30 maja 2024

LITURGIA

  1. W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy: w poniedziałek Najświętszą Maryję Pannę z La Salette Pojednawczyni Grzeszników, we wtorek św. Męczenników Koreańskich, w środę święto św. Mateusza – Apostoła i Ewangelisty, w piątek św. Ojca Pio.

SPOTKANIA

  1. W środę o godz. 17:00 w Szkole Podstawowej nr 5 odbędzie się spotkanie organizacyjne dla RODZICÓW DZIECI Z KLAS III, które w tym roku przystąpią do Pierwszej Komunii Św. w naszej parafii.

Zaś bezpośrednio po Mszy Świętej wieczornej w kościele odbędzie się spotkanie organizacyjne dla RODZICÓW MŁODZIEŻY PRZYSTĘPUJĄCEJ W TYM ROKU DO SAKRAMENTU BIERZMOWANIA. Rodziców prosimy o przyniesienie wypełnionych i podpisanych deklaracji.

SPRAWY PARAFIALNE

  1. Dziś, z racji dnia środków masowego przekazu, po każdej Mszy Świętej zbierane są ofiary do puszek na Radio Via.
  2. W przyszłą sobotę, 24 września po Mszy św. wieczornej katecheza chrzcielna dla rodziców i chrzestnych.
  3. Parafia pw. św. Józefa Sebastiana Pelczara w Rzeszowie serdecznie zaprasza na cykl spotkań w ramach inicjatywy zwanej „Grota Horebu”. Spotkania, w skład których wchodzą Nieszpory, konferencja oraz adoracja, będą się odbywać we środy, począwszy od 28 września br. Szczegóły na plakacie w gablocie oraz na stronie internetowej tej inicjatywy (https://grotahorebu.pl).