24 czerwca 2024
Pn.

6.05

7:00 -Dziękczynna z okazji 60 rocz. ślubu Stanisławy i Zygmunta z prośbą o bł. Boże, zdrowie i opiekę MB

+ Tomasz Smyrski – od rodziny Kuźniarów

18:00 + Stanisław Beściak, Helena, Piotr Stanio   

+ Maria Szarek – od siostry Genowefy

Poza parafią

+ Teofila – Msza św. gregoriańska

+ Beata Łuka – od Wojciecha i Małgorzaty Kloc

+ Józef Ziaja – od Bogusława Śmigiel z rodziną

+ Mariusz Klimas – od Elżbiety Drążek i Karoliny i Dominika Markusiewicz

+ Zuzanna Lesiak – od Ireny i Tomasza Siwowskich z rodziną

+ Henryk Solecki – od Dominka Kaczor z rodziną

+ Monika Więcek – od rodziny Różańskich

+ Tadeusz Murias – od kl. IVa – VIII LO

Wt.

7.05

7:00 + Stanisław Cupryś

+ Stanisław Płonka i zmarli z rodziny   

18:00 -Za wstawiennictwem św. Rocha: O szczęśliwą operację i powrót do zdrowia oraz o opiekę św. Rocha i MB (prosi czcicielka)

+ Zofia Szela – 2 rocz. śm. od męża

Poza parafią

+ Teofila – Msza św. gregoriańska

+ Beata Łuka – od Celiny Ataman

+ Józef Ziaja – od Bożeny i Tadeusza Sitarz z rodziną

+ Mariusz Klimas – od Marii i Janusza Sroka

+ Zuzanna Lesiak – od Ireny i Tomasza Siwowskich z rodziną

+ Henryk Solecki – od Danuty, Dawida i Wiesława Majchrowicz

+ Monika Więcek – od Adeli i Stanisława Bieńko

+ Tadeusz Murias – od firmy Eko-Styl

Śr.

8.05

7:00 + Stanisław Murias – od żony i dzieci

+ Stanisław Trojanowski     

10:00 Dom Pomocy Społecznej: W 40 rocz. urodzin Krzysztofa o Boże bł., opiekę Maryi i potrzebne łaski     
18:00 -W intencji ks. Prałata Stanisława o potrzebne łaski, zdrowie, bł. Boże i opiekę św. Patrona – od Stowarzyszenia Rodzin Katolickich

+ Stanisław Szczepanik  

Poza parafią

+ Teofila – Msza św. gregoriańska

+ Henryk Solecki – od koleżanek i kolegów wnuczki Adrianny ze SP nr 9

+ Józef Ziaja – od wspólnoty Uczniów Krzyża

+ Mariusz Klimas – od rodziny Ostachowskich

+ Zuzanna Lesiak – od Ireny i Tomasza Siwowskich z rodziną

+ Henryk Solecki – od Antoniego i Ryszarda Wąsacz

+ Monika Więcek – od Krystyny i Grzegorza Bieńko

+ Jan Kilar – od Marty i Zbigniewa Murias

Czw.

9.05

7:00 + Józef Stanio – od siostry z rodziną

+ Czesław Szumilas  

10:00 Dom Kombatanta: + Henryk Solecki – od koleżanek i kolegów wnuczki Adrianny ze SP nr 9
18:00 + Stanisław Szydełko     

+ Stanisław Płonka – od syna Janusza z rodziną

Poza parafią

+ Teofila – Msza św. gregoriańska

+ Józef Ziaja – od Eulogii z rodziną

+ Mariusz Klimas – od kolegów i koleżanek z ZS Muzycznych nr 2 w Rzeszowie

+ Zuzanna Lesiak – od Ireny i Tomasza Siwowskich z rodziną

+ Henryk Solecki – od Marii i Ryszarda Szala

+ Monika Więcek – od Elżbiety i Stanisława Kubas

+ Jan Kilar – od Anny i Michała Stawarz

Pt.

10.05

7:00 + Walter Kornmehl – od rodziny Pasterz

+ Julia Płonka – rocz. śm.  

+ Wanda Gamracka-Sałyga – od Stanisławy i Kingi Warchoł

18:00 + Maria i Andrzej Dąbek   

+ Jerzy Czyż – od rodziny Klęsk

Poza parafią

+ Teofila – Msza św. gregoriańska

+ Józef Ziaja – od Eulogii z rodziną

+ Mariusz Klimas – od Bernarda i Danuty Ptak

+ Zuzanna Lesiak – od rodziny Pudełek

+ Beata Łuka – od Absolwentów roku 2017/2021 4CT

+ Monika Więcek – od Renaty i Juliana Oczoś

+ Jan Kilar – od Tomasza Adamiec z rodziną

Sob.

11.05

7:00 -Z okazji 22 rocz. urodzin Izabeli w podziękowaniu za łaski z prośbą o opiekę MB i Boże bł.  

+ Zofia Szela – od wnuka Kamila z rodziną

+ Mariusz Klimas – od teściowej Marii

18:00 -W intencji Bractwa Szkaplerznego

+ Kazimiera i Józef  

Poza parafią

+ Teofila – Msza św. gregoriańska

+ Józef Ziaja – od Krystyny Łoza z rodziną

+ Mariusz Klimas – od rodziny Birów

+ Zuzanna Lesiak – od koleżanek z Biura Projektów

+ Beata Łuka – od Absolwentów roku 2017/2021 4CT

+ Monika Więcek – od Marii

+ Jan Kilar – od Katarzyny Gudyki z rodziną

Nd.

12.05

6:30 + Maria Żak – rocz. śm.
7:15 Szpital: + Bernadeta Lech – od Korneli i Leszka            
7:30 Dom Kombatanta: + Stanisław Marszałek – od Weroniki i Dominiki
8:00 + ks. Kazimierz Płonka oraz + Władysława i Stanisław Płonka

Poza parafią

+ Teofila – Msza św. gregoriańska

+ Henryk Solecki – od koleżanek i kolegów wnuczki Adrianny z SP nr 9

+ Józef Ziaja – od Krystyny Łoza z rodziną

+ Mariusz Klimas – od rodziny Birów

+ Zuzanna Lesiak – od koleżanek z Biura Projektów

+ Beata Łuka – od Absolwentów roku 2017/2021 4CT

+ Irena Łuka – od Zofii Gałucha z rodziną

+ Jan Kilar – od Stefana i Ewy Płonka

9:30 + Maria Bazan – od córki Anny   
10:30 Dom Pomocy Społecznej: + Józef Ziaja – od Jolanty i Mariana              
11:00 Dziękczynna za życie Katarzyny z prośbą o Boże bł., opiekę Maryi i potrzebne łaski z okazji 40 urodzin
12:30 W intencji dzieci Pierwszokomunijnych z kl. A-B-C i ich rodzin   
17:00 Za parafian
19:00 + Kazimierz 5 rocz. śm. – od syna Jana z rodziną