Ogłoszenia na XXVII Niedzielę Zwykłą – 4.10.2020

LITURGIA

  1. W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy: w poniedziałek św. Faustyny Kowalskiej, w środę NMP Różańcowej.
  2. We wtorek po Mszy Świętej wieczornej – w kościele – odbędzie się spotkanie Rodziców dzieci klas III Szkoły Podstawowej, które w tym roku przystąpią do I Komunii Świętej.
  3. W środę po Mszy Świętej wieczornej zapraszamy Rodziców kandydatów do bierzmowania, którzy w tym roku przystąpią do tego sakramentu.
  4. W przyszłą niedzielę będziemy przeżywać Dzień Papieski. Zbierane tez będą ofiary do puszek na stypendia dla młodzieży. 

SPOTKANIA

  1. We wtorek o 16.45 spotkanie kandydatów na ministranta.
  2. W środę po Mszy Św. wieczornej odbędzie się próba chóru.
  3. W piątek o 16.45 spotkanie Oazy – grupa młodsza, a po Mszy Oazy – grupa starsza. 

SPRAWY PARAFIALNE

  1. Zachęcamy wszystkich do udziału w nabożeństwach różańcowych, które w dzień powszedni są o 17.30, a w niedziele o 16.30.
  2. Przypominamy i prosimy, aby w sprawach dotyczących sakramentu małżeństwa do kancelarii parafialnej zgłaszać się w piątki.
  3. W czwartek po Mszy Świętej wieczornej czuwanie w ramach „Czwartków u Rocha”. W tym roku w pierwsze czwartki miesiąca będzie adoracja w ciszy do 21.00, a w drugie czwartki modlitwa animowana przez zespół muzyczny do godz. 20.00.
  4. W związku ze zmianą sytuacji epidemiologicznej w naszym mieście bardzo prosimy o przestrzeganie przepisów sanitarnych w kościele i kancelarii parafialnej.

do użytku wewnętrznego parafii