26 lutego 2024
Pn.

27.02

7:00 + Julia Jasiewicz od wnuczki Agnieszki z rodziną

+ Franciszka i Stanisław Ciąpała

18:00 + Marian Szydełko od żony i córki Marty z rodziną        

+ Halina Polak od sąsiadów Kołodziej     

Poza parafią

+ Za dusze w czyśćcu cierpiące

+ Stefania Smyżeń od Zofii Litwin z rodziną

+ Marian Szydełko od chrześniaka Pawła z rodziną

+ Halina Gnat od rodziny Ziaja

+ Wanda Różańska od córki Katarzyny z rodziną

+ Julian Gaweł od kolegi Stanisława i Haliny z rodziną

+ Jerzy Chmieliński od Krystyny Łoza z rodziną

+ Ludomir Ficek od Bogusława Ficek z rodziną

+ Bogdan Jurasz od rodziny Cichońskich

+ Julia Boroń od Teresy Gąsior

Wt.

28.02

7:00 + Grzegorz Bury od ojca chrzestnego z żoną

+ Zuzanna i Radzimir   

18:00 -Za wstawiennictwem św. Rocha: W podziękowaniu za szczęśliwe rozwiązanie i o zdrowie matki i dziecka

+ Janusz Potyrała od siostry Jadwigi z rodziną

Poza parafią

+ Zofia Materna od rodziny Ozgów

+ Stefania Smyżeń od siostrzeńca Romana z rodziną

+ Marian Szydełko od szwagra Janka z rodziną

+ Halina Gnat od rodziny Szczepańskich

+ Wanda Różańska od córki Małgorzaty z rodziną

+ Jerzy Chmieliński od Krystyny Łoza z rodziną

+ Ludomir Ficek od Anety i Daniela Ficek z Jagiełły

+ Bogdan Jurasz od rodziny Lubińskich

+ Julia Boroń od Rozalii Boroń

+ Paweł Radochoński od szkoły ABC

 

Śr.

1.03

7:00 + Maria Gaweł od Krzysztofa z rodziną

+ Zdzisław Wasilewski od żony Elżbiety

18:00 + Grażyna Karp od koleżanek i kolegów syna z Rzeszowskiej Agencji Rozwoju Regionalnego SA

Poza parafią

+ Marian Synoś od Grażyny Janusz

+ Stefania Smyżeń od rodziny Hałoń

+ Marian Szydełko od sąsiadów Wolanin

+ Halina Gnat od Stanisławy i Franciszka Bator

+ Wanda Różańska od syna Janusza z rodziną

+ Jerzy Chmieliński od kolegi Łukasza Zawadzkiego z rodziną

+ Ludomir Ficek od Krystyny i Wiesława Ficek z Gorzyc

+ Bogdan Jurasz od rodziny Lubińskich

+ Julia Boroń od rodziny Hałoń

+ Paweł Radochoński od rodziny z Trzciany

Czw.

2.03

7:00 -Za nieuleczalne chore dzieci i ich rodziny z prośbą o dalsze bł. Boże

+ Aleksander Pleśniak od rodziny Migut

18:00 + Zdzisław Kolbusz 6 rocz. śm.

+ Wanda Różańska od syna Andrzeja

+ Franciszek Lew od pracowników Zakładu Wspamacz

Poza parafią

+ Stefania Smyżeń od Agnieszki i Kazimierza Hałoń

+ Marian Szydełko koleżanek synowej Bożeny z Oddziału Epidemiologii Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej

+ Halina Gnat – od Joanny i Alfreda Szopiak z rodziną

+ Wanda Różańska od córki Krystyny z mężem

+ Jerzy Chmieliński od kolegi Łukasza Zawadzkiego z rodziną

+ Ludomir Ficek od kuzyna Adama Wiecheć z rodziną

+ Bogdan Jurasz od rodziny Ożogów

+ Julia Boroń od rodziny Kaczor

+ Paulina Krupa od Adama Krupy z rodziną

 

 

Pt.

3.03

7:00 + Janina Masełek od rodziny Partyka

+ Antoni Leniart od córki Jadwigi

10:00 Dom Kombatanta: + Zmarli z rodziny Janickich
10:00 Dom Pomocy Społecznej: + Bronisław Jabłoński od Eweliny i Jakuba Kubejko
18:00 + Helena Strzałkowska od syna Włodzimierza

Poza parafią

+ Stefania Smyżeń od rodziny Kaczor

+ Marian Szydełko od Zofii i Stanisława Szyszka

+ Halina Gnat od Agnieszki Grata z rodziną

+ Wanda Różańska od córki Krystyny z mężem

+ Jerzy Chmieliński od Jacka Kucaby

+ Ludomir Ficek od Anny i Piotra Obacz

+ Julia Boroń od bratowej Stanisławy

+ Paulina Krupa od Tadeusza i Ewy Dziok z rodziną

+ Emil Niedziałek od  rodziny Rachelskich

Sob.

4.03

7:00 + Kazimierz Dulęba od rodziny Kajzerów

+ Zofia Dąbek – od Zakładu Tapicerskiego Marek Kot i Grzegorz Lachtara

+ Paulina Krupa od ojca chrzestnego z żoną

18:00 + Kazimierz Hawro

+ Józef Jakubowicz od Karoliny i Piotrka

Poza parafią

+ Czesław Czekański od rodziny Michnów

+ Marian Szydełko od rodziny Kisielów

+ Halina Gnat od Ferdynanda Ciasnochy

+ Wanda Różańska od syna Marka z rodziną
z Wysokiej

+ Jerzy Chmieliński – od rodziny Wojtas

+ Ludomir Ficek od Anny i Piotra Obacz

+ Julia Boroń od Anny i Jana Paja

+ Paulina Krupa od rodziny Cynków

+ Emil Niedziałek od Małgorzaty i Jana Jakubik

Nd.

5.03

6:30 + Julia i Mieczysław Płonka
7:15 Szpital: + Pelagia i Marian Mazur
7:30 Dom Kombatanta: Za parafian       
8:00 + Andrzej Dąbek   

Poza parafią

+ Czesław Czekański od rodziny Michnów

+ Marian Szydełko od rodziny Kisielów

+ Halina Gnat od Grażyny i Janusza Bomba

+ Wanda Różańska od wnuka Radosława z żoną

+ Jerzy Chmieliński od grupy paralotiowej TIMFLY Rzeszów

+ Ludomir Ficek od Małgorzaty Cichoń

+ Julia Boroń od rodziny Ostrowskich

+ Paulina Krupa od firmy WET-ZOO

+ Emil Niedziałek od Kazimiery Gustek

+ Wanda Różańska od córki Katarzyny z rodziną

9:30 + Michał, Kunegunda, Maria i Zofia   
11:00 O zdrowie, bł. Boże, opiekę Matki Bożej i św. Rocha dla Stanisława       
12:30 + Agata, Józef, Władysław, Aniela  
17:00 + Bogumiła Śmigiel w rocz. śm. + Czesława i Kazimierz