14 czerwca 2024
Pn.

14.11

7:00 + Maria Krzanicka rozpoczęcie Mszy  św. gregoriańskich

+ Roch Dąbrowski Msza  św. gregoriańska

+ Zofia Iwońska od chrześnicy Eli

18:00 O bł. Boże i potrzebne łaski dla Bernadety w dniu urodzin

+ Agata, Józef, Mieczysław Inglot

Poza parafią
+ Józef Bartoszek Msza  św. gregoriańska

+ Teresa Koń – od Łukasza i Pauliny z rodziną

+ zmarły Bogu wiadomy

+ Stanisława Belcer – od Marii z rodziną

+ Czesław Demków – od siostry Zofii i Danuty    

+ Weronika Przybyło – od Stanisława Bazan z rodziną  

+ Antoni Bazan             

+ Zdzisław Wasilewski – od sąsiadów z Matysówki

+ Maria Płonka – od syna Tadeusza z rodziną

+ Marek Uberman – od Jacka Puzio z rodziną

+ Zofia Bal – od szwagra Czesława z rodziną

Wt.

15.11

7:00 + Zbigniew i Tadeusz Sałyga   

+ Roch Dąbrowski Msza  św. gregoriańska

+ Maria Krzanicka Msza  św. gregoriańska – ks. Proboszcz na rekolekcjach  

18:00 Za wstawiennictwem św. Rocha: O szczęśliwą operację i szybki powrót do zdrowia dla Marka  

+ Kazimiera 2 rocz. śm.   

Poza parafią

+ Józef Bartoszek Msza  św. gregoriańska

+ Teresa Koń – od Kazimiery i Mieczysława

+ zmarły Bogu wiadomy

+ Stanisława Belcer – od Stanisława Ziai z rodziną

+ Czesław Demków – od Jana i Grażyny Banaś    

+ Weronika Przybyło – od rodziny Byczyńskich

+ Antoni Bazan             

+ Zdzisław Wasilewski – od rodziny Pawlikowskich

+ Maria Płonka – od synowej Anny Płonka

+ Marek Uberman – od kolegów i koleżanek syna z Działu sprzedaży Solbet Kolbuszowa

+ Zofia Bal – od Teresy Kańca

+ Danuta Wilczakowska – od córek z rodzinami 

Śr.

16.11

7:00 + Maria Krzanicka Msza  św. gregoriańska
10:00 Dom Pomocy Społecznej: + Roch Dąbrowski Msza  św. gregoriańska  
18:00 + Joanna, Weronika, Wawrzyniec Wilczakowscy oraz zmarli z rodziny   

+ Joanna, Karolina, Wojciech Berłowscy i zmarli z rodziny – ks. Proboszcz na rekolekcjach  

Poza parafią

Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o bł. Boże i wstawiennictwo Maryi

+ Józef Bartoszek Msza  św. gregoriańska

+ Teresa Koń – od Kazimiery i Mieczysława

+ zmarły Bogu wiadomy

+ Stanisław Sikora – od Beaty Maś

+ Czesław Demków – od Małgorzaty i Eugeniusza Demków    

+ Weronika Przybyło – od rodziny Byczyńskich

+ Jan Szyszka 

+ Zdzisław Wasilewski od Elżbiety i Tomasza Penkalów

+ Maria Płonka – od siostry Bronisławy z mężem

+ Marek Uberman – od pracowników Solbet Kolbuszowa

+ Zofia Bal – od Marty i Jacka Pacześniak

+ Danuta Wilczakowska – od córek z rodzinami 

Czw.

17.11

7:00 + Maria Krzanicka Msza  św. gregoriańska

+ Maria i Tadeusz Wolanin   

18:00 + Sławomir Kisiel – 8 rocz. śm.  

