21 lipca 2024

Liturgia

  1. W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy: w piątek bł. Honorata Koźmińskiego.
  2. W piątek – 13 października – ostatnie w tym roku nabożeństwo fatimskie. O godz. 18:00 Msza św. i nabożeństwo fatimskie z procesją różańcową na którą prosimy przynieść świece. Nie będzie różańca o 17:30. W tym dniu bp Edward obchodzi swoje imieniny. Pamiętajmy o księdzu Biskupie w modlitwach.
  3. W przyszłą niedzielę obchodzimy XXIII Dzień Papieski a zarazem rocznicę wyboru św. Jana Pawła II na Stolicę Piotrową. Po każdej Mszy św. odbędzie się kwesta do puszek na Dzieło Nowego Tysiąclecia.

Spotkania

  1. W środę po Mszy św. wieczornej w kościele zbiórka dla kandydatów na ministranta.
  2. W czwartek po Mszy św. wieczornej w kościele odbędzie się spotkanie organizacyjne dla kandydatów do bierzmowania z kl. VII i ich rodziców.
  3. Także w czwartek po Mszy św. wieczornej spotkanie wspólnoty Metanoia.
  4. W sobotę po Mszy św. wieczornej spotkanie Bractwa Szkaplerznego.

Sprawy parafialne

  1. W sobotę, 21 października Bractwo Szkaplerzne organizuje pielgrzymkę do Komańczy, Nowego Żmigrodu i Dukli. Koszt 100 zł. Zapisy w zakrystii i pod numerem telefonu. Bliższe szczegóły w gazetce i stronie internetowej.
  2. W ostatnim czasie została naprawiona maszyna do sprzątania posadzki w kościele. Koszt naprawy wyniósł 4 tys. zł.
  3. Od poniedziałku rozpocznie się remont dolnych schodów od ulicy. Wejście na czas remontu na plac kościelny i kościoła będzie odbywał się boczną bramą. Za utrudnienia przepraszamy.