17 kwietnia 2024
Poniedziałek

3.10.2022

7:00 + Marek – Msza św. gregoriańska 
7:00 Za śp. Prekursorów Pieszej Pielgrzymki Słocina – Lwów: ks. Franciszka Rząsę, ks. Mariana Rajchla, ks. Tomasza Blicharza i brata Andrzej Puca
18:00 + Teresa
18:00 + Maria Miś – 21 rocz. śm.    
18:00 + Paulina Krupa – w rocz. śm.
  Poza parafią:

+ Stanisława Belcer – od uczestników pogrzebu 

+ Edward Panek – od uczestników pogrzebu

+ Bartłomiej Kuśnierz – od uczestników pogrzebu

+ Maria Ćwiok

+ Grzegorz Bury – od współpracowników żony z Działu Obsługi Klienta

Wtorek

4.10.2022

7:00 + Marek – Msza św. gregoriańska 
7:00 + Bronisław Lampart –  od uczestników pogrzebu
18:00 Za wstawiennictwem św. Rocha 
18:00 + Mieczysław Beściak – w rocz. śm.
18:00 + Tadeusz – 3 rocz. śm.    
  Poza parafią:  

+ Julia Jasiewicz –  od uczestników pogrzebu

+ Justyna Pokrywka – od uczestników pogrzebu

+ Bartłomiej Kuśnierz – od uczestników pogrzebu

+ Halina Polak – od Danuty i Józefa Połeć z rodziną  

+ Grzegorz Bury – od współpracowników żony z Działu Obsługi Klienta

Środa

5.10.2022

7:00 + Marek – Msza św. gregoriańska 
18:00 + Antoni i Antonina Drogowscy   
18:00 + Helena Duda   
  Poza parafią:

+ Andrzej Dąbek  

+ Julia Jasiewicz –  od uczestników pogrzebu

+ Justyna Pokrywka – od uczestników pogrzebu

+ Bartłomiej Kuśnierz – od uczestników pogrzebu

+ Halina Polak – od Danuty Staszkiewicz z rodziną   

+ Grzegorz Bury – od Dyrekcji i pracowników oddziału Terenowego Krajowego Ośrodka Rolnictwa

Czwartek

6.10.2022

7:00 + Marek – Msza św. gregoriańska 
7:00 + Irena Orzechowska
7:00 + Tadeusz Gargaś – od uczestników pogrzebu
18:00 O Boże bł. dla Jerzego z okazji 42 rocz. urodzin     
18:00 Dziękczynno-błagalna z okazji 15 rocz. ślubu Magdaleny i Łukasza i o Boże bł. dla całej rodziny
   

Poza parafią:

+ Julia Jasiewicz –  od uczestników pogrzebu

+ Justyna Pokrywka – od uczestników pogrzebu

+ Bartłomiej Kuśnierz – od uczestników pogrzebu

+ Halina Polak – od Ewy Złamaniec z rodziną   

+ Grzegorz Bury – Dyrekcji i pracowników oddziału Terenowego Krajowego Ośrodka Rolnictwa

Piątek

7.10.2022

7:00 + Mieczysław i Zofia Zięba – w rocz. śm.
9:30 DPS: + Krzysztof Tereszkiewicz – od uczestników pogrzebu
10:00 Dom Kombatanta: + Marek – Msza św. gregoriańska 
18:00 + Henryk Duda     
18:00 + Michał Kwolek
  Poza parafią:

+ Julia Jasiewicz –  od uczestników pogrzebu

+ Justyna Pokrywka – od uczestników pogrzebu

+ zmarły Bogu wiadomy

+ Halina Polak – od Kazimiery z rodziną   

+ Władysława Płonka – od parafian z Pstrągowej    

Sobota

8.10.2022

7:00 + Marek – Msza św. gregoriańska 
7:00 + Antoni Sowa
18:00 + Zdzisław Wasilewski od syna Rafała z rodziną    
18:00 Dziękczynno-błagalna za Władysławę i Stanisława w 51 rocz. ślubu i o bł. Boże
  Poza parafią:

W intencji Bractwa Szkaplerznego /na pielgrzymce/

+ Henryk Jasiewicz –  od uczestników pogrzebu

+ Jerzy Chmiel – od uczestników pogrzebu

+ zmarły Bogu wiadomy

+ Halina Polak – od Janusza z rodziną   

+ Władysława Płonka – od Sołtysa i Rady Sołeckiej z Glinika Polskiego

Niedziela

9.10.2022

6:30 + Stefania i Jan Stachyra  
7:15 Szpital: Za parafian   
7:30 Dom Kombatanta: + Janusz od Zofii   
8:00 + Marek – Msza św. gregoriańska 
9:30 + Aniela, Waleria i Józefa Górnych oraz za zm. z rodziny

Poza parafią:

+ Henryk Jasiewicz –  od uczestników pogrzebu

+ Jerzy Chmiel – od uczestników pogrzebu

+ zmarły Bogu wiadomy

+ Halina Polak – od rodziny Szyszków   

+ Władysława Płonka – od pracowników Zespołu Szkół w Jaszczwi i Rady Rodziców

11:00 + Maria i Jan Hałoń  
12:30 + Bronisława i Marian Pawełek   
17:00 + Stefan Żółty  
19:00 + Maria, Jadwiga, Franciszek Karbowscy + Sławomir Kisiel