+ Roch Dąbrowski Msza  św. gregoriańska  

+ Władysława Płonka – od Heleny Gołąb z rodziną  – ks. Proboszcz na rekolekcjach  

Poza parafią

+ Józef Bartoszek Msza  św. gregoriańska

+ Teresa Koń – od Kazimiery i Mieczysława

+ zmarły Bogu wiadomy

+ Stanisław Sikora – od Beaty Maś

+ Czesław Demków – od Wiesława    

+ Weronika Przybyło – od siostrzenicy Marii   

+ Jan Szyszka 

+ Zdzisław Wasilewski – od rodziny Kotów

+ Maria Płonka – od chrześniaka Artura

+ Marek Uberman – od pracowników Solbet Kolbuszowa

+ Zofia Bal – od Stanisława Sarna

+ Danuta Wilczakowska – od córek z rodzinami 

Pt.

18.11

7:00 + Maria Krzanicka Msza  św. gregoriańska

+ Olga Hazik – od męża Kazimierza  

18:00 + Maria, Marian i Julian Ferenc     

+ Roch Dąbrowski Msza  św. gregoriańska

+ Władysława Płonka – od parafian z Pstrągowej  – ks. Proboszcz na rekolekcjach  

Poza parafią

+ Józef Bartoszek Msza  św. gregoriańska

+ Teresa Koń – od Kazimiery i Mieczysława

+ zmarły Bogu wiadomy

+ Stanisław Sikora – od rodziny Kuś 

+ Czesław Demków – od Wiesława    

+ Weronika Przybyło – od siostrzeńca Antoniego    

+ Jan Szyszka 

+ Zdzisław Wasilewski – od kuzynki z rodziną z Kielnarowej

+ Maria Płonka – od bratowej Zofii z rodziną

+ Marek Uberman – od pracowników Solbet Kolbuszowa

+ Zofia Bal – od Doroty i Wojciecha Szeliga

+ Danuta Wilczakowska – od córek z rodzinami 

Sob.

19.11

7:00 + Maria Krzanicka Msza  św. gregoriańska

+ Zofia i Stanisław Wydrzyńscy

+ Roch Dąbrowski Msza  św. gregoriańska

18:00 + Franciszek –  rocz. śm. Katarzyna, Marcin

Poza parafią

+ Józef Bartoszek Msza  św. gregoriańska

+ Teresa Koń – od Kazimiery i Mieczysława

+ zmarły Bogu wiadomy

+ Stanisław Sikora – od Anny i Jana Szarek z Godowej 

+ Czesław Demków – od rodziny Skarbowskich

+ Weronika Przybyło – od siostrzeńca Józefa z rodziną     

+ Małgorzata Solecka

+ Zdzisław Wasilewski – od Stanisława Gąsior

+ Maria Płonka – od wnuczki Anety z mężem

+ Marek Uberman – od rodziny Welców z Głogowa Małopolskiego

+ Zofia Bal – od członków Róży Różańcowej

+ Danuta Wilczakowska – od córek z rodzinami 

Nd.

20.11

6:30 + Franciszek, Anna Tereszkiewicz – w rocz. śm.  
7:15 Szpital: Za parafian   
7:30 Dom Kombatanta: + Danuta Beściak 4 rocz. śm
8:00 + Maria Krzanicka Msza  św. gregoriańska

Poza parafią

+ Józef Bartoszek Msza  św. gregoriańska

+ zmarły Bogu wiadomy

+ Stanisław Sikora – od Edwarda Szafran 

+ Czesław Demków – od Genowefy Cioch z rodziną z Budziwoja    

+ Weronika Przybyło – od Krystyny i Zbigniewa Solskich     

+ Małgorzata Solecka

+ Zdzisław Wasilewski – od Magdaleny Gaweł z rodziną

+ Maria Płonka – od wnuka Andrzeja z rodziną

+ Marek Uberman – od rodziny Kopciów z Głogowa Małopolskiego

+ Zofia Bal – od Aliny Chłędowskiej

9:30 + Konstanty Stec 20 rocz. śm. – od rodziny Kucharczyków z Piły
11:00 + Wiktoria i Jan Bojda

Poza parafią

+ Teresa Koń – od Grażyny i Ryszarda Żuchowskich  

+ Danuta Wilczakowska – od rodziny Nalepów  

12:30 + Jacek Andrusiewicz   2 rocz. śm
17:00 + Roch Dąbrowski Msza św. gregoriańska