30 maja 2024
Pn.

13.02

7:00 -O Boże Bł., Dary Ducha Św. dla Klaudii  

+ Halina Trałka od rodziny z Wielopola

+ Marian Chłanda od Marty Kurdziela z rodziną

18:00 + Władysława Wróbel od córki Wandy z zięciem       

+ Czesław Czekański od żony       

Poza parafią

+ Stefania Smyżeń od Barbary Wcisło

+ Kazimierz Styś od OSP Rzeszów–Słocina

+ Halina Gnat od Beaty i Jakuba Zawadzkich

+ Piotr Mazur od Małgorzaty Łyszczek z rodziną

+ Wanda Różańska od kolegi Tomka Balawajdera z rodziną

+ Elżbieta Klęsk od Karola Wróbel z rodziną

+ Grażyna Karp od kolegów i koleżanek syna z Biura Spółki Rzeszowskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A

+ Julian Gaweł od rodziny Tryczyńskich

+ Jerzy Chmieliński od rodziny Skoczylas

Wt.

14.02

7:00 + Henryk Hołubowski od rodziny Zarębów

+ Helena Bajda  

18:00 -Za wstawiennictwem św. Rocha: O szczęśliwe rozwiązanie dla Katarzyny, o zdrowie dla matki i dziecka i o bł. Boże; o powrót do zdrowia dla Weroniki i potrzebne łaski dla rodziców 

+ Stefania Kluz od Janiny i Bolesława Domańskich

Poza parafią

+ Piotr Stanio od Romana Beściak z rodziną   -ks. Damian na zjeździe egzorcystów

+ Stefania Smyżeń od rodziny Ferenców

+ Zofia Dąbek od Zakładu Tapicerskiego Marek Kot i Grzegorz Lachtara

+ Halina Gnat od Wiesława Matwij z rodziną

+ Piotr Mazur od rodziny Wielgosów

+ Elżbieta Klęsk od szwagra Zdzisława z rodziną

+ Grażyna Karp od Krystyny Mroszczyk

+ Julian Gaweł od Grażyny Szura z rodziną

+ Jerzy Chmieliński od koleżanek z Dziekanatu

+ Stanisław Sikorski od Katarzyny Kuś

 

Śr.

15.02

7:00 + Anna Gąsior od rodziny Janickich

+ Krzysztof Stanio od kuzynki Reginy z rodziną

10:00 Dom Pomocy Społecznej: + Bronisław Jabłoński od Zdzisława Kucaba    
18:00 + Elżbieta Klęsk – od męża Ryszarda        

Poza parafią

+ Jerzy Bukała 8 rocz. śm.- ks. Damian na zjeździe egzorcystów

+ Stefania Smyżeń od kolegów Marka

+ Zofia Dąbek od Zakładu Tapicerskiego Marek Kot i Grzegorz Lachtara

+ Halina Gnat od rodziny Skowronków

+ Piotr Mazur od rodziny Tasiorów

+ Elżbieta Klęsk – od Eweliny i Tomasza Cierpisz z rodziną

+ Grażyna Karp od  Heleny Lasik z rodziną

+ Julian Gaweł od Grażyny Szura z rodziną

+ Jerzy Chmieliński od koleżanek z Dziekanatu

+ Stanisław Sikorski od Agnieszki Nizioł

Czw.

16.02

7:00 + Stanisław Świgoń od córki Magdaleny i Pawła

+ Zmarły Bogu wiadomy  od Jadwigi i Bolesława Pałaców

10:00 Dom Kombatanta: + Maria Mytych 3 rocz. śm.
18:00 -O szczęśliwe rozwiązanie i zdrowie dla matki
i dziecka

+ Aleksander Antonyk od rodziny Grądzielów z Boguchwały

Poza parafią

+ Stefania Smyżeń od rodziny Kuś

+ Zofia Dąbek od Zakładu Tapicerskiego Marek Kot i Grzegorz Lachtara

+ Halina Gnat – od rodziny Jandów

+ Piotr Mazur – od Stanisława i Marty Koza z Chmielnika

+ Elżbieta Klęsk od Józefy i Władysława Kunysz

+ Grażyna Karp od Zarządu Rzeszowskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A

+ Julian Gaweł od Krzysztofa Szura z rodziną

+ Jerzy Chmieliński od kuzyna Janusza z rodziną

+ Stanisław Sikorski od Anny i Kazimierza Jasek z Ropczyc

 

 

Pt.

