24 czerwca 2024
Pn.

28.08

7:00 + Józef Bartoszek – od rodziny Kurdziel i Chruścik
18:00 + Monika Mróz – od Zofii, Tomasza i Krzysztofa Mróz   

Poza parafią

+ Stanisław Kąkol od Roberta, Pawła, Andrzeja, Władysława, Waldemara i kolegów

+ Wanda Gamracka-Sałyga – od Bogdana Strycharz

+ Renata Leśko – od Stefanii i Mariana Szela

+ Sylwester Pietraszek – od Ewy Dziok z rodziną

+ Sławomir Szpecht od kolegów z Technikum Elektrycznego

+ Zofia Laszczyk – od rodziny Kupkowskich

Wt.

29.08

7:00 + Maria Kuczma – od Marty i Augustyna Biedy   
18:00 + Kazimiera Hałoń – od wnuków

Poza parafią

+ Stanisław Kąkol od Krzysztofa Konefał z rodziną

+ Józef Stanio – od zespołu Colorland Team

+ Renata Leśko – od Marty i Zbigniewa Biśto

+ Sylwester Pietraszek – od kolegów i koleżanek ze Szkoły Podstawowej

+ Tadeusz Gaweł od współpracowników Joli z Asseco

+ Marek Bartoszek – od cioci Michaliny

Śr.

30.08

7:00 + Zofia Kołodziej od Janiny Bem z Kraczkowej
18:00 + Jerzy Chmiel – od rodziny z Zaczernia

Poza parafią

+ Stanisław Kąkol od Wojciecha Konefał z rodziną

+ Wanda Gamracka-Sałyga – od Doroty i Tadeusza Belcik

+ Renata Leśko – od Bogusławy i Adama Bereś

+ Sylwester Pietraszek – od kolegów i koleżanek ze Szkoły Podstawowej

+ Tadeusz Gaweł od współpracowników Joli z Asseco

+ Marek Bartoszek – od sąsiadów Cecylii i Bolesława Kotowiczów

Czw.

31.08

7:00 + Andrzej Możdżeń od sąsiada Józefa
z rodziną
18:00 + Maria Kuczma – od pracowników Intermarche

Poza parafią                                                  

+ Stanisław Kąkol od Grzegorza Konefał z rodziną

+ Wanda Gamracka-Sałyga – od rodziny Inglotów

+ Renata Leśko – od Sylwii i Marcina Szyszka

+ Sylwester Pietraszek – od kolegów i koleżanek ze Szkoły Podstawowej

+ Tadeusz Gaweł od współpracowników Joli z Asseco

+ Marek Bartoszek – od sąsiadki Agnieszki Bazan

Pt.

1.09

7:00

 

+ Tadeusz Skoczek od pracowników Instyt. Teologiczno-Pastoralnego  Rzeszowie

+ Robert Antosz                                      

10:00 Dom Pomocy Społecznej: + Jan Kilar – rozpoczęcie Mszy św. gregoriańskich  
10:00 Dom Kombatanta: + Aleksander Pleśniak – od rodziny Ferenców
18:00 + Helena Czachor

Poza parafią

+ Maria Gaweł – od Stefanii Tryczyńskiej

+ Marek Szydełko – od rodziny Wąsaczów

+ Józefa Lampart – od rodziny Jajugów

+ Tomasz Kuśnierz – od Zdzisławy Pietraszek z dziećmi

+ Stanisław Płonka– od rodziny Bonowiczów

+ Stanisław Marszałek – od rodziny Gniewek i Madej

Sob.

2.09

7:00 + Jan Kilar – Msza św. gregoriańska

+ Zofia i Marian Domin i zmarli z rodziny

+ Władysław Smela

18:00 + Halina Niepsuj – od syna Jacka z Moniką

+ Franciszek Lew – od chrzestnej Marii z rodziną

Poza parafią

+ Kazimierz Dulęba – od Władysława Beściak z rodziną

+ Marek Szydełko – od Elżbiety z rodziną

+ Józefa Lampart  – od rodziny Jajugów

+ Tomasz Kuśnierz – od rodziny Kuczmów

+ Stanisław Płonka – od Mieczysława Bonowicz z Malawy

+ Stanisław Marszałek – rodziny Gniewek i Madej

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nd.

3.09

6:30 + Anna Groszek – 27 rocz. śm.
7:15 Szpital:  Za parafian
7:30 Dom Kombatanta: + Ewa Mazur – od mieszkańców Domu Kombatanta       
8:00 Dziękczynna w 40 rocz. ślubu Marty i Stanisława z prośbą o bł. Boże na dalsze lata życia za wstawiennictwem Najśw. Maryi Panny Nieustającej Pomocy i św. Rocha

Poza parafią

+ Marek Szydełko – od Grażyny z rodziną

+ Józefa Lampart – od rodziny Szyszków z Chmielnika

+ Tomasz Kuśnierz– od rodziny Waligórów

+ Stanisław Płonka – od kolegi z pracy córki Joanny

+ Wiesława Szmigiel – od Bożeny i Andrzeja Stanio

+ Stanisław Marszałek – rodziny Południków

9:30 + Andrzej Dąbek  
10:30 Dom Pomocy Społecznej: + Jan Kilar – Msza św. gregoriańska
11:00 + Józefa i Stanisław Horodeccy           
12:30 O bł. Boże i opiekę Matki Bożej w 35 rocz. ślubu  
17:00 + Stanisława, Czesław, Jan Lampart           
19:00 + Weronika Przybyło – 1 rocz. śm.