28 maja 2024
Pn.

12.06

7:00 + Marian Synoś od rodziny Synosiów

+ Maria Szczęch od syna z rodziną

+ Zofia Niepsuj od rodziny Rodzoń

18:00 + Stanisława (rocz. śm.) i Marian Stanio, Paulina Krupa    

+ Kazimierz Dulęba od Ady i Dominika – znajomych Karoliny

Poza parafią

+ Marian Beściak Msza św. gregoriańska

+ Maria Szarek od Haliny Smuga z rodziną

+ Zofia Materna od Mirosława i Zofii Bereza

+ Jan Lampart od Danuty i Wiesławy Wcisło

+ Stanisław Kąkol od rodziny Rzepków i Turków

+ Zofia Szela od Elżbiety i Krzysztofa Szelów

+ Józef Stanio od Małgorzaty i Tadeusza Małysz

+ Maria Szarek od Stefanii Trojanowskiej z rodziną

Wt.

13.06

7:00 + Antonina i Leon Płonka

+ Anna Gąsior od II Zespołu Kuratorskiej Służby Sądowej

+ Maria i Czesław Demków  

18:00 -Za wstawiennictwem św. Rocha: Za dzieci Pierwszokomunijne z klas III D-E-F ich rodziców  

+ Krzysztof Stanio od sąsiadów Gnat

Poza parafią

+ Marian Beściak Msza św. gregoriańska

+ Maria Szarek od Renaty i Patrycji Bojda

+ Ludwik Stanio od rodziny Malinowskich

+ Zofia Materna od Heleny Kuśnierz

+ Jan Lampart od rodziny Kochowskich

+ Stanisław Kąkol od rodziny Rzepków i Turków

+ Maria Szarek od rodziny Domańskich

+ Józef Stanio od rodziny Ślusarzów z Wiśniowej

 

Śr.

14.06

7:00 + Stanisław Świgoń od wnuków i prawnuków ze Słociny
10:00 Dom Pomocy Społecznej:  O Boże bł. i opiekę Matki Bożej dla Laury w 3 rocznicę urodzin   
18:00 + Piotr Kielar (24 rocz. śm.)

+ Józef Kisała  

Poza parafią

+ Aleksander Antonyk od Bronisławy Grądziel i Bożeny Konefał z synem

+ Marian Beściak Msza św. gregoriańska

+ Maria Szarek od rodziny Dral

+ Zofia Szela od Stefanii i Janusza Szela   

+ Zofia Materna od koleżanek i kolegów z pracy Elżbiety

+ Jan Lampart od Haliny i Stanisława Szmigiel z rodziną

+ Stanisław Kąkol od Małgorzaty i Krzysztofa z rodziną

+ Józef Stanio od koleżanek córki Janiny

+ Maria Szarek od Jacka Bojda z rodziną

Czw.

15.06

7:00 -Dziękczynna z prośbą o Boże bł. i potrzebne łaski dla Wojtusia i Kosmy z okazji urodzin

+ Małgorzata Solecka od kierownictwa i koleżanek z pracy Beaty

10:00 Dom Kombatanta:  + Kazimierz Pietraszek od kolegów „Hodowców koni”    
18:00 + Mariola Krawczyńska 9 rocz. śm.

+ Zofia Kołodziej  od siostry z mężem

Poza parafią                                                  

+ Marian Beściak Msza św. gregoriańska

+ Zofia Szela od Jerzego i Barbary Jaworskich

+ Ludwik Stanio od Waldka i Ani

+ Izabela Chmielińska od rodziny Kawalców

+ Jerzy Czyż od Pawła Czyż z rodziną

+ Marek Szydełko od Zofii i Jerzego Szpila z rodziną

+ Maria Szarek od Stefanii Tryczyńskiej  

+ Józef Stanio od pracowników Przedszkola Publicznego nr 41 w Rzeszowie

 

 

Pt.

16.06

7:00 + Edward Płonka od siostry Aleksandry

+ Justyna Pokrywka od swatowej Marii Płonka z rodziną

+ Janina Cymer  

18:00 + Jan Zyga

+ Aleksander Olszewski od żony

Poza parafią

+ Marian Beściak Msza św. gregoriańska

+ Kazimiera Przystaś od Leszka z rodziną

+ Wanda Gamracka-Sałyga od Zofii i Jana Możdżeń

+ Tomasz Smyrski od Wiesława i Elżbiety

+ Józef Stanio   od Aldony Mendocha z rodziną Oliwa

+ Bronisław Witalec od Józefa Witalec z rodziną

+ Maria Szarek od rodziny Sitków

+ Józef Stanio od wnuków Stanisława i Jana

Sob.

17.06

7:00 + Czesława Śmigiel  od rodziny Domańskich

+ Jan Lampart  od siostry Marty i Zbigniewa

+ Anna i Jan Ciupak, Agnieszka i Katarzyna

18:00 – W 60 rocznicę urodzin Jana z prośbą o dalsze bł. Boże, opiekę Matki Bożej, zdrowie i potrzebne łaski od żony z dziećmi

+ Marek Lech  

Poza parafią

+ Marian Beściak Msza św. gregoriańska

+ Kazimiera Przystaś od siostrzenicy Zofii z rodziną

+ Wanda Sałyga-Gamracka od rodziny Zygów

+ Henryk Piela od rodziny Nowaków

+ Jerzy Świątkowski od koleżanek z Tesco

+ Renata Leśko od kuzyna Ryszarda z rodziną   

+ Maria Szarek od wnuków Karoliny, Szczepana i Andrzeja

+ Józef Stanio od Prezesa Firmy HADAR

 

Nd.

18.06

6:30 + Zmarli księża z Domu Seniora w Słocinie          
7:15 Szpital:  Za dzieci Pierwszokomunijne z klas III D-E-F ich rodziców 
7:30 Dom Kombatanta: + Stanisław Szczepanik  w rocz. śm.      
8:00 -Dziękczynna w 15 rocz. ślubu Edyty i Łukasza z prośbą o dalsze bł. dla całej rodziny   

Poza parafią

-O Boże bł. i potrzebne łaski dla rodziny Kuligów

+ Marian Beściak Msza św. gregoriańska

+ Kazimiera Przystaś od siostrzenicy Zofii z rodziną

+ Wanda Sałyga-Gamracka od Haliny i Józefa Bojda

+ Renata Leśko od rodziny Iwaszek

+ Sylwester Pietraszek  od Jana Chmielińskiego z rodziną

+ Józefa Lampart od rodziny Kochowskich

+ Maria Szarek od rodziny Szydełko i Beściak

+ Józef Stanio od Łukasza z rodziną

9:30 Dziękczynna
11:00 + Jan Nowak 24 rocz. śm. i za zmarłych z rodziny Nowaków
12:30 – Dziękczynna za 50 lat życia kapłańskiego ks. Prałata Stanisława         

-Dziękczynna w 45 rocz. ślubu Marii i Jana z prośbą o dalsze bł. Boże

17:00 + Ludwika Kowalska 3 rocz. śm.
19:00 Za parafian