Intencje Mszy Świętych 10-16.05.2021

 

 

Poniedziałek

10.05.2021

7:00 + Krzysztof Stanio – int. od rodziny Marszałek
7:00 + Stanisław Świgoń – int. od Pawła Woźniak z rodziną
7:00 + Maria i Jan Dąbek
18:00 + Stanisław Duran
18:00 + Zofia Bal – greg.

Poza parafią: + Ludwika Kowalska – greg.

 

 

Wtorek

11.05.2021

7:00 + Halina Trałka – int. od rodziny Czachurów
7:00 + Krystyna Wilk
18:00 Zbiorowa za wstawiennictwem św. Rocha
18:00 O powrót do wiary i Kościoła rodziny Bogu wiadomej  
18:00 + Zofia Bal – greg.

Poza parafią: + Ludwika Kowalska – greg.

 

 

Środa

12.05.2021

7:00 + Marian Chłanda – int. od brata Bronisława z rodziną
7:00 + Józef Mróz – int. od Wiesławy i Ludwika
9:30 DPS: + Zofia Bal – greg.
18:00 Błagalna o zdrowie dla Elżbiety
18:00 + Antoni Sierżęga – int. od rodziny Bajda

Poza parafią: + Ludwika Kowalska – greg.

 

 

Czwartek

13.05.2021

7:00 + Marian Synoś – int. od syna Jerzego z rodziną
7:00 + Andrzej Bylak – w 12 rocznicę śmierci
18:00 Dziękczynna z pr. o dalsze bł. Boże i zdrowie dla Janiny z dziećmi
18:00 + Józefa i Władysław Kulka i zmarli z rodziny
18:00 + Zofia Bal – greg.

Poza parafią: + Ludwika Kowalska – greg.

 

Piątek

14.05.2021

7:00 O powrót do wiary i Kościoła dla rodziny Bogu wiadomej
7:00 + Stanisław Socha – int. od rodziny Rup
18:00 Za dusze w czyśćcu cierpiące
18:00 + Edmund – int. od koleżanek i kolegów Magdy i Tomka
18:00 + Zofia Bal – greg.

Poza parafią: + Ludwika Kowalska – greg.

 

Sobota

15.05.2021

7:00 + Tadeusz Skoczek – int. od Kołodziejów
7:00 + Halina Zagórska – int. od szwagierki Krystyny
9:00 Pierwsza Komunia Święta – klasa III a
11:00 Pierwsza Komunia Święta – klasa III b
13:00 Pierwsza Komunia Święta – klasa III c
18:00 + Zofia i Edward Chlebica
18:00 + Zofia Bal – greg.

Poza parafią: + Ludwika Kowalska – greg.

 

 

 

Niedziela

16.05.2021

6:30 Za parafian
7:30 Dom Kombatanta:  
8:00 + Wiktoria Bajda
9:30 Dziękczynna z okazji 50 urodzin Alicji z pr. o bł. Boże dla rodziny
11:00 Pierwsza Komunia Święta – klasa III d
13:00 Pierwsza Komunia Święta – klasa III e
17:00 + Zofia Bal – greg.

Poza parafią: + Ludwika Kowalska – greg.

19:00 O czystość serc i błogosławieństwo Boże dla dzieci

do użytku wewnętrznego parafii