21 lipca 2024
 

 

Poniedziałek

28.12.2020

7:00 + Małgorzata Solecka – int. od znajomych z Urzędu Pocztowego
7:00 + Józef Sikora – int. od koleżanek córki Anity
7:00 + Tadeusz Gargaś – int. od Eugeni z rodziną
18:00 + Kazimiera Warzocha – int. od Marty Warzocha i Małgorzaty Drymajło
18:00 + Aniela i Maria

Poza parafią: + Mateusz Gaweł – int. od sąsiadów Klęsk

+ Stanisław Szczepanik – int. od uczestników pogrzebu

 

 

Wtorek

29.12.2020

7:00 + Małgorzata Solecka – int. od Anny i Edwarda Osików
7:00 + Józef Sikora
7:00 + Tadeusz Gargaś – int. od rodziny Krajda
18:00 + Jan i Józef
18:00 + Anna i Kazimierz

Poza parafią: + Mateusz Gaweł – int. od znajomych z IV LO

+ Stanisław Szczepanik – int. od uczestników pogrzebu

 

 

Środa

30.12.2020

7:00 + Małgorzata Solocka – int. od Małgorzaty i Krzysztofa Kuśnierz
7:00 + Tadeusz Gargaś – int. od rodziny Balawender
18:00 O zdrowie, błog. Boże i opiekę św. Rocha dla ks. Dawida z okazji imienin
18:00 + Józef i Mariusz
18:00 + Stefania Kluz – w 1 rocznicę śmierci

Poza prafią: + Mateusz Gaweł – int. od p. Pietraszek i całej klasy

+ Stanisław Szczepanik – int. od uczestników pogrzebu

 

 

Czwartek

31.12.2020

7:00 + Tadeusz Gargaś – int. od Barbary i Andrzeja Wolny
7:00 + Małgorzata Solecka – int. od rodziny Ciepielów
18:00 + Weronika i Ludwik Szczepanik
18:00 + Janina Tarnawska – w rocznicę śmierci
18:00 + Antonina, Franciszek, Bronisław, Mieczysław Tadeusz, Bronisława

Poza parafią: + Mateusz Gaweł – int. od Mateusza i Daniela Płonków

+ Stanisław Szczepanik – int. od uczestników pogrzebu

 

 

Piątek

1.01.2021

6:30 + Julia Jasiewicz – greg.
8:00 O zdrowie, potrzebne łaski i dary Ducha Świętego dla ks. Daniela 
9:30 Za rodziny Rybczyńskich i Dembińskich o potrzebne łaski dla żyjących i życie wieczne dla zmarłych
11:00 Za parafian
12:30 + Mieczysław Łoza z okazji imienin
14:00 + Marian Synoś – int. od córki Wiesławy z rodziną
15:30 + Gertruda Różańska – int. od syna Romana z rodziną
17:00 + Bartłomiej Kuśnierz – greg.

Poza parafią: +  Stanisław Szczepanik – int. od uczestników pogrzebu

 

Sobota

2.01.2021

7:00 + Julia Jasiewicz – greg.
7:00 + Bartłomiej Kuśnierz – greg.
18:00 O zdrowie dla Danuty za wstawiennictwem św. Rocha i św. JP II
18:00 O zdrowie, opiekę MB i potrzebne łaski dla Krzysia i Mateusza w dniu urodzin

Poza parafią: + Mateusz Gaweł – int. od rodziny Dzioła

+ Stanisław Szczepanik – int. od uczestników pogrzebu

 

 

Niedziela

3.01.2021

6:30 + Julia Jasiewicz – greg.
8:00 + Genowefa, Adam, Andrzej
9:30 + Bartłomiej Kuśnierz – greg.
11:00 Za parafian
12:30 + Tadeusz Dziura, Mieczysław Inglot
14:00 + Józef Mróz – int. od teściowej i szwagierki
15:30 + Marian Chłanda – int. od brata Bronisława z rodziną
17:00 + Zenon Siorek – int. od Teresy Sędzik

Poza parafią: + Stanisław Szczepanik – int. od  Katarzyny i Dariusza

do użytku wewnętrznego parafii