17 kwietnia 2024
Pn.

16.10

7:00 + Jadwiga Jucha – z okazji imienin od męża  

+ Aleksandra Kryszak – od sąsiadów

+ Tadeusz i Maria Gargaś – od Bożeny i Roberta Ziemińskich     

Poza parafią

+ Józefa Pondel – Msza św. gregoriańska

18:00 + Paulina Krupa – Msza św. gregoriańska  

+ Fryderyka Płonka – od syna Romana z rodziną

Poza parafią

+ Zofia Szela – Msza św. gregoriańska

+ Irena Łuka – od pracowników Internatu Zespołu Szkół Gospodarczych

+ Beata Łuka – od rodziny Marków

+ Marta-Maria Bazan – od Stanisławy i Kazimierza Sikorów z rodziną

+ Monika Więcek – od pracowników przychodni RENA

+ Maria Kut – od Anny i Bogdana Nierodów z Zawadki

Wt.

17.10

7:00 + Halina Trałka – od pracowników Nefrologii i Stacji Dializ Klinicznego Szpitala nr 1 w Rzeszowie    

+ Jacek Rojek – od syna Bartosza z rodziną   

+ Halina Polak

Poza parafią

+ Józefa Pondel – Msza św. gregoriańska

18:00 -Za wstawiennictwem św. Rocha: Dziękczynna o dalsze bł. Boże dla rodziny Podgórskich; o zdrowie dla taty Grzegorza; o zdrowie dla wszystkich pacjentów szpitala Pro-Familia    

+ Paulina Krupa – Msza św. gregoriańska  

Poza parafią

+ Zofia Szela – Msza św. gregoriańska

+ Irena Łuka – od pracowników Internatu Zespołu Szkół Gospodarczych

+ Beata Łuka – od kuzynki Basi z rodziną

+ Monika Więcek – od Jagody i Krystiana Godkowskich

+ Maria Kut – od Leokadii i Józefa Stec z Sędziszowa

+ Kazimierz Osika – od Grzegorza Poźniak z rodziną

Śr.

18.10

7:00 + Stanisław Szmigiel, Julia i Tadeusz Jasiewicz

Poza parafią

+ Józefa Pondel – Msza św. gregoriańska

10:00 Dom Pomocy Społecznej: + Piotr Stanio – od Haliny i Stanisława Gnat   
18:00 + Paulina Krupa – Msza św. gregoriańska  

+ Bronisław – w rocz. śm.   

Poza parafią

+ Zofia Szela – Msza św. gregoriańska

+ Za dusze w czyśćcu cierpiące

+ Irena Łuka – od pracowników Internatu Zespołu Szkół Gospodarczych

+ Beata Łuka – od kuzyna Antoniego z rodziną

+ Monika Więcek – od Ewy Moskwy

+ Maria Kut – od Eugeniusza Gątarskiego z rodziną z Czudca

+ Kazimierz Osika – od Haliny Roman-Godzic

Czw.

19.10

7:00 + Paulina Krupa – Msza św. gregoriańska  

+ Wiesław Wąsacz

Poza parafią

+ Józefa Pondel – Msza św. gregoriańska

10:00 Dom Kombatanta: + Zofia Hałoń – od Elżbiety Pietrucha z rodziną
18:00 -Za Marię i Dariusza o opiekę Matki Bożej na dalsze lata życia

+ Helena i Wincenty Adamscy

Poza parafią                                                  

+ Zofia Szela – Msza św. gregoriańska

+ Monika Więcek – od Danuty i Stanisława Jeziorskich

+ Maria Kut – od Zenona Gątarskiego z rodziną

+ Kazimierz Osika – od Agnieszki i Pawła Wilga

+ Katarzyna Bukała – od rodziny Ćwiklików

+ Jan Kilar – od Koła Seniorów przy Rzeszowskim Domu Kultury

Pt.

20.10

7:00

 

+ Stefan Murias – od swata Józefa Kamińskiego    

+ Kazimiera Przystaś – od brata Stanisława z rodziną

+ Marian i Janina

Poza parafią

+ Józefa Pondel – Msza św. gregoriańska

18:00 + Paulina Krupa – Msza św. gregoriańska  

+ Anna Litwin – od wnuka z rodziną     

Poza parafią

+ Zofia Szela – Msza św. gregoriańska

+ Monika Więcek – od Magdaleny Gwiazda z rodziną

+ Maria Kut – od Zenona Gątarskiego z rodziną

+ Kazimierz Osika – od kolegów ze Straży Grobowej

+ Katarzyna Bukała – od sąsiadów Skawińskich

+ Jan Kilar – od rodziny Bronickich

Sob.

21.10

7:00 + Paulina Krupa – Msza św. gregoriańska  

+ Zdzisław – 7 rocz. śm.

Poza parafią

+ Józefa Pondel – Msza św. gregoriańska

18:00 -Dziękczynna w 45 rocz. ślubu Grażyny i Edwarda z prośbą o dalsze błogosławieństwo w rodzinie  

+ Maria Klocek – od Sióstr i pracowników Przedszkola św. Józefa    

Poza parafią

+ Zofia Szela – Msza św. gregoriańska

+ Jerzy Chmiel – od rodziny Nalepów

+ Monika Więcek – od Barbary i Edwarda Jeziorskich

+ Maria Kut – od Czesławy i Wiesława

+ Kazimierz Osika – od kolegów ze Straży Grobowej

+ Katarzyna Bukała – od Jolanty i Edwarda Bolec

+ Jan Kilar – od rodziny Bronickich

 

 

Nd.

22.10

6:30 + Józef Trojanowski     

Poza parafią

+ Józefa Pondel – Msza św. gregoriańska

7:15 Szpital:  + Wiesława Kołcz
7:30 Dom Kombatanta: Za parafian            
8:00 + Maria Chmielińska – od siostry z mężem i rodziną    

Poza parafią

+ Zofia Szela – Msza św. gregoriańska

+ Monika Więcek – od Piotra Oczoś z rodziną

+ Maria Kut – od Krzysztofa z rodziną

+ Kazimierz Osika   – od Jolanty i Bronisława Nowak ze Stobiernej

+ Katarzyna Bukała – od Janiny Gieroń

+ Jan Kilar – od Anny i Mariana Krukar z rodziną

9:30 + Urszula Spirała
10:30 Dom Pomocy Społecznej: + Tadeusz Skoczek – od rodziny Rybarskich     
11:00 +  Małgorzata Miłek, Jan Jęczalik i zm. z rodziny   
12:30 + Paulina Krupa – Msza św. gregoriańska  
17:00 + Sławomir Kisiel i zm. z rodziny Kisielów i Karbowskich  
19:00 + Grażyna Puterla – 31 rocz. śm.