Intencje mszalne 12 – 18 grudnia 2022

 

Pn.

12.12

7:00 + Maria Krzanicka Msza  św. gregoriańska

+ Marian i Janina  

+ Michał Gawełod syna Michała       

18:00 Dziękczynna z prośbą o bł. Boże i dalszą opiekę MB Nieustającej Pomocy dla Janiny w 94 rocznicę urodzin

+ Jacek Trałka  

Poza parafią

+ Aniela Knebel Msza  św. gregoriańska

+ Stanisław Murias od Bolesława i Cecylii Kotowicz

+ Genowefa Maćkowicz od kolegów i koleżanek  z AGROHURTU

+ Edward Chlebica

+ Andrzej Możdzeń od sąsiadów Leśniaków i Lasocińskich

+ Marek Mazur od Eweliny i Łukasza Szela

+ Danuta Wilczakowska od Marii Szczepanik

+ Maria Wolanin od Janiny i Antoniego Żarkowskich

+ Zofia Iwońska od Agnieszki Trawka

+ Filip Marszałek od koleżanek i kolegów siostry Agaty z Zakładu Linii Kolejowych w Rzeszowie

+ Anna Osika od Zarządu i Pracowników Firmy AKROPOL

+ Bolesław Domański od syna Grzegorza z rodziną

Wt.

13.12

7:00 + Maria Krzanicka zakończenie Mszy  św. gregoriańskich

+ Ryszard Janicki od pracowników Przychodni Zalesie

18:00 Za wstawiennictwem św. Rocha

+ ks. Antoni Kołodziej  – w rocz. śm.

Poza parafią

+ Aniela Knebel Msza  św. gregoriańska

+ Weronika Gąsior od rodziny Beresiów

+ Stanisław Murias od byłych współpracowników córek Elżbiety i Anny z firmy KUCHCIK

+ Genowefa Maćkowicz  od kolegów i koleżanek z AGROHURTU

+ Józef Sikora  od Ewy i Leszka Sikora

+ Andrzej Możdzeń od Danuty i Jacka Lew z rodziną

+ Marek Mazur od rodziny Wąsaczów

+ Danuta Wilczakowska od Doroty i Agnieszki z rodzinami      

+ Maria Wolanin od rodziny Sikora

+ Zofia Iwońska od Barbary i Leszka Szczurek

+ Filip Marszałek od koleżanek i kolegów siostry Agaty z Zakładu Linii Kolejowych w Rzeszowie

+ Anna Osika od Zarządu i Pracowników Firmy AKROPOL

+ Bolesław Domański od rodziny Zielińskich z Rudnej Wielkiej

Śr.

14.12

7:00 + Czesław Demkówod córki Agnieszki z rodziną  
18:00 -O dobrego męża dla córki

-O zdrowie i bł. Boże oraz dary Ducha Św. dla całej rodziny

Poza parafią

O uzdrowienie z ciężkie choroby Jana

+ Weronika Gąsior od rodziny Flaków z Kielnarowej

+ Aniela Knebel Msza  św. gregoriańska

+ Stanisław Murias od koleżanek i kolegów syna Mariana z Urzędu Miasta Rzeszów

+ Genowefa Maćkowicz od Emilii i Zdzisława Rajzer

+ Józef Sikora  od rodziny Klubek

+ Andrzej Możdzeń od rodziny Żłobińskich

+ Marek Mazur od Bożeny i Roberta Ziemińskich

+ Danuta Wilczakowska od Waldemara Gnat z rodziną

+ Maria Wolanin od rodziny Damańskich

+ Zofia Iwońska od Jolanty i Wojciecha Trawka

+ Filip Marszałek od koleżanek i kolegów siostry Agaty z Zakładu Linii Kolejowych w Rzeszowie

+ Anna Osika od Zarządu i Pracowników Firmy AKROPOL

+ Bolesław Domański od rodziny Pytlików

Czw.

15.12

7:00 + Henryk Kuśnierz  – od żony i synów 
 

 

10:00 Dom Kombatanta: + Józef Kochman od rodziny Babiarzów 

18:00 -Ku czci Ducha Św. o wiarę, nadzieję dla parafii i świata

18:00 -Dziękczynna z prośbą o bł. Boże i potrzebne łaski dla Zofii w 70 rocz. urodzin

Poza parafią

+ Maria Chmiel od synowej Danuty

+ Aniela Knebel Msza  św. gregoriańska

+ Stanisław Murias od koleżanek i kolegów syna Mariana z Urzędu Miasta Rzeszów

+ Genowefa Maćkowicz od Elżbiety Tomaszewskiej i Elżbiety Morawicz

+ Józef Sikora  od Piotra z rodziną   

+ Andrzej Możdzeń od koleżanek i kolegów ze SP z Grzegorzówki

+ Marek Mazur od Bożeny i Roberta Ziemińskich

+ Danuta Wilczakowska od Anny Kilarskiej     

+ Maria Wolanin od rodziny Trojanowskich i Paluch

+ Zofia Iwońska od przyjaciółki Kazimiery Majchrowskiej

+ Filip Marszałek od koleżanek i kolegów siostry Agaty z Zakładu Linii Kolejowych w Rzeszowie

+ Anna Osika od pracowników firmy AKROPOL

+ Bolesław Domański od rodziny Pytlików

Pt.

