17 kwietnia 2024
Pn.

8.05

7:00 + Halina Zagórska od Barbary z rodziną

+ Stanisław Murias od żony

+ Henryk Bartoszek od pracowników Kruszgeo

18:00 W int. ks. Prałata Stanisława z prośbą o zdrowie i bł. Boże od Stowarzyszenia Rodzin Katolickich

+ Stanisław Szydełko

Poza parafią

+ Jadwiga Kluz-Prucnal Msza św. gregoriańska

+ Maria Skrzypczak Msza św. gregoriańska

+ Maria Chmielińska od swatów Kowali

+ Wojciech Hałoń od Pawła Szczepanik z rodziną

+ Wojciech Szmuc od Bernadety z rodziną

+ Aniela Łoza od rodziny Sarnów

+ Andrzej Przytuła od Anny i Tadeusza Gibała z rodziną

Wt.

9.05

7:00 + Marian Pustelak od koleżanek i kolegów

+ Adolf Materna od córki Barbary z dziećmi

+ Stanisław i Michalina Boroń          

18:00 -Za wstawiennictwem św. Rocha: O szczęśliwą operację dla Janusza     

+ Ludomir Ficek od żony z dziećmi

Poza parafią

+ Jadwiga Kluz-Prucnal zakończenie Mszy św. gregoriańskich

+ Maria Skrzypczak Msza św. gregoriańska

+ Maria Chmielińska od rodziny Hudzików

+ Wojciech Hałoń od Marii i Adama Szczepanik z rodziną

+ Wojciech Szmuc od rodziny Wąsików i Śliwińskich

+ Aniela Łoza od rodziny Rzepków

+ Andrzej Przytuła od wnuczek Karoliny i Klaudii

 

Śr.

10.05

7:00 + Danuta Beściak od chrzestnej Anny z rodziną
10:00 Dom Pomocy Społecznej: + Małgorzata Ferenc od Ewy Jakubus z rodziną  
18:00 + Aniela Łoza od córki Eulogii

+ Tadeusz Skoczek od rodziny Rudnickich

Poza parafią

+ Maria Skrzypczak Msza św. gregoriańska

+ Wojciech Hałoń rozpoczęcie Mszy św. gregoriańskich

+ Kazimierz   w rocz. śm.

+ Maria Chmielińska od kwiaciarek z Targowej

+ Wojciech Hałoń od Michała Czarnoty

+ Wojciech Szmuc od rodziny Cieśla

+ Aniela Łoza od kuzynki Franciszki Byjoś z rodziną

+ Andrzej Przytuła od rodziny Żyradzkich

Czw.

11.05

7:00 + Halina Trałka od Barbary z rodziną

+ Maria Szczygieł  

10:00 Dom Kombatanta: + Helena i Stefania
18:00 + Maria i Jan Dąbek

+ Marian Chłanda od Renaty Pękala z rodziną

Poza parafią                                                  

+ Maria Skrzypczak Msza św. gregoriańska

+ Wojciech Hałoń Msza św. gregoriańska

+ Maria Chmielińska od kwiaciarek z Targowej                                                       

+ Wojciech Hałoń od Elżbiety i Jana Czarnotów

+ Wojciech Szmuc od rodziny Szczęścikiewicz

+ Aniela Łoza od Marii i Józefa Janda

+ Andrzej Przytuła od rodziny Gocków

 

 

Pt.

12.05

7:00 + Piotr Stanio od rodziny Chmielów

+ Małgorzata Solecka od kierownictwa i koleżanek z pracy Beaty   

+ Andrzej Przytuła od żony

18:00 + Henryk Piela od żony

+ Anna Gąsior od Zespołu Kuratorskiej Służby Sądowej w Strzyżowie

Poza parafią

+ Maria Skrzypczak Msza św. gregoriańska

+ Wojciech Hałoń Msza św. gregoriańska

+ Maria Chmielińska od kwiaciarek
z Targowej

+ Wojciech Hałoń od rodziny Korban

+ Wojciech Szmuc od Janiny Cieśla

+ Aniela Łoza od rodziny Kilar i Sznaj

+ Andrzej Przytuła od Anny i Emila Cygan

Sob.

13.05

7:00 + Stefania Kluz od rodziny Różańskich

+ Krzysztof Stanio od Mariusza Gnat

+ Agnieszka Szalacha

18:00 -W intencji Bractwa Szkaplerznego

-Dziękczynna z prośbą o bł. Boże i opiekę św. Rocha dla Stanisławy

Poza parafią

+ Maria Skrzypczak Msza św. gregoriańska

+ Wojciech Hałoń Msza św. gregoriańska

+ Maria Chmielińska od kwiaciarek z Targowej

+ Wojciech Hałoń od Wojciecha Paja

+ Wojciech Szmuc od rodziny Kiełbasa

+ Andrzej Przytuła od rodziny Hanfów

+ Józef Sarna od koleżanek i kolegów z uczelni Wydziału Budownictwa Lądowego i Komunalnego w Rzeszowie

 

Nd.

14.05

6:30 Dziękczynna w 80 rocz. urodzin Tadeusza o Boże bł., opiekę Maryi i św. Rocha     
7:15 Szpital:  Za parafian     
7:30 Dom Kombatanta: Dziękczynna w dniu urodzin Adama z prośbą o Boże bł. i opiekę Matki Bożej  
8:00 + Zofia i Władysław Pelc  

Poza parafią

+ Maria Skrzypczak Msza św. gregoriańska

+ Wojciech Hałoń Msza św. gregoriańska

+ Maria Chmielińska od kwiaciarek z Targowej

+ Wojciech Hałoń od Anny i Jana Paja

+ Wojciech Szmuc od Sitarzów z ul. Południowej

+ Andrzej Przytuła od rodziny Różańskich

+ Józef Sarna od koleżanek i kolegów z uczelni Wydziału Budownictwa Lądowego i Komunalnego w Rzeszowie

9:30 + Józefa, Władysław Kulka i zm. z rodziny          
11:00 Dziękczynna za otrzymane łaski dla Joanny i jej rodziny           
12:30 Pierwsza Komunia św. uczniów z kl. A-B-C   
17:00 + Zbigniew w rocz. śm.        
19:00  Dziękczynna w 18 rocz. urodzin Weroniki z prośbą o dalsze bł. Boże i dobry wybór drogi życiowej