21 lipca 2024
Pn.

3.07

7:00 + Franciszek Lew od siostry Zofii z mężem
18:00 + Kazimierz Dulęba – od Ady i Dominika – znajomych Karoliny

Poza parafią

+ Izabela Chmielińska – od Jana, Janiny i Magdaleny Chmielińskich

+ Jerzy Świątkowski – od rodziny Stachyrów

+ Marek Szydełko – od przyjaciół siostry Basi z pracy

+ Józefa Lampart – od sąsiadów Skoczylas

Wt.

4.07

7:00 + Józef Jakubowicz od żony
18:00  + Renata Leśko od córki i męża

Poza parafią

+ Izabela Chmielińska – od Anny i Stanisława Chmielińskich z rodziną

+ Jerzy Świątkowski – od rodziny Gugałów

+ Marek Szydełko – od przyjaciół Kasi z uczelni

+ Józefa Lampart – od Janiny i Franciszka Lampart

 

Śr.

5.07

7:00 + Henryka Bartoszek od pracowników KRUSZGEO
18:00 + Marian Pustelak – od koleżanek i kolegów

Poza parafią

+ Izabela Chmielińska – od Ireny z koleżankami

+ Jerzy Świątkowski – od Andrzeja i Grażyny Stopyra

+ Marek Szydełko – od rodziny Pawełków

+ Józefa Lampart – od Danuty i Stanisława Jeziorskich

Czw.

6.07

7:00 + Czesław Orzechowski   
18:00 + Danuta Beściak od chrzestnej matki

Poza parafią                                                  

+ Izabela Chmielińska – od Agnieszki i Barbary

+ Jerzy Świątkowski – od rodziny Płonków z dziećmi

+ Marek Szydełko – od Macieja Maruszaka

+ Józefa Lampart – od Anny i Przemysława Mielnik

 

Pt.

7.07

7:00 + Marian Synoś od wnuków Wiktorii, Wojciecha i Gabriela
18:00 + Tadeusz Skoczek od żony i syna

Poza parafią

+ Izabela Chmielińska – od pracowników i koleżanek

+ Marek Szydełko – od stryja Antoniego Szydełko z rodziną

+ Józefa Lampart – od Jagody i Krystiana Gotkowskich

Sob.

8.07

7:00 + Halina Trałka  od pracowników Regionalnej Izby Obrachunkowej w Rzeszowie
18:00 + Bartłomiej Kuśnierz  3 rocz. śm.

Poza parafią

+ Izabela Chmielińska – od pracowników i koleżanek

+ Jerzy Świątkowski – od Wandy z Nowego Jorku

+ Marek Szydełko – od rodziny Kusz

+ Józefa Lampart – od Ewy Moskwa

 

Nd.

9.07

6:30 + Michał Madejczyk 20 rocz. śm.             
7:15 Szpital:  + Marian Chłanda od Jerzego Pasierb z rodziną     
7:30 Dom Kombatanta: Za parafian
8:00 + Andrzej Dąbek

Poza parafią

+ Jerzy Świątkowski – od rodziny Gajdek  z Racławówki

+ Marek Szydełko – od Magdaleny Trzaska z rodziną

+ Józefa Lampart – od Janiny i Eugeniusza Bocheńskich

9:30 + Marian – od brata z rodziną  
11:00 + Apolonia i Stanisław   
12:30 Za dusze w czyśćcu cierpiące   
17:00 + Adolf Materna – od rodziny Szczepańskich   
19:00 + Roch Dąbrowski – córki Agaty z mężem