28 maja 2024
Pn.

8.04

7:00 + Tadeusz, Józefa, Franciszek, Zawadzki – od Aliny Zawadzkiej

+ Józef Zaborowski – od Antoniego

+ Za dusze w czyśćcu cierpiące    

18:00 -O ochronę życia od poczęcia do naturalnej śmierci oraz za wszystkie dzieci objęte duchową adopcją

+ Renata Leśko – od syna Michała z wnuczką Lilianną

Poza parafią

+ Józef Zaborowski – Msza św. gregoriańska

+ Maria Kut – od rodziny Wolańskich

Wt.

9.04

7:00 + Bogumiła Majchrowska – od swatów

+ Tadeusz Spirała

+ Helena Tomza – od syna Jerzego  

18:00 -Za wstawiennictwem św. Rocha: O powrót do zdrowia dla Małgorzaty; o zdrowie dla chorych członków Róży św. Floriana, o opiekę św. Rocha o MB i  życie wieczne dla zmarłych  

+ Marian i Zofia

Poza parafią

+ Józef Zaborowski – Msza św. gregoriańska

+ Maria Kut – od rodziny Zawadzkich

Śr.

10.04

7:00 + Zmarli z rodziny Pękala, Złamaniec, Kurpyta  
10:00 Dom Pomocy Społecznej: + Jan Kilar – od rodziny Szpecht    
18:00 + Zmarli z rodziny Czekańskich   

+ Ludwik, Cecylia Kuśnierz

Poza parafią

+ Józef Zaborowski – zakończenie Mszy św. gregoriańskich

+ Zuzanna Lesiak – od rodziny Chmielińskich

+ Irena Łuka – od Anny i Stanisława Kuś

Czw.

11.04

7:00 + Wojciech Szmuc – od córki Angeliki z rodziną

+ Renata Leśko – od męża Marka z dziećmi

10:00 Dom Kombatanta: + Józef Grzesik – od Krystyny Blat
18:00 + Eugenia i Zdzisław  

+ Józef Stanio – od syna Marka z Wiolettą

Poza parafią

+ Irena Łuka – od Zarządu i współpracowników Gminnej Spółdzielni „SCH” w Krasnem z siedzibą w Rzeszowie

Pt.

12.04

7:00 -Dziękczynna za otrzymane łaski i dalszą Bożą opiekę i bł. dla rodziny Bałchanów  

-O łaskę nawrócenia dla Józefa

+ Marek Szostek – od cioci Stanisławy Warchoł

18:00 + Jan Kilar – od dzieci

+ Maria, Marian Ustrzyccy i Katarzyna Kalandyk

Poza parafią

+ Irena Łuka – od Zarządu i współpracowników Gminnej Spółdzielni „SCH” w Krasnem z siedzibą w Rzeszowie

Sob.

13.04

7:00 -O opamiętanie, nawrócenie oraz odnalezienie prawdziwej miłości dla pewnej osoby

+ Tadeusz Kępa – od siostry Zofii z rodziną

+ Wojciech Szmuc – od sąsiadów z ul. Kombatantów

10:00 W intencji młodzieży bierzmowanej i ich rodzin
18:00 -W intencji Bractwa Szkaplerznego  

+ Helena Smela – od wnuczki Katarzyny z rodziną

Poza parafią

+ Irena Łuka – rodziny Pietrzyków

 

 

Nd.

14.04

6:30 + Wiktoria Cygan – od męża       
7:15 Szpital: Za parafian         
7:30 Dom Kombatanta: + Stanisław Dziura – od Agnieszki i Kazimierza Hałoń         
8:00 + Wiktoria Cygan – 1 rocz. śm.   

Poza parafią

+ Irena Łuka – od Małgorzaty Szczepanek

9:30 Dziękczynna w 50 rocz. ślubu Krystyny i Andrzeja z prośbą o Boże bł., opiekę Maryi i potrzebne łaski na dalsze wspólne lata        
10:30 Dom Pomocy Społecznej: + Jan Kilar – od sąsiadów Gierałtowskich z rodzinami            
11:00 + Matylda, Stanisław, Jan Pawełek
12:30 Dziękczynna w 85 rocz. urodzin Zdzisławy z prośbą o zdrowie
i potrzebna łaski oraz o Boże bł. i opiekę MB i św. Rocha        
17:00 O zdrowie i Boże bł. dla Marka z okazji 50 rocznicy urodzin