Intencje mszalne 7 – 13 listopad 2022

Pn.

7.11

7:00 + Roch Dąbrowski Msza  św. gregoriańska

+ Krzysztof Trojanowski  – 13 rocz. śm.

+ Marcin Jasiewicz  – od kolegów i koleżanek z SP nr 5 – ks. Prałat poza parafią  

18:00 + Za dusze w czyśćcu cierpiące

+ Kazimiera i Wojciech Hałoń – od Ryszarda Bijoś

Poza parafią
+ Józef Bartoszek Msza  św. gregoriańska

+ Marek Mazur – od rodziny Nędzów

+ zmarły Bogu wiadomy

+ Jan Południak – od Dyrekcji i pracowników VIII LO w Rzeszowie  

+ Zdzisław Wasilewski – od uczestników pogrzebu

+ Weronika Przybyło – od Kancelarii Notarialnej Anny Świerad

+ Maria Ćwiok

+ Zdzisław Wasilewski od Agnieszki i Sławomira Pociask z rodziną

+ Stefan Berłowski – od Grzegorza Lech

+ Zofia Bąk – od chrześnicy Bogumiły

+ Barbara Ficek – od Anny i Jerzego Jajuga

Wt.

8.11

7:00 + Bronisława i Antoni Kalemba, Jan, Franciszek, Maria  

+ Roch Dąbrowski Msza  św. gregoriańska – ks. Damian na zjeździe egzorcystów

18:00 Za wstawiennictwem św. Rocha: O Boże bł. dla Jadwigi i jej rodziny

+ Helena Trałka

+ Józefa Rączka ks. Prałat poza parafią

Poza parafią

+ Józef Bartoszek Msza  św. gregoriańska

+ Marek Mazur – od Natalii i Grzegorza

+ zmarły Bogu wiadomy

+ Stanisława Belcer – od koleżanek z pracy wnuczki Agnieszki

+ Zdzisław Wasilewski – od uczestników pogrzebu

+ Weronika Przybyło – od rodziny Borowców

+ Maria Ćwiok

+ Zdzisław Wasilewski – od Teresy Bajda i Antoniego Ksalavati

+ Stefan Berłowski – od Doroty i Janusza Matwij z rodziną

+ Zofia Bąk – od siostry Weroniki

+ Barbara Ficek – od Agaty i Seweryna Jajuga

Śr.

9.11

7:00 + Franciszek – rocz. śm.     

+ Roch Dąbrowski Msza  św. gregoriańska – ks. Damian na zjeździe egzorcystów

+ Łukasz Wąs – od kolegów z podwórka: Muchy, Iwońskiego, Godka, Kuśnierza i Lalickiego  ks. Prałat poza parafią  

18:00 + Helena i Henryk Duda  

+ Bronisław Moskal

Poza parafią

+ Józef Bartoszek Msza  św. gregoriańska

+ Marek Mazur – od Natalii i Grzegorza

+ zmarły Bogu wiadomy

+ Stanisława Belcer – od Teresy i Władysława Szczepaników z Chmielnika

+ Zdzisław Wasilewski – od uczestników pogrzebu

+ Weronika Przybyło – od wnuka Sylwka z rodziną

+ Maria Ćwiok

+ Zdzisław Wasilewski – od Pauliny i Piotra Bajda

+ Stefan Berłowski – od kolegi Edwarda z rodziną

+ Zofia Bąk – od Marii Wruszak z rodziną

+ Barbara Ficek   od Sławomira i Marty Jajuga

Czw.

10.11

7:00 + Maria

+ Roch Dąbrowski Msza  św. gregoriańska – ks. Prałat poza parafią  

10:00 Dom Kombatanta: + Genowefa Maćkowicz – od Józefa Jaworskiego z rodziną z Borówek
18:00 -O Boże bł. i potrzebne łaski dla rodziny przez wstawiennictwo św. Róży

-Ku czci Ducha Św. o wiarę, nadzieję i miłość dla parafii i świata – ks. Damian na zjeździe egzorcystów

Poza parafią

+ Józef Bartoszek Msza  św. gregoriańska

+ Teresa Koń – od Karoliny i Marcina

+ zmarły Bogu wiadomy

+ Stanisława Belcer – od koleżanek z pracy wnuczki Agnieszki

+ Zdzisław Wasilewski – od uczestników pogrzebu                                                                           

+ Weronika Przybyło – od wnuka Sylwka z rodziną  

+ Krystyna Wróblewska            

+ Zdzisław Wasilewski – od Anny Osękowskiej z rodziną

+ Stefan Berłowski – od rodziny Czepieli

+ Zofia Bąk – od Józefa Trojanowskiego z rodziną

+ Barbara Ficek od Wojciecha i Katarzyny Jajuga

Pt.

