21 lipca 2024

Liturgia

  1. W tym tygodniu w liturgii Kościoła przeżywać będziemy następujące wspomnienia: we wtorek św. Barnaby Apostoła, w czwartek św. Antoniego z Padwy, w piątek bł. Michała Kozala.
  2. W czwartek po Mszy św. wieczornej kolejne nabożeństwo fatimskie.

 

Spotkania

  1. W poniedziałek po Mszy św. wieczornej spotkanie kandydatów do bierzmowania z klasy VII, grupa – p. Kamila.
  2. W środę po Mszy św. wieczornej zapraszamy na zbiórkę chłopców z klas II i III, którzy chcieliby służyć przy ołtarzu. Zapraszamy także na to spotkanie ministrantów i lektorów.
  3. W czwartek po Mszy św. wieczornej spotkanie Wspólnoty Uwielbienia Metanoia.

 

Sprawy parafialne

  1. Dziś po Mszach św. młodzież naszej parafii rozprowadzać będzie słodkie cegiełki, z których dochód przeznaczony będzie na dofinansowanie wyjazdów dzieci i młodzieży z naszej parafii na rekolekcje wakacyjne. Bóg zapłać za okazane serce.
  2. W dniach 21-23 czerwca w domu rekolekcyjnym bł. Karoliny Kózki w Rzeszowie na osiedlu Przybyszówka, odbędą się warsztaty psychologiczno-duchowe pt. Matczyna Rana. Są one przeznaczone dla wszystkich, kobiet i mężczyzn, którzy przeżywają trudności w relacji z Mamą. Warsztaty prowadzi ks. Damian Ziemba i wspólnota Miriam. Więcej informacji na Facebooku parafii i na plakacie w gablocie.
  3. Urząd Miasta Rzeszowa we współpracy z Stowarzyszeniem „Czysta Energia Odnawialna” organizuje spotkanie dotyczące możliwości uzyskania dotacji z Programu  „Czyste Powietrze” na wymianę starych pieców na paliwa stałe w domach jednorodzinnych oraz termomodernizacji budynków. Spotkanie odbędzie się w środę 12 czerwca o godz. 18.00 w Szkole Podstawowej Nr 5 przy Słocińskiej 4.