16.12

7:00 Dziękczynna za otrzymane łaski

+ Jan Ziaja od brata Tadeusza z żoną

18:00 -Za Julię Łozę z okazji 18 urodzin, o dary Ducha Św., bł. Boże, umiejętność rozróżniania dobra od zła int. od rodziców

-Dziękczynna w 18 urodzin Marcina

-Dziękczynna w 20 rocz. ślubu Iwony i Sławomira Kiełb z prośbą o zdrowie i Boże bł. dla całej rodziny

Poza parafią

+ Aniela Knebel Msza  św. gregoriańska

+ Stanisław Murias od koleżanek i kolegów syna Mariana z Urzędu Miasta Rzeszów

+ Weronika Gąsior od siostrzenicy Bogumiły z rodziną

+ Józef Sikora  od koleżanek i kolegów z pracy Kasi

+ Andrzej Możdzeń od Anety Szeligi

+ Marek Mazur od siostry z rodziną

+ Danuta Wilczakowska od Henryki i Eugeniusza Murias     

+ Zofia Iwońska od rodziny Wojtasów

+ Anna Osika od Heleny Kuśnierz

+ Bolesław Domański od rodziny Cieszyńskich

+ Jerzy Kuśnierz od siostry Urszuli z rodziną

+ Maria Bazan od Marii Dodolak

Sob.

17.12

7:00 + Wojciech Wojtas od syna Mirka z rodziną

+ Krystyna – od uczestników pogrzebu

+ Leszek Podgórski 1 rocz. śm.

+ Dusze w czyśćcu cierpiące   

18:00 + Jerzy Bałamut 3 rocz. śm.  

Poza parafią

+ Aniela Knebel Msza  św. gregoriańska

+ Stanisław Murias od koleżanek i kolegów syna Mariana z Urzędu Miasta Rzeszów

+ Weronika Gąsior od Urszuli

+ Józef Sikora  od koleżanek i kolegów z pracy Kasi

+ Danuta Beściak od Zakładu Pogrzebowego MEMORIA

+ Marek Mazur  od Zuzanny i Wiesława Sołczyk z rodziną

+ Danuta Wilczakowska od rodziny Stawarzów

+ Zofia Iwońska od koleżanek z pracy Danusi i Basi

+ Anna Osika od Małgorzaty i Krzysztofa Kuśnierz

+ Bolesław Domański od rodziny Cieszyńskich

+ Jerzy Kuśnierz od siostry Marty

+ Maria Bazan od Katarzyny Hamerla z rodziną

Nd.

18.12

6:30 + Elżbieta Bazan, Aleksandra, Jan Knutel  
7:15 Szpital:  Za parafian   
7:30 Dom Kombatanta: + Marta Mróź  14 rocz. śm – od współpracowników DK
8:00 + Kazimiera i Wojciech Hałoń    

Poza parafią

+ Stanisław Murias od kolegów i koleżanek Tadeusza z Wydziały 57 Pratt & Whitney

+ Edward Chlebica

+ Weronika Gąsior od rodziny Balcewicz

+ Józef Sikora  od Ryszarda Klęsk

+ Danuta Beściak od Danuty i Edwarda Dulińskich

+ Marek Mazurod pracowników i emerytów Muzeum Okręgowego w Rzeszowie

+ Zofia Iwońska od Ludwika Szyszki z ul. Św. Rocha

+ Anna Osika od Anny i Ryszarda Osika z rodziną

+ Bolesław Domański od rodziny Rybarskich

+ Jerzy Kuśnierz od siostry Marty

+ Maria Bazan od pracowników z firmy

9:30 + Stanisław Nowak 11 rocz. śm. i zm. z rodziny Gaweł
11:00 + Weronika i Stanisław Gąsior

Poza parafią

+ Danuta Wilczakowska – od Stanisławy Gnat z rodziną

+ Aniela Knebel Msza  św. gregoriańska

12:30 + Maria i Władysław Borkowscy w 3 rocz. śm.
17:00 + Tadeusz Krauz w rocz. śm. + Mariusz Flak w rocz. śm.