17 kwietnia 2024
Pn.

16.01

7:00 + Mateusz Gaweł od rodziny Jandów    
18:00 + Danuta Beściak od rodziny Żubrów      

Poza parafią

+ Genowefa Leśko Msza św. gregoriańska

+ Maria Bator od Marcina i Katarzyny Kuśnierz z rodziną

+ Wanda Różańska od Marioli i Henryka

+ Krystyna Pękala od Małgorzaty Rokosz i Beaty Cegłowskiej

+ Władysława Wróbel od rodziny Brzyskich

+ Halina Gnat od Zenona i Ewy z rodziną

+ Witold Wilk od Dyrekcji, koleżanek i kolegów córki Beaty z Regionu Dystrybucji Kraków

+ Genowefa Maćkowicz od Weroniki i Grzegorza

+ Halina Gnat od wnuków

+ Helena Bajda od wnuka Konrada

+ Łukasz Wąs od rodziny Szostków

+ Emilia Ustrzycka od Danuty i Eugeniusza Kusz

Wt.

17.01

7:00 + Tadeusz Skoczek od przyjaciół
18:00 + Halina Trałka od rodziny z Wielopola

Poza parafią

+ Genowefa Leśko Msza św. gregoriańska

+ Maria Bator od rodziny Sobek i Mroczka z Łańcuta

+ Wanda Różańska od Tadeusza Rejman z rodziną

+ Krystyna Pękala od Marty i Małgorzaty

+ Władysława Wróbel od rodziny Kaplitów

+ Halina Gnat od Elżbiety z rodziną

+ Witold Wilk od Kierownictwa, koleżanek i kolegów córki Beaty z WER Rudna Wielka

+ Genowefa Maćkowicz od Reanty, Iwony i Sławka Majchrowskich

+ Halina Gnat od brata z żoną

+ Helena Bajda od siostry Marii z rodziną

+ Łukasz Wąs od rodziny Karp

+ Emilia Ustrzycka od Danuty i Eugeniusza Kusz

 

Śr.

18.01

7:00 + Marian Chłanda od Bogdana Bartoszka z rodziną
18:00 + Piotr Stanio – od Marii Majchrowskiej     

Poza parafią

+ Genowefa Leśko Msza św. gregoriańska

+ Elżbieta Klęsk od męża Ryszarda

+ Wanda Różańska od uczestników wspólnych pielgrzymek i wyjazdów

+ Krystyna Pękala od rodziny Złamaniec

+ Władysława Wróbel od Doroty i Mariusza Zielińskich

+ Halina Gnat od Dariusza z rodziną

+ Witold Wilk od Grupy Modlitewnej św. Rocha

+ Genowefa Maćkowicz od Franciszka i Stanisławy Bator

+ Halina Gnat  od koleżanki Gieni

+ Helena Bajda od współpracowników BSH Rzeszów

+ Łukasz Wąs od rodziny Karp

+ Emilia Ustrzycka od Bolesława i Zofii Puterla

Czw.

19.01

7:00 + Stefania Kluz od rodziny Machowskich   
18:00 + Anna Gąsior – od pracowników Sądu Rejonowego w Ropczycach

Poza parafią

+ Genowefa Leśko Msza św. gregoriańska

+ Elżbieta Klęsk od sąsiadów Machowskich i Gierałtowskich

+ Wanda Różańska od koleżanek Kasi z pracy

+ Krystyna Pękala od rodziny Wiśniewskich z Rzeszowa

+ Władysława Wróbel od Stanisławy Łyszczek

+ Halina Gnat – od Doroty z rodziną

+ Witold Wilk – od rodziny Bazanów

+ Genowefa Maćkowicz od Stanisława Łyszczak z Jaworzona

+ Halina Gnat od rodziny Doboszów

+ Helena Bajda od Jadwigi i Bolesława Pałac  

+ Łukasz Wąs od Kamili i Andrzeja

+ Emilia Ustrzycka od Bolesława i Zofii Puterla

Pt.

20.01

7:00 + Krzysztof Stanio od cioci Janiny
18:00 + Stanisław Świgoń od żony Anny

Poza parafią

+ Genowefa Leśko Msza św. gregoriańska

+ Elżbieta Klęsk od rodziny Bochnaków

+ Wanda Różańska od koleżanek Kasi z pracy

+ Krystyna Pękala od Anastazji i Pawła Worek

+ Władysława Wróbel od Elżbiety Kuśnierz

+ Halina Gnat od Agnieszki i Tomasza Lisowicz

+ Witold Wilk od rodziny Bazanów

+ Genowefa Maćkowicz od Łucji i Krzysztofa Hałoń z Jaworzna

+ Halina Gnat od rodziny Doboszów

+ Helena Bajda od rodziny Kawalec

+ Łukasz Wąs od Kasi i Piotra

+ Emilia Ustrzycka od Janusza, Piotra, Sławomira Puterla

Sob.

21.01

7:00 + Aleksander Antonyk od Aliny i Piotra Oczoś     
18:00 + Kazimierz Pietraszek od sąsiadów Krupów i Staniów

Poza parafią

+ Genowefa Leśko Msza św. gregoriańska

+ Maria Bator od kyzynki Krystyny z rodziną

+ Wanda Różańska od współpracowników firmy MAR-IEN

+ Krystyna Pękala od Anastazji i Pawła Worek

+ Władysława Wróbel od Bernadety Pawlus z rodziną

+ Halina Gnat od Krystyny i Jana Gnat z rodziną

+ Witold Wilk od firmy LOR-BUS z Marian Trzyna i współpracownikami

+ Genowefa Maćkowicz  od Ireny Hałoń z Jaworzna

+ Halina Gnat od rodziny Doboszów

+ Helena Bajda od Jolanty i Andrzeja Bałchan

+ Łukasz Wąs od rodziny Jaworskich

+ Weronika Gąsior od córki Anny Świder z rodziną

Nd.

22.01

6:30 + Sebastian Pondel
7:15 Szpital: O potrzebne łaski dla ks. Proboszcza z okazji imienin        
7:30 Dom Kombatanta:  Za parafian      
8:00 + Antonina Dobrzańska

Poza parafią

+ Genowefa Leśko Msza św. gregoriańska

+ Maria Bator od kuzynki Mirki z Kępna

+ Krystyna Pękala od rodziny Salomon

+ Władysława Wróbel od Marty Murias z rodziną

+ Halina Gnat od koleżanek i kolegów córki Renaty z Urzędu Marszałkowskiego

+ Witold Wilk  od firmy LOR-BUS z Marian Trzyna i współpracownikami

+ Genowefa Maćkowicz od rodziny Andrzejczyków

+ Halina Gnat od rodziny Doboszów

+ Helena Bajda od sąsiadki Rondzisty

+ Łukasz Wąs od Karola Bzdal z rodzicami

+ Weronika Gąsior od córki Marii z rodziną

9:30 O wiarę, mądrość i potrzebne łaski dla Judyty z okazji 10 rocz. urodzin      
11:00 + Leonia Stanio od męża Ludwika i od córki Lucyny wraz z rodziną       
12:30 + Czesława i Bronisław Wilczakowscy  
17:00 + Agnieszka i Józef Oboz i Janina Kucab