koleżanek z Urzędu Miasta Wydziału Finansowego

+ Weronika Gąsior od Wiktorii i Eugeniusza Płonka

+ Józef Sikora  od rodziny Nowaków

+ Danuta Beściak od koleżanki Zofii z mężem

+ Andrzej Możdzeń od Anety Szeligi

+ Marek Mazur od Stanisławy Mazur

+ Zbigniew Kurowiak od Pracowników Kliniki PRIMADENT

+ Zofia Iwońska od Zdzisława Kotula z Kielanówki

+ Maria Kidacka od bratanka Sylwestra z rodziną

+ Maria Bazan od koleżanek z Zaczernia

+ Michał Gaweł od rodziny Krasnopolskich

+ Maria Chmiel od Krystyny i Henryka Szurlej

Sob.

24.12

7:00 O zdrowie i potrzebne łaski dla Ewy i Tadeusza Nowak

+ Marek Mazur

+ Adam Kaczor i zmarli z rodziny  

+ Stanisław Beściak

+ Marian Szydełko od żony i córki Marty z rodziną

Poza parafią

+ Aniela Knebel – Msza  św. gregoriańska

+ Stanisław Murias – od  Dyrekcji i koleżanek z Urzędu Miasta Wydziału Finansowego

+ Weronika Gąsior – od Marii i Jerzego Cyrnek

+ Józef Sikora  – od rodziny Kot  

+ Danuta Beściak – od koleżanek z pracy Firmy AUTORUD Rzeszów

+ Marek Mazur –  od Alicji i Antoniego Mazur 

+ Zbigniew Kurowiak – od Pracowników Kliniki PRIMADENT

+ Zofia Iwońska – od Agaty Mazur z rodziną

+ Maria Kidacka – od bratanka Dariusza z rodziną

+ Maria Bazan – od chrześnicy Małgorzaty

+ Michał Gaweł – od chrześnicy Marii Dulkiewicz

+ Maria Chmiel – od rodziny z Zaczernia

Nd.

25.12

0:00 + Wiktoria i Józef Arendarczyk i zmarli z rodziny     
6:30 Za parafian   
7:15 Szpital:  O powrót do zdrowia dla Agaty    
7:30 Dom Kombatanta: + Krystyna Pękala  – od chrześnicy Barbary z rodziną
8:00 + Wiesław, Stanisława i Kazimierz Majchrowscy

Poza parafią

+ Stanisław Murias od Kazimiery z rodziną

+ Edward Chlebica

+ Weronika Gąsior od Haliny Smuga z rodziną

+ Józef Sikora  od Elżbiety Zalewskiej

+ Danuta Beściak od swatów Kocurów

+ Marek Mazurod szwagra Tadeusza z żoną

+ Zbigniew Kurowiak od Pracowników Kliniki PRIMADENT

+ Zofia Iwońska od rodziny Zaborowskich

+ Maria Kidacka od brata Edwarda Jarosz

+ Maria Bazan od Anny i Pawła Malec z rodziną

+ Michał Gaweł od Kazimiery z rodziną

+ Maria Chmiel od rodziny z Zaczernia

9:30 Dziękczynna za opiekę św. Rocha z prośbą o dalsze bł. dla Barbary, Oliwi, Kacpra i Rafała
11:00 + Małgorzata Miłek Jan Jęczalik  

Poza parafią

+ Aniela Knebel Msza  św. gregoriańska

12:30 + Andrzej Kraska
17:00 + Józefa i Jan Rusnarczyk