24 czerwca 2024
Poniedziałek

26.09.2022

7:00 + Julia Boroń – Msza św. gregoriańska
7:00 + Weronika Gąsior – od brata
18:00 + Wojciech i Eugeniusz
18:00 + Ireneusz Płonka – 4 rocz. śm.    
18:00 + Bronisława Pawełek – Msza św. gregoriańska
  Poza parafią:

+ Irena Szydełko – od rodziny Hałoń  

+ Edward Szela – od uczestników pogrzebu

+ Bartłomiej Kuśnierz – pracowników Greinplast z ul. Armii Krajowej

+ Maria Kuczma – od uczestników pogrzebu

+ Grzegorz Bury – od pracowników Full Market

Wtorek

27.09.2022

7:00 + Julia Boroń – Msza św. gregoriańska
7:00 + Bronisława Pawełek – Msza św. gregoriańska
7:00 + Bronisława i Antoni Kalemba + Jan, Franciszek, Maria  
18:00 Za wstawiennictwem św. Rocha  
18:00 + Czesław Nowak   
  Poza parafią:  

+ Irena Szydełko – od Zygmunta Kotarby z rodziną

+ Edward Szela – od uczestników pogrzebu

+ Bartłomiej Kuśnierz – od pracowników Greinplast z ul. Armii Krajowej   

+ Maria Kuczma – od uczestników pogrzebu

+ Grzegorz Bury – od pracowników Full Market

Środa

28.09.2022

7:00 + Bronisława Pawełek – Msza św. gregoriańska
7:00 + Julia Boroń – Msza św. gregoriańska
9:30 DPS: + Edward Gac – od uczestników pogrzebu
18:00 + Mieczysław i Zofia Zięba w rocz. śm.  
18:00 + Matylda i Wacław  
  Poza parafią:

+ Olga Hazik – od uczestników pogrzebu

+ Irena Szydełko – od Kazimierza i Agnieszki Hałoń

+ Edward Szela – od uczestników pogrzebu

+ Bartłomiej Kuśnierz – od Ireny i Bogdana Czarnota z rodziną

+ Maria Kuczma – od uczestników pogrzebu

+ Grzegorz Bury – od rodziny Pelczarów

Czwartek

29.09.2022

7:00 + Julia Boroń – Msza św. gregoriańska
7:00 + Bronisława Pawełek – Msza św. gregoriańska
10:00 Dom Kombatanta: + Józefa, Leon, Teresa, Sławomir  
18:00 + Ludwik i Michalina Masełek    
18:00 Genowefa, Bolesław, Aleksander Leśko  
  Poza parafią:

+ Irena Szydełko – od Andrzeja Hałoń z rodziną  

+ Zofia Kołodziej – od uczestników pogrzebu

+ Bartłomiej Kuśnierz – od rodziny Paduch

+ Maria Kuczma – od uczestników pogrzebu

+ Grzegorz Bury – od sąsiadów z ul. Nazimka

Piątek

30.09.2022

7:00 + Julia Boroń zakończenie Mszy św. gregoriańskich
7:00 + Władysława Płonka – od uczestników pogrzebu
18:00 Dziękczynna w intencji Bogu wiadomej  
18:00 + Józef i Halina     
18:00 +  Bronisława Pawełek – zakończenie Mszy św. gregoriańskich
  Poza parafią:

+ Stanisława Belcer – od uczestników pogrzebu

+ Zofia Kołodziej – od uczestników pogrzebu   

+ Bartłomiej Kuśnierz – od brata z rodziną  

+ Maria Kuczma od uczestników pogrzebu

+ Grzegorz Bury – od sąsiadów z ul. Nazimka   

Sobota

1.10.2022

7:00 + Bronisław Jabłoński – od córki Urszuli z rodziną
7:00 + Franciszek i Cecylia Słowik  
7:00 + Stanisław Murias – od córki Elżbiety z mężem
18:00 O bł. Boże i opiekę Matki Bożej dla rodzin z róży św. Rodziny
18:00 + Marek – rozpoczęcie Mszy św. gregoriańskich
  Poza parafią:

+ Stanisława Belcer – od uczestników pogrzebu     

+ Edward Panek – od uczestników pogrzebu

+ Bartłomiej Kuśnierz – od brata z rodziną  

+ Maria Kuczma – od uczestników pogrzebu  

+ Grzegorz Bury – od Elżbiety  

Niedziela

2.10.2022

6:30 Za parafian
7:15 Szpital: O powrót do zdrowia w 18 urodziny Mateusza  
7:30 Dom Kombatanta: + Zofia Bal od Marii Lisowicz   
8:00 + Anna Barańska – od córki Zofii   
9:30 Dziękczynna w 50 rocz. urodzin Andrzeja z prośbą o Boże błog. w dalszym życiu

Poza parafią:

+ Stanisława Belcer – od uczestników pogrzebu  

+ Edward Panek – od uczestników pogrzebu

+ Bartłomiej Kuśnierz – od uczestników pogrzebu

+ Maria Kuczma – od uczestników pogrzebu

+ Grzegorz Bury – byłych pracowników Agencji Nieruchomości Rolnych w Rzeszowie

11:00 + Janina Żelazo, Rozalia, Walenty
12:30 + Marek – Msza św. gregoriańska  
17:00 Dziękczynna w 94 rocz. urodzin Michała z prośbą
o zdrowie i Boże bł.
19:00 W podziękowaniu za otrzymane łaski z prośbą o dalsze bł. dla Zuzi