14 czerwca 2024
Pn.

3.04

7:00 + Marian Synoś od Strażaków OSP Słocina-Rzeszów

+ Emil Niedziałek od żony

+ Aneta Czemerowska od brata Dariusza z rodziną

+ Bronisław Jabłoński od Józefy Lew z rodziną

18:00 + Marian Celek 4 rocz. śm.

Poza parafią

+ Jerzy Ring Msza św. gregoriańska

+ Kazimierz Ozga Msza św. gregoriańska

+ Ludomir Ficek od Joanny i Tomasza Niemiec

+ Paulina Krupa od sąsiada Marcela

+ Roch Dąbrowski od chrześnicy Haliny z rodziną

+ Fryderyka Płonka od sąsiadów rodziny Pietrzyk

+ Halina Niepsuj od sąsiadów Pańczak

Wt.

4.04

7:00 + Kazimierz Dulęba od rodziny Para z Nowej

+ Marian Szydełko rocz. śm.

+ Feliks Kubik od rodziny Strzałkowskich

+ Józef Jakubowicz od Dominika

18:00 -Za wstawiennictwem św. Rocha: O zdrowie dla Danuty i Joanny oraz o zdrowie i opiekę św. Rocha i Matki Bożej dla Grażyny i dziękczynna za udaną operację z prośbą o dalszą opiekę Naszego Patrona i Matki Bożej

Poza parafią

+ Jerzy Ring – zakończenie Mszy św. gregoriańskich

+ Kazimierz Ozga – zakończenie Mszy św. gregoriańskich

+ Ludomir Ficek od Ewy Stramy-Prokulskiej

+ Paulina Krupa od rodziny Pietraszków

+ Roch Dąbrowski od wnuka Rafała i Klary

+ Fryderyka Płonka od synowej Małgorzaty z rodziną

+ Halina Niepsuj od rodziny Kłodów

 

Śr.

5.04

7:00 + Edward Tereszkiewicz od Lidii i Janusza Marek
10:00 Dom Pomocy Społecznej: + Ireneusz Płonka od koleżanek i kolegów BJSJH   
18:00 + Andrzej Dąbek od rodziców

Poza parafią

+ Katarzyna, Jan Mytych i Maria Ochał

+ Ludomir Ficek od Krystyny i Piotra Chmura z rodziną

+ Paulina Krupa od rodziny Podgórskich

+ Roch Dąbrowski od koleżanek z pracy córki Agaty

+ Fryderyka Płonka od Juliana Menduś z rodziną

+ Halina Niepsuj od rodziny Gzików

Czw.

6.04

18:00 -W intencji kapłanów posługujących w naszej parafii

-Dziękczynna z prośbą o zdrowie dla Zuzi i jej rodziców  

+ Wanda i Roman Różańscy

+ Mieczysław i Maria Wąsacz

+ Wanda Piersanti

Poza parafią

+ Ludomir Ficek od rodziny Korzępów

+ Paulina Krupa od rodziny Bonowiczów

+ Fryderyka Płonka od Doroty Bojarskiej z rodziną

+ Halina Niepsuj od rodziny Gzików

+ Genowefa Leśko od Marii Jabłońskiej z rodziną

 

Sob.

8.04

18:00 + Aniela i Marian Trojanowscy

+ Benedykt Olejarski 20 rocz. śm.

+ Elżbieta Tomankiewicz

+ Bronisław Jabłoński od Krystyny Lew

+ Emil Niedziałek od córki z mężem

Poza parafią

+ Ludomir Ficek od Aliny i Zbigniewa Zuzak

+ Paulina Krupa od koleżanki Agnieszki z Lubeni

+ Fryderyka Płonka od Barbary i Rafała Szura z rodziną

+ Halina Niepsuj od chrzestnego Roberta

+ Stanisław Sabo od szwagra Ryszarda z dziećmi

Nd.

9.04

6:00 Za parafian
7:15 Szpital: Ku czci Ducha Św. o wiarę, nadzieję i miłość dla parafii i świata
7:30 Dom Kombatanta: Dziękczynna za otrzymane łaski od Boga w życiu codziennym, chorobie przez Mieczysława
8:00 Dziękczynna z prośbą o bł. Boże i opiekę Matki Bożej dla rodziny Wydrzyńskich

Poza parafią

+ Ludomir Ficek od Aliny i Zbigniewa Zuzak

+ Paulina Krupa od wychowawczyni, koleżanek i kolegów z Technikum

+ Fryderyka Płonka od Cecylii Kuśnierz z rodziną

+ Halina Niepsuj od chrzestnego Roberta

+ Stanisław Sabo od pracowników Trans-Rem

9:30 Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę i wstawiennictwo Matki Bożej w 40 rocz. ślubu Elżbiety i Marka
11:00 + Jan Jęczalik, Małgorzata Miłek i zm. z rodziny  
12:30 + Tadeusz i Maria Wolanin       
17:00 + Maria Szczęch w 1 rocz. śm. od córki Zofii z rodziną