26 lutego 2024
Pn.

27.11

7:00 + Maria i Antoni Kaplita

+ Andrzej Dąbek

+ Anna Litwin – od Józefa z rodziną      

18:00 + Walter Kornmehl – od rodziny Kupkowskich

+ Mariusz Flak, Tadesz Krauz  

Poza parafią

+ Józefa Wójcik-Mądry – od Emilii i Jana

+ Józefa Trojanowska – od rodziny Worosz z Woli Zgłobieńskiej

Wt.

28.11

7:00 + Stanisława Belcer – od pracowników DPS dla Kombatantów

+ Jan Południak – od kolegi Niedziałka

+ Aniela i Michał

18:00 Za wstawiennictwem św. Rocha: -Dziękczynna za życie Weroniki z prośbą o Boże bł. dla rodziców i Szymona – od Agnieszki Waltoś;

-W intencji Bogu wiadomej

+ Za zmarłych z rodzin Kręgu MB Szkaplerznej

Poza parafią

+ Tadeusz Murias – od Anny i Jakuba Murias

+ Marian Beściak – od Ewy i Piotra Kuźniar

Śr.

29.11

7:00 + Halina Polak – od Marianny Zawadzkiej

+ Grzegorz Bury – od rodziny Budziszów       

18:00 + Wojciech Hałoń – od syna Andrzeja z rodziną

+ Danuta i Józef Murias

Poza parafią                                                  

+ Stanisław Sikora – od rodziny Kochman

+ Tadeusz Murias – od Magdaleny i Piotra Trznadel

+ Marian Beściak – od Adrianny i Piotra Możdżeń

Czw.

30.11

7:00 -O Boże bł., opiekę MB dla rodzin z Róży św. Jadwigi

+ Danuta Beściak – od kuzyna Stefana z rodziną

+ Za dusze w czyśćcu cierpiące

18:00 + Karolina i Wojciech Berłowscy i zmarli z rodziny   

+ Andrzej, Genowefa i Adam Kaczor

Poza parafią

+ Tadeusz Murias – od Moniki Murias i Roberta Wójtowicz

+ Marian Beściak – od Jolanty i Pawła Rak z rodziną

Pt.

1.12

 

 

7:00 + Irena, Krystyna, Bronisława, Władysław Szyszka

7:00 + Henryk Duda

10:00 Dom Pomocy Społecznej: + Jerzy Chmiel – od rodziny Kozaków

10:00 Dom Kombatanta: + Emilia i Stanisław Kawalec (rocz. śm.)

18:00 + Franciszek Lew – od rodziny Leśniaków, Bielców, Burych, Gwoździów

Poza parafią

+ Stanisława Pajda – od Marii Płonka z rodziną

Sob.

2.12

7:00 + Kazimierz Dulęba – od rodziny Szpechł

+ Aniela, Aleksander Ferenc

+ Jan i Maria Mac i zmarli z rodziny  

18:00 -Dziękczynna z prośbą o bł. Boże, opiekę Maryi dla sióstr i braci z Róży Zdzisława Szostka

+ Zofia i Edward Chlebica

Poza parafią

+ Stanisława Pajda – od Zdzisława i Zuzanny Pajda z rodziną

 

 

Nd.

3.12

6:30 + Julia Boroń – od rodziny Kuźmów          
7:15 Szpital:  + Maria Chmielińska – 2 rocz. śm.  
7:30 Dom Kombatanta: Za parafian  
8:00 + Antonina i Antoni Drogowscy

Poza parafią

+ Stanisława Pajda – od Stanisława Pajdy z rodziną

9:30 + Wiesław, Stanisława i Kazimierz Majchrowscy
10:30 Dom Pomocy Społecznej: + Danuta Beściak – od Wandy i Bronisława z rodziną        
11:00 -O zdrowie i potrzebne łaski dla Barbary

Poza parafią

-W intencji Piotra o światło Ducha Świętego

12:30 + Za zmarłych uczniów, pracowników oświaty i administracji SP nr 5 w Rzeszowie – od Szkolnego Koła Caritas     
17:00 + Aniela i Michał