14 czerwca 2024
Pn.

6.03

7:00 + Ireneusz Płonka od kuzynów Małgorzaty i Andrzeja

+ Bronisława i Antoni Kuś

+ Maria Wolanin i Tadeusz 

18:00 + Elżbieta Klęsk od syna Krzysztofa z żoną         

+ Edward Tereszkiewicz od córki Doroty z rodziną     

Poza parafią

+ Jerzy Ring rozpoczęcie Mszy św. gregoriańskich

+ Kazimierz Ozga rozpoczęcie Mszy św. gregoriańskich

+ Czesław Czekański od rodziny Kowalczyków

+ Marian Szydełko od swatowej Romany Bogusz

+ Halina Gnat od Stanisława i Mieczysławy Matwij

+ Wanda Różańska od wnuków z Kraczkowej

+ Jerzy Chmieliński od grupy paralotiowej TIMFLY Rzeszów

+ Ludomir Ficek od Lucyny Kidackiej

+ Julia Boroń od Pawła Szczepanik z rodziną

+ Paulina Krupa od cioci Teresy z rodziną

+ Emil Niedziałek od rodziny Krajewskich i Bartulów

Wt.

7.03

7:00 + Halina Zagórska od siostry z mężem

+ Maria Bator od wnuków Sylwii, Bartosza i Daniela

+ Stanisław Szydełko 6 rocz.śm.

18:00 -Za wstawiennictwem św. Rocha: O nawrócenie syna

+ Henryka Bartoszek od pracowników Kruszgeo

Poza parafią

+ Jerzy Ring Msza św. gregoriańska

+ Kazimierz Ozga Msza św. gregoriańska

+ Czesław Czekański od rodziny Południaków

+ Marian Szydełko od Tadeusza Muchy

+ Halina Gnat od Danusi i Basi z Przemyśla

+ Wanda Różańska od wnuków Marioli i Dawida

+ Jerzy Chmieliński od grupy paralotiowej TIMFLY Rzeszów

+ Ludomir Ficek od pracowników ZOZ nr 2 w Rzeszowie

+ Julia Boroń od bratowej Marii

+ Paulina Krupa od Eweliny i Mateusza Mitów z rodziną

+ Emil Niedziałek od rodziny Szymańskich

 

Śr.

8.03

7:00 + Marian Pustelak od córki Grażyny z mężem
10:00 Dom Pomocy Społecznej: + Bronisław Jabłoński od Elżbiety i Jana Kucaba
18:00 + Maria i Józef Stępień

+ Adolf Materna od wnuków Sabiny i Daniela z rodzinami

Poza parafią

+ Jerzy Ring Msza św. gregoriańska

+ Kazimierz Ozga Msza św. gregoriańska

+ Maria Szarek od rodziny Muriasów

+ Czesław Czekański od rodziny Pietrasów

+ Marian Szydełko od rodziny Kusz z Albigowej

+ Wojciech Wojtas od chrześnicy Magdaleny Gnatowskiej

+ Wanda Różańska od wnuków Andżeliki i Konrada

+ Jerzy Chmieliński od grupy paralotiowej TIMFLY Rzeszów

+ Ludomir Ficek od pracowników Poradni Dermatologicznej ZOZ nr 2 w Rzeszowie

+ Julia Boroń od Beaty Cwynar z rodziną

+ Paulina Krupa od Katarzyny i Cezarego Cygan

+ Emil Niedziałek od rodziny Szymańskich

Czw.

