14 czerwca 2024
Pn.

6.11

7:00 + Józef Jakubowicz – od Ewy i Wiesława Sikory z rodziną  

+ Emilia Orzechowska    

18:00 + Bronisław Witalec – od żony

+ Jacek Ignatowski

Poza parafią

+ Maria Bazan – od rodziny Strzałkowskich  

+ Cecylia Kuśnierz – od wnuka Krzysztofa z rodziną  

Wt.

7.11

7:00 + Danuta Beściak – od Janiny i Mieczysława Depa z rodziną     

+ Jacek Rojek – od Marioli

+ Maria – 3 rocz. śm.   

18:00 -Za wstawiennictwem św. Rocha: Dziękczynna za życie Weroniki z prośbą o Boże bł. dla rodziców Szymona – od Ani i Waldka Czajkowskich; W intencji Józefa o uwolnienie z choroby alkoholowej; W 86 rocz. urodzin Janiny- o Boże bł., opiekę Maryi, zdrowie i potrzebna łaski    

+ Tadeusz Skoczek – od Lidii Bojdy z rodziną  

Poza parafią

+ Maria Bazan – od rodziny Żołnowskich  

+ Cecylia Kuśnierz – od bratowej Teresy z rodziną  

Śr.

8.11

7:00 + Eugeniusz, Aleksander Antonyk

+ Franciszek Marut w rocz. śm.     

10:00 Dom Pomocy Społecznej: + Henryk Jasiewicz – od koleżanek i kolegów z pracy     
18:00 + Piotr Stanio – od Danuty i Józefa Lew z rodziną   

Poza parafią                                                  

+ Grzegorz Bury – od współpracowników żony z Działu Obsługi Klienta

+ Maria Bazan – od rodziny Czarnotów z Chmielnika

+ Jadwiga Paczkowska – od rodziny Szmigiel

Czw.

9.11

7:00

 

+ Helena Duda  

+ Za zmarłych rodziców i siostrę Marię  

10:00 Dom Kombatanta: + Edward Szela – od współpracowników  administracji Szpitala MSWiA w Rzeszowie
18:00 -Za wstawiennictwem bł. Rodziny Ulmów w intencji uczestników pielgrzymki beatyfikacyjnej  

+ Bronisław Moskal

Poza parafią

+ Wiesława Szmigiel – od Jerzego i Edyty Tryczyńskich z rodziną

+ Jadwiga Paczkowska – od koleżanek i kolegów Spółdzielni „Metalowiec”

Pt.

10.11

7:00

 

-O szczęśliwe rozwiązanie dla Agnieszki

+ Henryk Duda  

18:00 -O Boże bł. dla rodziny przez wstawiennictwo św. Róży

+ Michał Kwolek i zm. z rodziny

+ Zofia Kołodziej – od siostrzeńca Piotra z rodziną

Poza parafią

+ Wiesława Szmigiel – od rodziny Półchłopek z Niechobrza

+ Jadwiga Paczkowska – od koleżanek i kolegów Spółdzielni „Metalowiec”

Sob.

11.11

7:00 + Marcin Szczygieł

+ Weronika i Wawrzyniec Wilczakowscy i zm. z rodziny

11:00 -Za parafian

-W int. Bractwa Szkaplerznego

+ Danuta Beściak

17:00 + Jan Pelc – 8 rocz. śm.

Poza parafią

+ Wiesława Szmigiel – od kuzyna Tadeusza Sikory  

+ Jadwiga Paczkowska – od koleżanek i kolegów Spółdzielni „Metalowiec”

 

 

Nd.

12.11

6:30 + Ludwik Groszek – 26 rocz. śm.        
7:15 Szpital: + Marek Surma – 6 rocz. śm.        
7:30 Dom Kombatanta: Za parafian  
8:00 + Stanisław Sabo – od córki Barbary z rodziną

Poza parafią

+ Wiesława Szmigiel – od rodziny Skibów z ul. Góreckiego

+ Jadwiga Paczkowska – od Artura z rodziną

9:30 + Za zmarłych Księży Proboszczów i wikariuszy pracujących w naszej parafii  
10:30 Dom Pomocy Społecznej: + Jacek Buczak – od firmy Sonia      
11:00 + Małgorzata Jęczalik i zm. z rodziny   
12:30 + Bronisława, Józef, Aleksander, Zbigniew z rodziny Cyran    
17:00 + Za zmarłych z rodziny Kłoda – Lesław, Michał, Wanda w rocz. śm.