28 maja 2024
Pn.

5.06

7:00 + Kazimierz Dulęba  od Chóru św. Rocha

+ Tadeusz Gargaś od Bożeny i Roberta Ziemińskich

+ Marian Pustelak od koleżanek i kolegów

18:00 + Andrzej Dąbek   

+ Jerzy Świątkowski od syna z żoną i córką Gabrielą

Poza parafią

+ Marian Beściak Msza św. gregoriańska

+ Wojciech Hałoń Msza św. gregoriańska

+ Genowefa Leśko od rodziny Walickich

+ Czesław Belcer     od pracowników i kierownictwa Cukierni przy ul. Miodowej

+ Zofia Materna od rodziny Świdrów

+ Jan Lampart od Bogusława Śmigiel z rodziną

+ Zofia Szela od Stefanii i Mariana Szela

+ Maria Szarek od kuzynki Jadwigi z rodziną

Wt.

6.06

7:00 + Michał Kisała

+ Adolf Materna od rodziny Maternów

+ Sebastian i Józef Pondel

18:00 -Za wstawiennictwem św. Rocha: O powrót do zdrowia syna

+ Danuta Beściak od brata Leszka z rodziną

Poza parafią

+ Marian Beściak Msza św. gregoriańska

+ Wojciech Hałoń Msza św. gregoriańska

+ Genowefa Leśko od Jana i Łucji Bieńkowskich

+ Czesław Belcer od Antoniego Bonowicz z rodziną

+ Zofia Materna od pracowników firmy Ideal Home

+ Jan Lampart od Dyrekcji i pracowników DPS w Gliniku Dolnym

+ Zofia Szela od chrześnicy Marii z rodziną

+ Maria Szarek od rodziny Kilarów

 

Śr.

7.06

7:00 + Tadeusz Skoczek od rodziny Łozów

+ Bronisława i Władysław Szyszka, Krystyna i Irena  

18:00 -O zdrowie i bł. Boże dla córki Dominiki

+ Kazimiera i Wojciech Hałoń

Poza parafią

+ Aleksander Pleśniak

+ Marian Beściak Msza św. gregoriańska

+ Wojciech Hałoń Msza św. gregoriańska

+ Genowefa Leśko od Józefa Mączki

+ Zofia Materna od rodziny Uryć

+ Jan Lampart od Wiesława Lampart

+ Zofia Szela od Danuty Bałchan z synami  

+ Franciszek Kapusta   od kolegów i koleżanek Wioli z Teatru

+ Maria Szarek od Marty Smyżeń z rodziną

Czw.

8.06

6:30 + Kazimiera i Wojciech Hałoń
7:15 Szpital: + Marek Szydełko od koleżanek i kolegów Danusi z Kliniki Psychiatrii Ogólnej
7:30 Dom Kombatanta:  Za parafian 
8:00 + Aniela Ferenc 32 rocz. śm.

Poza parafią                                                  

+ Marian Beściak Msza św. gregoriańska

+ Wojciech Hałoń –zakończenie Mszy św. gregoriańskich

+ Genowefa Leśko od rodziny Sokół

+ Zofia Materna od rodziny Płonków

+ Jan Lampart od rodziny Smyżeń

+ Zofia Szela od Danuty Bałchan z synami

+ Franciszek Kapusta od Krzysztofa i Barbary Kapusta

+ Maria Szarek od Bogusława Śmigiel z rodziną 

+ Józef Stanio od  Aldony Mendocha z rodziną Oliwa

9:30 Wynagradzająca za wszelkie łaski dla Miłosza
17:00 + Jan Zyga
19:00 Ku czci Ducha Św. o wiarę, nadzieję i miłość dla parafii i świata
 

 

Pt.

9.06

7:00 + Halina Trałka od Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego

+ Marian Chłanda od rodziny Płonków

+ Za dusze w czyśćcu cierpiące

18:00 + Anna Kaplita 15 rocz. śm.

+ Renata Leśko od męża Marka i córki Patrycji

Poza parafią

+ Marian Beściak Msza św. gregoriańska

+ Zofia Materna od rodziny Nogów

+ Jan Lampart      od rodziny Smyżeń  

+ Zofia Szela od rodzin Marii, Bogusławy i Edyty  

+ Franciszek Kapusta   od Elżbiety i Damiana Piróg z rodziną

+ Stanisław Kąkol od rodziny Staniów

+ Maria Szarek od Lidii Bojda

+ Józef Stanio od Sławomira Mendochy z rodziną

Sob.

10.06

7:00 Dziękczynna za otrzymane łaski  
18:00 W intencji Bractwa Szkaplerznego

+ Stefania Kluz  od Stowarzyszenia Przyjaciół Ziemi Słocińskiej

Poza parafią

+ Marian Beściak Msza św. gregoriańska

+ Maria Szarek od rodziny Zielińskich z Rudnej Wielkiej  

+ Piotr Stanio od Władysława Beściak z rodziną

+ Stefan Murias od  pracowników SP nr 10

+ Zofia Materna od koleżanek z pracy córki Ireny

+ Jan Lampart od rodziny Smyżeń  

+ Franciszek Kapusta od rodziny Rembiszów

+ Stanisław Kąkol od rodziny Rzepków i Turków

+ Maria Szarek od Teresy Kawalec

+ Józef Stanio od kuzynki Krystyny

 

Nd.

11.06

6:30 + Maria i Kazimierz Trzyna         
7:15 Szpital: + Józefa Lampart  od rodziny Miękisz   
7:30 Dom Kombatanta: + Jan Kilar od przyjaciół    
8:00 + Joanna Berłowska  

Poza parafią

-O Boże bł, opiekę Matki Bożej i potrzebna łaski dla Józefy i Andrzeja w 40 rocz. ślubu

+ Marian Beściak Msza św. gregoriańska

+ Maria Szarek od rodziny Rząsów z Zaczernia

+ Zofia Materna od Krystyny i Edwarda Śmigiel z rodziną

+ Jan Lampart od rodziny Wnuków

+ Franciszek Kapusta   od rodziny Rembiszów

+ Stanisław Kąkol od rodziny Rzepków i Turków

+ Maria Szarek od rodziny Cieszyńskich

+ Józef Stanio od rodziny Wasilewskich

9:30 + Tomasz Kaplita 15 rocz. śm.
10:30 Dom Pomocy Społecznej: + Stanisław Sikora
11:00 Za parafian               
12:30 + Andrzej Kraska 8 rocz. śm.       
17:00 + Paulina Krupa od wychowawczyni, koleżanek i kolegów z Technikum
19:00 + Aneta Czemerowska od koleżanek i kolegów córki Oli z III „b” z wychowawczynią