9.03

7:00 + Danuta Beściak od brata Kazimierza z rodziną

+ Edward Ustrzycki od żony

10:00 Dom Kombatanta: + Julia Jasiewicz od chrześniaka Zdzisława z rodziną
18:00 + Wiktoria i Franciszek Moskal

+ Tadeusz Skoczek od rodziny Szydełko

Poza parafią

+ Jerzy Ring Msza św. gregoriańska

+ Kazimierz Ozga Msza św. gregoriańska

+ Czesław Czekański od Dominiki

+ Marian Szydełko od rodziny Koneckich

+ Wojciech Wojtas – od Zofii i Stanisława Szyszka

+ Wanda Różańska od swatowej Zofii

+ Jerzy Chmieliński od kolegi Jurka lotnika

+ Ludomir Ficek od Bożeny i Jerzego Ficek z córkami

+ Julia Boroń od kolegów syna Marka z PGE

+ Paulina Krupa od Agnieszki i Grzegorza Puc z rodziną

+ Emil Niedziałek od Stefanii Madejczyk z Kłodawy

 

 

Pt.

10.03

7:00 + Halina Trałka od Joanny z rodziną

+ Henryk Hołubowski od rodziny Kotów

+ Teresa 12 rocz. śm.

18:00 + Marian Ustrzycki

+ Marian Chłanda od Zofii Bartoszek

Poza parafią

+ Jerzy Ring Msza św. gregoriańska

+ Kazimierz Ozga Msza św. gregoriańska

+ Czesław Czekański od Weroniki

+ Marian Szydełko od współpracowników Marka z PWR

+ Wojciech Wojtas od rodziny Wojtas z Harty

+ Wanda Różańska od chrześnicy Barbary z rodziną

+ Jerzy Chmieliński od Małgorzaty i Ryszarda Hałdys z rodziną

+ Ludomir Ficek od rodziny Piszczów

+ Julia Boroń od Andrzeja Hałoń z rodziną

+ Paulina Krupa od Marii i Augustyna Piczak

+ Emil Niedziałek od Anny i Jana Madejczyk z Kłodawy

Sob.

11.03

7:00 + Małgorzata Solecka od koleżanki Małgorzaty

+ Helena i Henryk Duda

18:00 W intencji Bractwa Szkaplerznego

+ Stefania Kluz od rodziny Kilarów

Poza parafią

+ Jerzy Ring Msza św. gregoriańska

+ Kazimierz Ozga Msza św. gregoriańska

+ Piotr Stanio od rodziny Skowronków

+ Czesław Czekański od synów Zbigniewa i Łukasza

+ Marian Szydełko od Krystyny Łoza z rodziną

+ Wojciech Wojtas od rodziny Wojtas z Harty

+ Wanda Różańska od Krystyny Kasiak z rodziną

+ Jerzy Chmieliński od Joanny Hałdys

+ Ludomir Ficek od Janiny, Dariusza, Agnieszki Ficek z córkami

+ Julia Boroń od Andrzeja Hałoń z rodziną

+ Paulina Krupa od Marii i Augustyna Piczak

+ Emil Niedziałek od Jana Gwizdaka z rodziną

Nd.

12.03

6:30 Za nieuleczalne chore dzieci i ich rodziny z prośbą o dalszą opiekę i bł. Boże  
7:15 Szpital: + Bronisław Jabłoński od Elżbiety i Jana Kucaba
7:30 Dom Kombatanta: O Miłosierdzie Boże w chorobie dla Stefanii Jóźwiak
8:00 + Zofia i Władysław Bereza    

Poza parafią

+ Jerzy Ring Msza św. gregoriańska

+ Kazimierz Ozga Msza św. gregoriańska

+ Czesław Czekański od synów Zbigniewa i Łukasza

+ Marian Szydełko od sąsiadów Iwońskich

+ Wojciech Wojtas od rodaków z Harty Górnej

+ Wanda Różańska od kolegów z pracy zięcia Tomasza

+ Jerzy Chmieliński od Stowarzyszenia Przyjaciół Ziemi Słocińskiej

+ Ludomir Ficek od szwagra Mariusza z rodziną

+ Julia Boroń od koleżanek Zosi

+ Paulina Krupa od Lidii Dec

+ Emil Niedziałek od Jana Gwizdaka z rodziną

9:30 + Stanisław Płonka w rocz. śm.
11:00 + Za dusze w czyśćcu cierpiące        
12:30 Za parafian   
17:00 + Elżbieta Klęsk od syna Roberta z rodziną