Ogłoszenia Chrzest Pański – 8 stycznia 2023

Liturgia

  1. Dziś Niedziela Chrztu Pańskiego. Od jutra rozpoczynamy w liturgii Okres Zwykły.

Spotkania

  1. W sobotę po Mszy św. wieczornej spotkanie Bractwa Szkaplerznego.

Sprawy parafialne

  1. Szczegółowy plan wizyty duszpasterskiej na najbliższy tydzień znajdzie się w gazetce, w gablocie i stronie internetowej parafii. Informujemy, że nie przyjmujemy już zapisów na wizytę duszpasterską.
  • W tym tygodniu planujemy odwiedziny kolędowe zgłoszonych rodzin w zakrystii. Kapłani będą kontaktować się z daną rodziną telefonicznie i umawiać na dany dzień.
  • Ze względu na bardzo dużą ilość zapytań o wizytę duszpasterską m.in. z ul. Słocińskiej i św. Faustyny; informujemy, że ta wizyta w tej części parafii odbędzie się w przyszłym roku.
  1. W piątek, 13 stycznia o godz. 16:00 w Instytucie Teologiczno-Pastoralnym przy Witolda 11a odbędzie się przedstawienie z okazji Dnia Babci i Dziadka przygotowane przez uczniów naszej Szkoły Podstawowej nr 5 w Rzeszowie. Zapraszamy serdecznie.
  2. W przyszłą niedzielę, 15 stycznia o godz. 18:00 odbędzie się koncert kolęd w wykonaniu naszego Chóru Parafialnego.
  3. Bóg zapłać za wsparcie duchowe i materialne złożone z okazji kolędy misyjnej prowadzonej przez Koło Misyjne. Zebrano 7657, 81 zł i 1 euro.
  4. Wspólnota Oazy i Liturgicznej Służby Ołtarza dziękuje za ofiary złożone przy rozprowadzaniu kadzidła i kredy. Bóg zapłać.