17 kwietnia 2024
Pn.

2.10

7:00 + Izabela Chmielińska – od rodziców

+ Ludwik i Michalina Masełek   

Poza parafią

+ Józefa Pondel – rozpoczęcie Mszy św. gregoriańskich

18:00 + Michał Kwolek i zmarli z rodziny  

+ Paulina Krupa – Msza św. gregoriańska  

Poza parafią

+ Zofia Szela – Msza św. gregoriańska

+ Marian Synoś – od pielęgniarek z DPS Rzeszów

+ Jacek Buczek – od firmy Sonia

+ Andrzej Bazan – od rodziny Podgórskich

+ Monika Więcek – od chrześnicy Janiny z mężem

+ Kazimierz Osika – od Urszuli Poźniak z rodziną

+ Maria Kut – od Marii i Edwarda Stec z rodziną

+ Henryk Solecki – od rodziny Baran

Wt.

3.10

7:00 + Maria Gaweł – od córki Renaty i syna Piotra

+ Maria Miś

+ Za zmarłych sąsiadów – koleżanki i kolegów

Poza parafią

+ Józefa Pondel – Msza św. gregoriańska

18:00 -Za wstawiennictwem św. Rocha: W podziękowaniu za 50 lat małżeństwa Anny i Jerzego; o zdrowie i nawrócenie Małgorzaty  

+ Paulina Krupa – Msza św. gregoriańska  

Poza parafią

+ Zofia Szela – Msza św. gregoriańska

+ Sławomir Szpecht – od rodziny Białas i Lipowczan

+ Zofia Laszczyk –  od Marty i Pawła Laszczyk z rodziną

+ Marek Szydełko – od pracowników Oddziału Ekonomicznego i Kadr Sanepidu w Rzeszowie

+ Marek Bartoszek – od Doroty i Piotra Pałac

+Robert Lew – od Patrycji i Michała Uchman z rodziną

+ Henryk Solecki – od Marka Wisz i Stanisławy

Śr.

4.10

7:00 + Janina Masełek – od sąsiadów Szpechtów

+ Adolf Materna – od Anny i Janiny z rodziną

Poza parafią

+ Józefa Pondel – Msza św. gregoriańska

18:00 + Za dusze w czyśćcu cierpiące

+ Paulina Krupa – Msza św. gregoriańska  

Poza parafią

+ Zofia Szela – Msza św. gregoriańska

+ Genowefa Augustyniak – od rodziny Łuszczek

+ Sławomir Szpecht – od Szymona i Karoliny Zontek

+ Zofia Laszczyk – od Ryszarda Szura

+ Marek Szydełko – od pracowników Oddziału Ekonomicznego i Kadr Sanepidu w Rzeszowie

+ Marek Bartoszek – od Marty Kurdziel z rodziną

+ Robert Lew – od Stanisława i Pawła Żłobińskich

+ Henryk Solecki – od chrześnicy Małgorzaty z rodziną  

Czw.

5.10

7:00 + Franciszek Lew – od rodziny Lew z Malawy

+ Paulina Krupa – Msza św. gregoriańska  

Poza parafią

+ Józefa Pondel – Msza św. gregoriańska

18:00 + Andrzej Dąbek

+ Zofia i Mieczysław Zięba  

Poza parafią                                                  

+ Zofia Szela – Msza św. gregoriańska

+ Sławomir Szpecht – od Beaty Dopart z rodziną

+ Zofia Laszczyk –  od rodziny Szurów

+ Marek Szydełko – od pracowników Oddziału Ekonomicznego i Kadr Sanepidu w Rzeszowie

+ Marek Bartoszek – od rodziny Łosiów

+ Robert Lew – od Elżbiety i Piotra Kardachów

+ Henryk Solecki – od siostry Stanisławy

Pt.

6.10

7:00

 

+ Kazimierz Dulęba – od Elżbiety i Jana Beściak

+ Jacek Rojek – od pracowników firmy EL-KABEL

Poza parafią

+ Józefa Pondel – Msza św. gregoriańska

10:00 Dom Kombatanta: + Kazimiera Hałoń – od koleżanek i kolegów z Domu Kombatanta
10:00 Dom Pomocy Społecznej: + Irena Orzechowska
18:00 + Paulina Krupa – Msza św. gregoriańska  

Poza parafią

+ Zofia Szela – Msza św. gregoriańska

+ Sławomir Szpecht – od Mateusza Majchrowskiego z rodziną

+ Zofia Laszczyk  – od rodzin Drozdów i Hirotomi

+ Marek Bartoszek –  od Iwony

+ Robert Lew –  od Anny i Zbigniewa Sołtysów

+ Andrzej Bazan – od kolegów i koleżanek z pracy syna Karola

+ Henryk Solecki – od rodziny Ciszewskich i chrześnicy Edyty

Sob.

7.10

7:00 + Paulina Krupa – Msza św. gregoriańska  

+ Julian Gaweł – od siostry Fryderyki z rodziną

+ Jerzy Chmieliński – od matki chrzestnej z rodziną

Poza parafią

+ Józefa Pondel – Msza św. gregoriańska

18:00 -W 45 rocz. ślubu Anny i Andrzeja z prośbą o bł. Boże, zdrowie i opiekę Matki Bożej

-W 16 rocz. ślubu o Boże bł. w rodzinie Magdaleny i Łukasza i całej rodziny

Poza parafią

+ Zofia Szela – Msza św. gregoriańska

+ Józef Jakubowicz – od rodziny Wąsaczów

+ Sławomir Szpecht – od Łukasza Kuśnierz z rodziną

+ Zofia Laszczyk – od sąsiadów Urszuli i Ronalda

+ Marek Bartoszek –  od rodziny Jaśkiewiczów

+ Robert Lew – od koleżanek z KORALA

+ Andrzej Bazan – od kolegów i koleżanek z pracy syna Karola

+ Henryk Solecki – od rodziny Kraska

 

 

Nd.

8.10

6:30 + Józefa Lampart   

Poza parafią

+ Józefa Pondel – Msza św. gregoriańska

7:15 Szpital:  + Wiesława Kołcz    
7:30 Dom Kombatanta: Za parafian          
8:00 + Aniela, Waleria i Józef Górni i zmarli z rodziny

Poza parafią

+ Zofia Szela – Msza św. gregoriańska

+ Sławomir Szpecht – od Eweliny Sikora z rodziną

+ Zofia Laszczyk  –  od rodziny z Czudca

+ Marek Bartoszek – od Danuty i Marka Szela

+ Robert Lew –  od koleżanek z KORALA

+ Andrzej Bazan  od kolegów i koleżanek
z pracy syna Karola

+ Henryk Solecki – od koleżanki Krystyny

9:30 + Bronisława i Marian Pawełek
10:30 Dom Pomocy Społecznej: + Jerzy Chmiel – od koleżanek z pracy Agnieszki   
11:00 + Paulina Krupa – Msza św. gregoriańska  
12:30 + Tadeusz Skoczek – 4 rocz. śm   
17:00 O bł. Boże i opiekę Matki Bożej z róży św. Rodziny    
19:00 O zdrowie i bł. Boże dla Jerzego z okazji urodzin  

do użytku wewnętrznego parafii św. Rocha w Rzeszowie