28 maja 2024

Liturgia

  1. W tym tygodniu w liturgii Kościoła obchodzimy: w poniedziałek św. Bofinacego, w czwartek uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa. Msze św. o 6:30, 8:00, 9:30 z procesją, 17:00 i 19:00.
  2. Od piątku 9 czerwca do następnego czwartku (15 czerwca)– ze względu na Oktawę Bożego Ciała nabożeństwo czerwcowe wraz z procesją będzie po Mszy Świętej.

Spotkania

  1. W środę po Mszy św. wieczornej spotkanie kandydatów na ministranta. Zapraszamy chętnych chłopców do służby przy ołtarzu.
  2. W sobotę po Mszy św. wieczornej spotkanie Bractwa Szkaplerznego oraz katecheza chrzcielna dla rodziców i chrzestnych.

Sprawy parafialne

  1. W poniedziałek i wtorek o 17:00 zapraszamy dziewczynki z zerówki, pierwszej, drugiej, trzeciej i czwartej klasy na próbę sypania kwiatów ze wspólnego kosza. Młodsze dzieci biorą udział w procesji pod opieką swoich rodziców.
  2. W czwartek 8 czerwca będziemy przeżywać Uroczystość Bożego Ciała. Na procesję zapraszamy pozostałe dzieci pierwszokomunijne i przeżywające rocznicę I Komunii św. w swoich strojach oraz młodsze dzieci do sypania kwiatów i dzwonienia dzwoneczkami tradycyjnie za baldachimem.
  3. Grupa św. Józefa Sebastiana Pelczara zaprasza na 46. Rzeszowską Pieszą Pielgrzymkę na Jasną Górę. Zapisy online bądź stacjonarnie. Szczegóły na plakacie w gablocie.