14 czerwca 2024
Pn.

1.05

7:00 + Józef Dronka od żony

+ Eugeniusz Śmigiel od córki

+ Anna i Roman Jajuga od wnuków

18:00 + Jerzy Ring od Marii Prusak

+ Elżbieta Nizińska od Anny i Karoliny Mazur

Poza parafią

+ Jadwiga Kluz-Prucnal Msza św. gregoriańska

+ Bronisława Pawełek od Józefy Lampart

+ Maria Chmielińska od pracowników Działu Informatyki WSIZ

+ Jerzy Synoś od kuzyna Jerzego Baran z rodziną

+ Wojciech Hałoń od Marty Garduła z mężem

+ Wojciech Szmuc od Małgorzaty Płonka

Wt.

2.05

7:00 + Maria Gaweł od córki Marty z rodziną

+ Anna, Władysław Chlipała od wnuków

+ Natalia, Zygmunt Kalisiak i Stanisław Stokowski         

18:00 -Za wstawiennictwem św. Rocha: Za Bernadetę i Marię o bł. Boże i intencji Bogu wiadomej oraz w intencji Antoniny i Stanisława w 54 rocz. ślubu o Boże bł. z podziękowaniem    

+ Aleksander Pleśniak od Marty Beściak z synem Adrianem

Poza parafią

+ Jadwiga Kluz-Prucnal Msza św. gregoriańska

+ Maria Skrzypczak rozpoczęcie Mszy św. gregoriańskich

+ Bronisława Pawełek od Marii Szarek

+ Maria Chmielińska od pracowników Działu Informatyki WSIZ

+ Wojciech Hałoń od kolegów syna Władysława z EMPEC Rzeszów

+ Wojciech Szmuc od rodziny Szczepańskich

+ Aniela Łoza od rodziny Łoza

 

Śr.

3.05

6:30 + Jan, Wiktoria, Katarzyna, Piotr, Helena, Roman Mróź
7:15 Szpital: Za parafian
7:30 Dom Kombatanta: + Wiktoria i Franciszek Sierżęga w rocz śm.
8:00 W 70 rocz. urodzin Jana z prośbą o bł. Boże

Poza parafią

+ Jadwiga Kluz-Prucnal Msza św. gregoriańska

+ Maria Skrzypczak Msza św. gregoriańska

+ Bronisława Pawełek od firmy FIBRAIN

+ Maria Chmielińska od Towarzystwa Przyjaciół Ziemi Słocińskiej

+ Wojciech Hałoń od Józefa i Renaty Baran

+ Wojciech Szmuc od rodziny Anny Krzyż

+ Aniela Łoza od rodziny Wolanin

9:30 O światło Ducha Św. na czas matur dla Dominika i Patryka
11:00 + Małgorzata Miłek, Jan Jęczalik i zmarli z rodziny
12:30 W 10 rocz. ślubu Teresy i Arkadiusza o Boże bł., opiekę Maryi i potrzebne łaski dla dzieci i całej rodziny
17:00 Dziękczynna w 18 rocz. urodzin Weroniki i Tomasza z prośbą o zdrowie i Boże bł. w dalszym życiu
19:00 + Stanisław i Stefania Sanek  od wnuczki     
Czw.

4.05

7:00 + Bolesław Stanio od Stanisława Gnat z rodziną

+ Krystyna Sadło  od sąsiadów Szczepańskich

18:00 + Wojciech Hałoń od córki z rodziną

+ Janina Masełek od Agnieszki i Michała Szela z rodziną

Poza parafią                                                  

+ Jadwiga Kluz-Prucnal Msza św. gregoriańska

+ Maria Skrzypczak Msza św. gregoriańska

+ Bronisława Pawełek od firmy FIBRAIN

+ Maria Chmielińska od Marii Płonka

+ Wojciech Hałoń od Zbigniewa i Katarzyny Baran

+ Wojciech Szmuc od Józefy Gaj

+ Aniela Łoza od Marty i Sławomira Kuśmierskich

 

 

Pt.

5.05

7:00 + Franciszek Lew od Marcina i Daniela Leśniak z rodzinami

+ Julia Chlipała

10:00 Dom Pomocy Społecznej: + Jerzy Synoś od pielęgniarek DPS
10:00 Dom Kombatanta: + Irena Pięta – od bratowej Anny
18:00 + Kazimierz Dulęba od rodziny Sędzikowskich

Poza parafią

+ Jadwiga Kluz-Prucnal Msza św. gregoriańska

+ Maria Skrzypczak Msza św. gregoriańska

+ Bronisława Pawełek od Stanisławy Pawlikowskiej

+ Maria Chmielińska od Barbary i Piotra Gliwa

+ Wojciech Hałoń od OSP Rzeszów – Zalesie

+ Wojciech Szmuc sąsiadów z ul. Kombatanta

+ Aniela Łoza od rodziny Maciołków i Pyziaków

Sob.

6.05

7:00 + Wojciech Szmuc od brata z rodziną

+ Ludwik i Jan Chlipała

+ Grzegorz i Zofia Roman od wnuczki

18:00 + Józef Jakubowicz od Agnieszki i Zbigniewa

+ Ireneusz Płonka od koleżanek i kolegów z BJSJH

Poza parafią

+ Jadwiga Kluz-Prucnal Msza św. gregoriańska

+ Maria Skrzypczak Msza św. gregoriańska

+ Maria Chmielińska od Andrzeja i Jadwigi Kowal

+ Wojciech Hałoń od OSP Rzeszów-Budziwój

+ Wojciech Szmuc od sąsiadów z ul. Kombatanta

+ Aniela Łoza od Magdaleny i Marcina Iwońskich

+ Andrzej Przytuła od Eugenii Pustelniak z rodziną

 

Nd.

7.05

6:30 + Katarzyna i Wojciech Cygan   
7:15 Szpital:  O pomyślne zdanie matury i bł. Boże z okazji 19 urodzin Anny     
7:30 Dom Kombatanta: Ku czci Ducha Św. o wiarę, nadzieję i miłość dla  parafii i świata
8:00 + Andrzej Dąbek

Poza parafią

+ Jadwiga Kluz-Prucnal Msza św. gregoriańska

+ Maria Skrzypczak Msza św. gregoriańska

+ Maria Chmielińska od swatów Kowali

+ Wojciech Hałoń od Marii Szczepanik i Beaty Cwynar z rodziną

+ Wojciech Szmuc od rodziny Pustelaków

+ Aniela Łoza od Magdaleny i Marcina Iwońskich

+ Andrzej Przytuła od Bożeny i Zbigniewa Fornal z rodziną

9:30 + Helena Kisała         
11:00 + Zofia Szela od meża          
12:30 O bł. Boże dla członków Róży św. Floriana   
17:00 + Stanisława, Kazimierz, Wiesław Majchrowscy  
19:00  Za parafian     

DO UŻYTKU WEWNĘTRZNEGO PARAFII