17 kwietnia 2024
Poniedziałek

5.09.2022

7:00 + Bronisława Pawełek – Msza św. gregoriańska
7:00 + Józefa i Jan  
18:00 Dziękczynna w 30 rocz. ślubu Agnieszki i Kazimierza
18:00 + Julia Boroń – Msza św. gregoriańska
18:00 + Andrzej Dąbek

Poza parafią:

+ Irena Szydełko – od sąsiadki Marii

+ Małgorzata Ferenc – od uczestników pogrzebu

Wtorek

6.09.2022

7:00 + Bronisława Pawełek – Msza św. gregoriańska
7:00 + Władysław Kisała
18:00 Za wstawiennictwem św. Rocha  
18:00 + Julia Boroń – Msza św. gregoriańska
  Poza parafią:  

Ku czci Ducha Św. o wiarę, nadzieję i miłość dla parafii i świata

+ Irena Szydełko – od Anny z Pawłem

+ Małgorzata Ferenc – od uczestników pogrzebu

Środa

7.09.2022

7:00 + Bronisława Pawełek – Msza św. gregoriańska
7:00 + Aniela i Michał
9:30 DPS: + Leonia Stanio – od uczestników pogrzebu
18:00 + Helena Duda  
18:00 + Julia Boroń – Msza św. gregoriańska

Poza parafią

+ Irena Szydełko – od Elżbiety z Januszem  

+ Małgorzata Ferenc – od uczestników pogrzebu

Czwartek

8.09.2022

7:00 + Bronisława Pawełek – Msza św. gregoriańska
10:00 Dom Kombatanta: + Barbara – od syna Grzegorza  i córek
10:00 O błogosławieństwo Boże w nowym roku szkolnym dla przedszkola – Radosne Przedszkole
18:00 + Maria i Józef Ćwiok  
18:00 + Julia Boroń – Msza św. gregoriańska

Poza parafią

+ Irena Szydełko – od rodziny Wojdyłów

+ Józef Bartoszek – od uczestników pogrzebu

Piątek

9.09.2022

7:00 + Bronisława Pawełek – Msza św. gregoriańska
7:00 + Janusz Puterla
18:00 + Bronisława Lampart
18:00 + Anna i Władysław Wasilewscy  
  Poza parafią

+ Julia Boroń – Msza św. gregoriańska

+ Irena Szydełko – od rodziny Kotarbów

+ Józef Bartoszek – od uczestników pogrzebu

Sobota

10.09.2022

7:00 + Bronisława Pawełek – Msza św. gregoriańska
7:00 O potrzebne łaski i umocnienie w wierze dla Tomasza
18:00 W intencji Bractwa Szkaplerznego
18:00 + Julia Boroń – Msza św. gregoriańska

Poza parafią

+ Irena Szydełko – od rodziny Gajeckich  

+ Anna Barańska – od uczestników pogrzebu

Niedziela

11.09.2022

6:30 + Franciszek Kozak – w rocz. śm.
7:15 Szpital: + Bolesław Stanio
7:30 Dom Kombatanta: Za parafian
8:00 + Julia Boroń – Msza św. gregoriańska
9:30 Dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski dla dzieci Pierwszokomunijnych z kl. 3b i ich rodzin

Poza parafią

+ Irena Szydełko – od rodziny Książków

+ Anna Barańska – od uczestników pogrzebu

11:00 Dziękczynna w 35 rocz. urodzin Mateusza z prośbą o zdrowie, potrzebne łaski i opiekę Matki Bożej Nieustającej Pomocy na dalsze lata życia – od rodziców i rodzeństwa  
12:30 Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o Boże błog. dla Elżbiety i Jana  
17:00 + Bronisława Pawełek – Msza św. gregoriańska
19:00 + Weronika i Stanisław Gąsior  

* do użytku wewnętrznego parafii