30 maja 2024
Pn.

27.03

7:00 + Grzegorz Bury od Gosi i Tomka

+ Tadeusz Gargaś od Jerzego i Kamili Inglot z rodziną

+ Paweł Radochoński od kolegów z OSK Dynamic

18:00 + Marian Szydełko od córki Barbary z rodziną

+ Janusz Potyrała od siostrzenicy Magdaleny z rodziną    

Poza parafią

+ Jerzy Ring Msza św. gregoriańska

+ Kazimierz Ozga Msza św. gregoriańska

+ Czesław Czekański od Marcina Południaka z rodziną

+ Teresa Hockuba-Pałucka od Krystyny Chuchli

+ Zofia Hałoń od Krystyny i Kazimierza Tereszkiewicz

+ Wanda Różańska od Marii Szczepanik

+ Jerzy Chmieliński  od rodziny Waligórów

+ Ludomir Ficek od pracowników Wydziału Finansowego Urzędu Miasta Rzeszowa   

+ Julia Boroń od Jerzego Pasierb z rodziną

+ Paulina Krupa od rodziny Hawrów    

+ Aneta Czemerowska od rodziny Starzyków

Wt.

28.03

7:00 + Józef Woźniak od Daniela z rodziną

+ Katarzyna i Wojciech Rucki

+ Monika Mróz od Bogusławy i Wiktora        

18:00 -Za wstawiennictwem św. Rocha: Dziękczynna za życie Weroniki z prośbą o Boże bł. dla rodziców i Szymona

+ Krystyna Bielańska  2 rocz. śm.

Poza parafią

+ Jerzy Ring Msza św. gregoriańska

+ Kazimierz Ozga Msza św. gregoriańska

+ Czesław Czekański od bratowej Stanisławy i bratanicy Anny Czekańskiej

+ Teresa Hockuba-Pałucka od rodziny Szewców z rodziną

+ Zofia Hałoń od wnuka Pawła z rodziną

+ Wanda Różańska od Marii Dziura z rodziną

+ Jerzy Chmieliński od sąsiada Marcina Iwońskiego

+ Ludomir Ficek od Anety Gazda

+ Julia Boroń od rodziny Krzeczowskich z Malawy

+ Paulina Krupa od Dominiki i Antoniego Staszkiewicz

+ Aneta Czemerowska od rodziny Mach

 

Śr.

29.03

7:00 + Bolesław Prec od uczniów i rodziców IV kl. PSM w Strzyżowie

+ Tadeusz Sala od rodziny Solarzów ze Stobiernej i rodziny Szczur z Jasionki

10:00 Dom Pomocy Społecznej: + Bronisław Jabłoński od rodziny Majków   
18:00 + Paulina Krupa od rodziców

+ Józef Bartoszek od rodziny Siłków

Poza parafią

+ Jerzy Ring Msza św. gregoriańska

+ Kazimierz Ozga Msza św. gregoriańska

+ Czesław Czekański od Antoniny Czekańskiej z rodziną

+ Jan Bereza od siostry Anny z rodziną

+ Zofia Hałoń od córki Barbary z rodziną

+ Wanda Różańska od rodziny Ziajów z Kraczkowej

+ Ludomir Ficek od Renaty Błażej

+ Julia Boroń od rodziny Wilczakowskich  

+ Paulina Krupa od Renaty i Czesława Nizioł

+ Aneta Czemerowska od pracowników z firmy Aldi

+ Roch Dąbrowski od wnuka Arkadiusza z rodziną

Czw.

30.03

7:00 + Kazimiera Hałoń od Doroty Dral z rodziną

+ Bronisław Jabłoński od rodziny z ul. Kwiatkowskiego

10:00 Dom Kombatanta: + Jan Południak od kolegi Józefa
18:00 + Bronisław Moskal

+ Maria Szarek w dniu imienin i 1 rocz. śm. od siostry

Poza parafią

+ Jerzy Ring Msza św. gregoriańska

+ Kazimierz Ozga Msza św. gregoriańska

+ Czesław Czekański od kolegów z pracy syna Grzegorza

+ Jan Bereza od kuzynki Heleny

+ Zofia Hałoń – od siostry Krystyny

+ Wanda Różańska od rodziny Boryłów

+ Ludomir Ficek od Izabeli Noworól i Renaty Kubackiej

+ Julia Boroń od Szefów z Cukierni przy ul. Miodowej

+ Paulina Krupa od Wojciecha Lew

+ Aneta Czemerowska od pracowników z firmy Aldi

+ Roch Dąbrowski od firmy Andżeliki Wiśniewskiej

 

 

Pt.

31.03

7:00 + Kazimierz Dulęba od rodziny Prokop

+ Małgorzata Solecka od rodziny Knutel i Cygan

+ Teresa Hockuba-Pałucka od rodziny Zysek

18:00 + Józefa Lampart od syna i synowej

+ Józef Leśko od siostrzeńca Marka z Darią

Poza parafią

+ Jerzy Ring Msza św. gregoriańska

+ Kazimierz Ozga Msza św. gregoriańska

+ Zofia Dąbek od Zakładu Tapicerskiego Marek Kot i Grzegorz Lachtara

+ Jan Bereza od siostrzenic: Magdy, Agnieszki i Karoliny

+ Zofia Hałoń od Zofii Litwin z rodziną

+ Wanda Różańska od rodziny Kolek z Wysokiej

+ Ludomir Ficek od Zofii i Łukasza Rak

+ Julia Boroń od Alicji Elgass    

+ Paulina Krupa od Krystyny Lew

+ Aneta Czemerowska Agnieszki i Krzysztofa z dziećmi

+ Roch Dąbrowski od firmy Andżeliki Wiśniewskiej

 

Sob.

1.04

7:00 + Aleksander Pleśniak od sąsiadów Gawłów

+ Aleksandra Kryszak od siostry z rodziną

+ Helena Strzałkowska od syna i córki

18:00 + Maria Skrzypczak

+ Maria Gaweł od córki Marty z rodziną

Poza parafią

+ Jerzy Ring Msza św. gregoriańska

+ Kazimierz Ozga Msza św. gregoriańska

+ Ludomir Ficek od rodziny Posłysznych i Heleny Wolak

+ Julia Boroń od Zuzanny i Zdzisława Pajda   

+ Paulina Krupa od rodziny Trojnar

+ Aneta Czemerowska od koleżanek z pracy

+ Roch Dąbrowski od wnuka Grzegorza z rodziną

Nd.

2.04

6:30 + Franciszek Lew od pracowników Zakładu Wspomacz
7:15 Szpital: Za parafian
7:30 Dom Kombatanta: + Fryderyka Płonka od pracowników DPS dla Kombatanta
8:00 + Andrzej i zmarli z rodziny       

Poza parafią

+ Jerzy Ring Msza św. gregoriańska

+ Kazimierz Ozga Msza św. gregoriańska

+ Ludomir Ficek od Władysławy i Mieczysława Strama

+ Paulina Krupa od sąsiadów Wiesławy i Dariusza Czerniak

+ Roch Dąbrowski od swata Mieczysława

+ Fryderyka Płonka od sąsiadów rodziny Pietrzyk

+ Halina Niepsuj od sąsiadów Murias

9:30 + Stanisław Pałac 40 rocz. śm.
11:00 + Maria i Władysław Szczepanik
12:30 + Marian Wilczakowski      
17:00 + Katarzyna Stabryła i Zofia Wydrzyńska od wnuka Tomka