28 maja 2024

LITURGIA

  1. W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy: w czwartek św. Scholastykę.
  2. W piątek – 11 lutego – przypada Dzień Chorego – modlimy się szczególnie za chorych i cierpiących z naszej parafii. Centralne obchody tej uroczystości Sanktuarium Matki Bożej Rzeszowskiej o godz. 9.00. 

SPOTKANIA

  1. We wtorek odbędzie się na platformie Teams spotkanie kandydatów do bierzmowania Ks. Dawida.
  2. W sobotę po Mszy Św. wieczornej odbędzie się spotkanie Bractwa Szkaplerznego. 

SPRAWY PARAFIALNE

  1. Informujemy, że wszystkie Msze Św. za + Włodzimierza Kochan zostaną odprawione poza parafią do końca kwietnia tego roku.
  2. Zgodnie z zapowiedzią witamy serdecznie w naszej parafii pana redaktora Jaromira Kwiatkowskiego, który przybliży nam postać bł. Ks. Józefa Kowalskiego. Następnie z racji I niedzieli miesiąca Adoracja Najświętszego Sakramentu.

 

do użytku wewnętrznego parafii