28 maja 2024
Pn.

17.04

7:00 + Józef Jakubowicz od Stanisława

+ Halina Niepsuj od córki Agnieszki z dziećmi

+ Helena Duda  

18:00 + Anna Litwin

Poza parafią

+ Jadwiga Kluz-Prucnal Msza św. gregoriańska

+ Anna Gąsior od sąsiadów Orkiszów

+ Ludomir Ficek od rodziców Eugenii i Henryka

+ Fryderyka Płonka od Waldemara Paduch z rodziną

+ Stanisław Sabo od chrześniaka Jarka

+ Bronisława Pawełek od Zofii Wiglusz

+ Anna Litwin od rodziny Bazan

Wt.

18.04

7:00 + Krzysztof Stanio od rodziny Majków

+ Tadeusz Gargaś od Ewy i Karoliny         

18:00 -Za wstawiennictwem św. Rocha: O zdrowie i życie dla Stanisława  

+ Stanisław Świgoń  od siostry Marii z rodziną

Poza parafią

+ Jadwiga Kluz-Prucnal Msza św. gregoriańska

+ Bronisław Jabłoński od rodziny Leśko

+ Ludomir Ficek od rodziców Eugenii i Henryka

+ Fryderyka Płonka od Marii Płonka i Bogusławy Filip

+ Stanisław Sabo od rodziny Szewc

+ Bronisława Pawełek od Anny i Janusza Krawczyk

+ Anna Litwin od rodziny Szczepanik i Gazda

 

Śr.

19.04

7:00 + Aleksander Antonyk od Anny i Sławka  Dul z dziećmi
18:00 + Zdzisław Rochecki

+ Kazimierz Pietraszek od Kamila Osika z mamą

Poza parafią

+ Jadwiga Kluz-Prucnal Msza św. gregoriańska

+ Michalina, Henryk, Kazimierz Dulęba

+ Justyna Pokrywka od kolegów Piotra z pracy

+ Ludomir Ficek od rodziców Eugenii i Henryka

+ Fryderyka Płonka od wnuczki Aleksandry z mężem

+ Stanisław Sabo od swatów z ul. Budziwojskiej

+ Bronisława Pawełek od Krystyny i Ryszarda Miś

+ Anna Litwin od rodziny Szczepanik i Gazda

Czw.

20.04

7:00 + Zofia Kołodziej od chrześnicy Barbary Sroka

+ Edward Panek  od Janiny i Bolesława Domańskich

10:00 Dom Kombatanta: + Zofia i Kazimierz Filip   
18:00 + Za zmarłych z rodziny Czekańskich   

+ Stanisław Sabo od żony Anny

Poza parafią

+ Jadwiga Kluz-Prucnal Msza św. gregoriańska

+ Ludomir Ficek od siostry Małgorzaty

+ Fryderyka Płonka od Renaty i Piotra Gaweł

+ Stanisław Sabo od Krystyny i Bogdana Bal z rodziną

+ Bronisława Pawełek od Józefa Lisowicz z rodziną

+ Anna Litwin od sąsiadów Czepiga i Pelc

 

 

Pt.

21.04

7:00 + Mateusz Karp od Barbary i Krzysztofa Możdżeniów

+ Jan Kowalski od uczestników pogrzebu

+ Bronisława Pawełek od wnuka Rafała z rodziną

18:00 + Emil Niedziałek od wnuczki Ewy z mężem

+ Halina Polak od Krystyny Rabczak z rodziną

Poza parafią

+ Jadwiga Kluz-Prucnal Msza św. gregoriańska

+ Ludomir Ficek od siostry Małgorzaty

+ Fryderyka Płonka od Haliny Szarek

+ Stanisław Sabo od rodziny Klęsk

+ Bronisława Pawełek od rodziny Piątków z Grzęski

+ Anna Litwin od Józefa z rodziną

Sob.

22.04

7:00 + Stefan Murias od chrześnicy Marzeny z rodziną

+ Henryk Kuśnierz od Marleny i Wiesława Matwij z dziećmi

+ Anna Litwin od brata

+ Jerzy Chmiel od wnuczki Agnieszki z mężem

18:00 + Marian Szydełko od żony i córki Marty z rodziną

Poza parafią

+ Jadwiga Kluz-Prucnal Msza św. gregoriańska

+ Ludomir Ficek od siostry Małgorzaty

+ Fryderyka Płonka od Stefanii Tryczyńskiej z córką Anną

+ Bronisława Pawełek od rodziny Jajugów

+ Anna Litwin od wnuka z rodziną

+ Maria Chmielińska od rodziny Kusiów

 

Nd.

23.04

6:30 + Jan i Marek Mazur  
7:15 Szpital: Za parafian   
7:30 Dom Kombatanta: + Wojciech Hałoń od pracowników Domu Kombatanta
8:00 + Augustyn Ziaja 23 rocz. śm.

Poza parafią

+ Jadwiga Kluz-Prucnal Msza św. gregoriańska

+ Ludomir Ficek od siostry Małgorzaty

+ Fryderyka Płonka od rodziny Jandów

+ Bronisława Pawełek od Teresy i Zdzisława Cygan

+ Maria Chmielińska od Janiny Domańskiej

+ Jerzy Synoś od Augustyna i Janiny Synoś

9:30 + Henryk Duda  
11:00 + Weronika Przybyło od pracowników stołówki szkolnej SP nr 5  
12:30 O zdrowie i opiekę Matki Bożej dla Marii i Agaty        
17:00 O Boże bł. dla Anety i Daniela

*DO UŻYTKU WEWNĘTRZNEGO PARAFII