28 maja 2024

LITURGIA

 1. W tym tygodniu w liturgii Kościoła obchodzimy wspomnienie: we wtorek św. Franciszka z Asyżu, w środę św. Faustyny Kowalskiej, w piątek Najświętszej Maryi Panny Różańcowej.
 2. Przypominamy, że nabożeństwa różańcowe są codziennie o 17:30, natomiast w niedziele o 16:30.
 3. W tym tygodniu przypada Pierwszy czwartek i piątek miesiąca.
 4. W czwartek po Mszy św. wieczornej prywatna adoracja Najświętszego Sakramentu do 21:00.
 5. W piątek spowiedź od 17:00, o 17:30 różaniec i nabożeństwo pierwszopiątkowe, następnie Msza św.

SPOTKANIA

 1. W środę o 16:45 zbiorka dla kandydatów na ministranta.
 2. W tym tygodniu na Mszy św. wieczornej zostaną wręczone różańce dzieciom przygotowującym się do I Komunii Świętej. W środę zapraszamy klasę III A-B-C, w czwartek klasy III D-E-F.
 3. W czwartek bezpośrednio po Mszy św. na auli parafialnej spotkanie kandydatów do bierzmowania grupa I czyli –  grupa ks. Damiana.
 4. W piątek o 16:30 w auli parafialnej spotkanie Koła Misyjnego.
 5. W sobotę po Mszy św. wieczornej katecheza chrzcielna dla rodziców i chrzestnych.

SPRAWY PARAFIALNE

 1. W związku z zakończeniem peregrynacji figury św. Rocha, dziękujemy wszystkim rodzinom, które podjęły trud przyjęcia naszego Patrona w swoich domach.
 2. Ponawiamy zaproszenie na pielgrzymkę do Radecznicy i okolic zapisy w zakrystiiz podaniem numeru PESEL.
 3. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej. Dziś do nabycia specjalny numer Gościa Niedzielnego poświęcony świętej siostrze Faustynie Kowalskiej. Cena 12 zł.
 4. Trwa ostatni tydzień głosowania w ramach Rzeszowskiego Budżetu Obywatelskiego. W związku z tym po Mszach Św. nauczyciele, rodzice i uczniowie naszej szkoły będą rozdawać ulotki promujące i zachęcające do oddania głosu na budowę infrastruktury sportowo-rekreacyjnej przy naszej szkole. Głos można oddać do 7 października na stronie internetowej (rbo.erzeszow.pl).