24 czerwca 2024

LITURGIA 

 1. W środę rozpoczynamy 40-dniowy okres Wielkiego Postu. Zachęcamy wszystkich do udziału w nabożeństwach ku czci Męki Pańskiej jak: Droga Krzyżowa, Gorzkie Żale. Msze święte z posypaniem głów popiołem w Środę Popielcową o godz.7.00, 9.00, 10.00 – dla dzieci z przedszkola św. Rocha i św. Józefa, 16.00 i 18.00. Obowiązuje w tym dniu post ścisły ilościowy i jakościowy.
 2. Dla dzieci w Wielkim Poście Droga Krzyżowa będzie w środy o 17.30 rozpoczynając od środy popielcowej. Zapraszamy wszystkie dzieci, dla których będą specjalne książeczki, do których dzieci będą wklejać naklejki.
 3. W piątek – Droga Krzyżowa dla starszych o godz. 17.30, a dla młodzieży o 19.30.
 4. W każdą niedzielę Wielkiego Postu o godz. 15.15 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym, a o 16.00 Msza św. W najbliższą niedzielę po Gorzkich Żalach Adoracja Krzyża dla kobiet.

SPOTKANIA 

 1. We wtorek o 19.00 spotkanie kandydatów do bierzmowania – grupa ks. Przemysława.
 2. W piątek o 16.45 spotkanie Oazy – grupa młodsza.

SPAWY PARAFIALNE 

 1. W tym tygodniu ofiary na sprzątanie i wystrój kościoła składa grupa pana Zbigniewa Bojdy.
 2. Informujemy, że od najbliższego czwartku rozpocznie się w naszej parafii kurs przedmałżeński. Spotkania będą się odbywać w każdy czwartek po Mszy Św. wieczornej. Kurs będzie trwał przez Wielki Post i zakończy się wręczeniem zaświadczeń po Świętach Wielkanocnych.
 3. Przypominamy także, że 28 lutego w piątek o 18.00 na Placu Śreniawitów rozpocznie się nabożeństwo Drogi Krzyżowej ulicami Rzeszowa. Serdecznie zapraszamy.
 4. 29 lutego w WSD w Rzeszowie rozpoczynają się rekolekcje dla małżeństw. Szczegóły na plakacie w gablotce.
 5. Prosimy o dokonywanie zgłoszeń na wyjazd do Warszawy na beatyfikację kard. Stefana Wyszyńskiego gdyż do końca lutego trzeba zgłosić zapotrzebowanie na bilety.

do użytku wewnętrznego parafii