30 maja 2024

LITURGIA 

  1. W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy: w poniedziałek św. Błażeja (na Mszy Św. wieczornej poświęcenie jabłek), w środę św. Agaty (na Mszy wieczornej poświęcenie chleba i soli) .
  2. W tym tygodniu wypada pierwszy czwartek i piątek miesiąca. W czwartek spowiedź od 17.30, o 18.00 Msza Święta, a potem w ramach „Czwartków u Rocha” wieczór modlitewny i Wystawienie Najświętszego Sakramentu do 21.00.
  3. W piątek spowiedź od godz. 17.00.

SPOTKANIA 

  1. W poniedziałek po Mszy Św. wieczornej spotkanie kandydatów do bierzmowania – gr. Ks. Dawida.
  2. We wtorek o 19.00 spotkanie kandydatów do bierzmowania – gr. Ks. Przemysława.
  3. W piątek o 16.45 spotkanie Koła Misyjnego, a o 18.00 Oazy – grupa starsza.
  4. W sobotę po Mszy Św. wieczornej spotkanie Stowarzyszenia Rodzin Katolickich.

SPAWY PARAFIALNE 

  1. Pragniemy poinformować, że w tym roku ulegnie zmianie forma pomocy finansowej w sprzątaniu kościoła. W dalszym ciągu prosimy o przekazywanie ofiary w wysokości 50 zł od każdej rodziny na rok, ale wyznaczeni grupowi nie będą już zbierać ich po domach. Pozostawiamy dwie możliwości przekazywania ofiar: pierwsza – osobiste przyniesienie do grupowego, i druga – wpłata na konto parafialne. Numer konta znajduje się na stronie parafii w zakładce kancelaria lub kontakt.
  2. W przyszłą niedzielę – 9 II – o godzinie 15.30 z okazji Dnia Chorego zapraszamy chorych do uczestnictwa w Koronce do Miłosierdzia Bożego i nabożeństwie dla chorych. W tym czasie będzie możliwość skorzystania z sakramentu pokuty. O 16.00 Msza święta połączona z udzieleniem sakramentu namaszczenia chorych.

do użytku wewnętrznego parafii