14 czerwca 2024
Pn.

4.09

7:00 + Aleksandra Kryszak – od sąsiadów

+ Maria i Stefan Krzaniccy i zm. z rodziny

10:00 O bł. Boże w nowym roku szkolnym dla społeczności Szkoły Podstawowej nr 5
18:00 + Jan Kilar – Msza św. gregoriańska

+ Jerzy Czyż – od mamy

Poza parafią

+ Józef Stanio – od Doroty i Tadeusza Belcik

+ Józefa Lampart– od Stefanii i Mariana Szela

+ Ireneusz Płonka – od koleżanek i kolegów z Zelmeru

+ Józef Jakubowicz – od przyjaciół Krzysztofa z Rzeszowa

+ Marek Szydełko– od sąsiadów Biskupów

+ Józefa Lampart – od Krystyny i Józefa Szczepanik z Chmielnika

+ Tomasz Kuśnierz – od Elżbiety i Janusza Bernackich

+ Stanisław Marszałek – od rodziny Pietrasów

Wt.

5.09

7:00 + Henryka Bartoszek – od synów Jerzego i Marka z rodzinami

+ Grażyna Karp – od wnuczki Gabrysi

+ Józefa i Jan Rusnarczyk  

+ Jan Kilar – Msza św. gregoriańska

18:00 Za wstawiennictwem św. Rocha: O Dary Ducha Św., opiekę Matki Bożej dla Aleksandra w 18 rocz. urodzin

+ Adela Wepsięć – od syna Ireneusza z rodziną

Poza parafią

+ Józef Stanio – od rodziny Inglotów

+ Józefa Lampart – od Marty i Zbigniewa Biśto

+ Marek Szydełko – od kolegów syna Jakuba

+ Józefa Lampart – od wnuka Michała z żoną Gabrielą

+ Tomasz Kuśnierz – od rodziny Mariusza i Beaty Matwij

+ Stanisław Płonka – od Pawła Majchrowicz z rodziną

+ Wiesława Szmigiel – od Agnieszki i Mariusza Szczepańskich

+ Stanisław Marszałek – od rodziny Prucnal ze Stobiernej

Śr.

6.09

7:00 + Janina Masełek od Stanisława Płonki z rodziną
10:00 Dom Pomocy Społecznej: + Jan Kilar – Msza św. gregoriańska
18:00 + Julian Gaweł – od córki Barbary z rodziną

+ Bronisława Russ– od Zdzisława i Doroty Bukała

Poza parafią

+ Marian Synoś – od koleżanek i kolegów z DPS Rzeszów

+ Józefa Lampart – od Bogusławy i Adama Bereś

+ Sylwester Pietraszek – od kolegów i koleżanek ze Szkoły Podstawowej

+ Marek Szydełko – od rodziny Rzucidło

+ Józefa Lampart – od rodziny Sokołowskich

+ Tomasz Kuśnierz – od Andrzeja Hałoń z rodziną

+ Stanisław Płonka – od Wiesława i Danuty Majchrowicz

+ Wiesława Szmigiel – od Krzysztofa Siwaka z rodziną

+ Stanisław Marszałek – od rodziny Stawarz

Czw.

7.09

7:00 + Jan Kilar – Msza św. gregoriańska
10:00 Dom Kombatanta: + Danuta Beściak – od kuzynki Anny z rodziną
18:00 + Maria Gaweł – od Stefana Nowaka z dziećmi

+ Maria Wolanin i za dusze w czyśćcu cierpiące  

Poza parafią                                                  

+ Józefa Lampart – od Sylwii i Marcina Szyszka

+ Marian Pustelak – od kolegów ze Związku Wędkarskiego

+ Marek Szydełko – od rodziny Koneckich

+ Józefa Lampart  – od Rozali Boroń

+ Tomasz Kuśnierz – od Barbary i Romana Paduch

+ Stanisław Płonka – od rodziny Mendralów

+ Stanisław Marszałek  – od Ruchu Apostolstwa Młodzieży Diecezji Rzeszowskiej

Pt.

8.09

7:00

 

+ Ludwik Stanio od córki z mężem

+ Józef Stanio – od żony Józefy                                       

18:00 + Anna i Władysław Wasielewscy

+ Halina Trałka – od pracowników Kliniki Nefrologii i Stacji Dializ Klinicznego Szpitala nr 1 w Rzeszowie  

+ Jan Kilar – Msza św. gregoriańska

Poza parafią

+ Józefa Lampart – od Wiktorii Płonka

+ Tadeusz Skoczek – od  rodziny Lentowicz

+ Marek Szydełko – od wujka Janka z rodziną

+ Józefa Lampart – od Marii Płonka z rodziną

+ Tomasz Kuśnierz  – od Władysławy Kuśnierz z rodziną

+ Stanisław Płonka – od Bronisława Borcza z rodziną

+ Stanisław Marszałek  – od Anny Marszałek z Błażowej

Sob.

9.09

7:00 -Dziękczynna z prośbą o zdrowie i potrzebne łaski

-W int. Damiana w 14 rocz. urodzin, o potrzebne łaski

+ Jadwiga Romańczyk

+ Jan Kilar – Msza św. gregoriańska 

18:00 -W intencji Bractwa Szkaplerznego

+ Anna Gąsior – od Dyrekcji i pracowników MGOPS w Głogowie Małopolskim

Poza parafią

+ Józefa Lampart  – od rodziny Witalec  

+ Marek Szydełko – od rodziny Smoleńskich

+ Józefa Lampart  – od rodziny Adamczyków

+ Tomasz Kuśnierz – od Joanny i Pawła Salwa z dziećmi

+ Stanisław Płonka – od rodziny Rysiów

+ Wiesława Szmigiel  – od rodziny Siwak

+ Stanisław Marszałek – od Animatorów i uczestników I Turnusu Misyjnego

 

Nd.

10.09

6:30 + Franciszek Kozak – rocz. śm.
7:15 Szpital:  + zmarli z rodziny Wąs i Lubas
7:30 Dom Kombatanta: Edyta Cisek – 5 rocz. śm.       
8:00 + Wojciech i Kazimiera Hałoń

Poza parafią

+ Józefa Lampart – od rodziny Dziedziców z Nosówki

+ Marek Szydełko – od  koleżanki Joli

+ Józefa Lampart  – od rodziny Wruszak

+ Tomasz Kuśnierz – od Heleny i Krzysztofa Kuśnierz

+ Stanisław Płonka – od Roberta Majchrowicza z rodziną

+ Wiesława Szmigiel – od swatów Wandy i Henryka

+ Stanisław Marszałek – od rodziny Kulasów

9:30 + Julian Gaweł – od córki Marty z rodziną   
10:30 Dom Pomocy Społecznej: + Jan Kilar – Msza św. gregoriańska
11:00 Dziękczynna za dotychczasowe łaski z prośbą o dalsze bł. Boże i opiekę Matki Bożej dla Elżbiety i Jana            
12:30 + Za zmarłych z rodziny Skoczek: Julię i Andrzeja, Stanisławę, Janinę i Bolesława   
17:00 + Aneta Czemerowska – od kuzyna Ryszarda z rodziną            
19:00 Za parafian