11.11

7:00 + Maria i Marcin Szczygieł

+ Łukasz Wąs – od kolegów z podwórka: Muchy, Iwońskiego, Godka, Kuśnierza i Lalickiego  ks. Prałat poza parafią  

11:00 + Roch Dąbrowski Msza  św. gregoriańska

Poza parafią

+ Teresa Koń – od Agnieszki Pinkowicz

+ Czesław Demków – od córki Agnieszki z rodziną  

18:00 + Aniela i Aleksander Ferenc    

+ Jan Pelc – 7 rocz. śm.    

Poza parafią

+ Józef Bartoszek Msza  św. gregoriańska

+ zmarły Bogu wiadomy

+ Stanisława Belcer – od koleżanek z pracy wnuczki Agnieszki

+ Małgorzata Solecka – od uczestników pogrzebu

+ Weronika Przybyło – od Marii Płonka   

+ Antoni Bazan             

+ Zdzisław Wasilewski – od koleżanek Eli z Przewozów Regionalnych w Rzeszowie

+ Zofia Bąk – od Ewy Lisowicz z rodziną

+ Barbara Ficek – od bratowej Wiktorii Ficek z Dębicy

+ Maria Płonka – od synów Piotra i Jana

Sob.

12.11

7:00 + Maria Krzanowska i zmarli z rodziny 

+ Roch Dąbrowski Msza  św. gregoriańska – ks. Prałat poza parafią

18:00 W intencji Bractwa Szkaplerznego

+ Za zmarłych z rodzin z Róży św. Floriana

Poza parafią

+ Józef Bartoszek Msza  św. gregoriańska

+ Teresa Koń – od Ani i Marcina

+ zmarły Bogu wiadomy

+ Stanisława Belcer – od Jana Beściak z rodziną

+ Czesław Demków – od wnuków  

+ Weronika Przybyło – od Stanisława Szczepanik z rodziną    

+ Antoni Bazan             

+ Zdzisław Wasilewski – od koleżanek Eli z Przewozów Regionalnych w Rzeszowie

+ Zofia Bąk od rodziny Zielińskich

+ Barbara Ficek – od Danuty Ryznar z rodziną

+ Maria Płonka – od córki Zofii z mężem

Nd.

13.11

6:30 + Agata i Józef Inglot   
7:15 Szpital: Za parafian   
7:30 Dom Kombatanta: O szczęśliwe rozwiązanie i bł. Boże dla rodziny  
8:00 + Adam Kuśnierz

Poza parafią

+ Józef Bartoszek Msza  św. gregoriańska

+ zmarły Bogu wiadomy

+ Stanisława Belcer – od rodziny Łazarz

+ Czesław Demków – od syna Grzegorza z rodziną   

+ Weronika Przybyło – od Stanisława Bazan z rodziną    

+ Antoni Bazan             

+ Zdzisław Wasilewski – od rodziny Trojanowskich z Matysówki

+ Maria Płonka – od córki Zofii z mężem

+ Marek Uberman – od Krzysztofa Żukowskiego z rodziną

+ Zofia Bal – od Jadwigi i Mariana Smreczyńskich z synami

9:30 + Katarzyna i Michał Leśniccy  
11:00 O bł. Boże i potrzebne łaski dla Marcina z okazji 18 urodzin  

Poza parafią

+ Teresa Koń – od Łukasza i Pauliny

12:30 + Roch Dąbrowski Msza św. gregoriańska
17:00 + Maria Kidacka 2 rocz. śm.                                                                                                                                                                                                                                * DO UŻYTKU WEWNĘTRZNEGO PARAFII