17.02

7:00 + Kazimierz Pietraszek od Anny Ostrowskiej

+ Wojciech Wojtas od żony Janiny

18:00 + Zofia Kołodziej od rodziny Kądziołków z Przeworska

+ Barbara

+ Maria Ustrzycka  

Poza parafią

+ Stefania Smyżeń od rodziny Bury

+ Marian Szydełko od córki Barbary

+ Halina Gnat od kolegów i koleżanek z Departamentu Rozwoju Regionalnego

+ Piotr Mazur od policjantów i policjantek Oddziału Prewencji w Rzeszowie

+ Elżbieta Klęsk – od Marty i Bogdana Sawickich z rodziną

+ Grażyna Karp od koleżanek ze studiów Justyny i Jakuba

+ Julian Gaweł   od chrześniaka Romana

+ Jerzy Chmieliński od koleżanek z Biblioteki WSIZ

+ Stanisław Sikorski od bratowej Bronisławy z rodziną

Sob.

18.02

7:00 + Edward Panek od rodziny Szczepańskich

+ Justyna Pokrywka – od córki Haliny z rodziną

+ Zmarły Bogu wiadomy – od uczestników pogrzebu

18:00 O Boże bł. dla Kingi w rocznicę urodzin

+ Stefania Smyżeń od męża

Poza parafią

+ Stefania Smyżeń od Stanisława Smyżeń z rodziną

+ Marian Szydełko od córki Danuty z rodziną

+ Halina Gnat od kolegów i koleżanek z Departamentu Rozwoju Regionalnego

+ Piotr Mazur od policjantów i policjantek Oddziału Prewencji w Rzeszowie

+ Elżbieta Klęsk od Krystyny i Piotra Rybińskich

+ Grażyna Karp od sąsiadów Machowskich

+ Julian Gaweł od swatowej Szmigiel

+ Jerzy Chmieliński od rodziny Ciąpałów z Zalesia

+ Stanisław Sikorski od bratowej Władysławy z rodziną

Nd.

19.02

6:30 + Władysława i Stanisław Płonka rodziny Karola i Łucji Różańskich       
7:15 Szpital: Za parafian
7:30 Dom Kombatanta: Dziękczynna w 90 rocz. urodzin z prośbą o zdrowie i Boże bł.      
8:00 + Józefa i Władysław Markiewicz  

Poza parafią

+ Stefania Smyżeń od Stanisława Smyżeń z rodziną

+ Marian Szydełko od córki Danuty z rodziną

+ Halina Gnat od kolegów i koleżanek z Departamentu Rozwoju Regionalnego

+ Piotr Mazur od członków Koła Łowieckiego „Sarenka” w Błażowej

+ Elżbieta Klęsk od rodziny Ryznarów

+ Grażyna Karp od rodziny Muriasów

+ Julian Gaweł   od Iwony i Sławomira Szura

+ Jerzy Chmieliński od rodziny Ciąpałów z Zalesia

+ Stanisław Sikorski od wnuków Sandry i Seweryna

9:30 + Michał, Julia, Antonina
11:00 + Weronika, Dariusz + Mirosław Rutkowski 7 rocz. śm.     
12:30 + Weronika Przybyło od Dyrekcji, nauczycieli, pracowników administracji i obsługi SP nr 5 w Rzeszowie       
17:00 + Danuta i Marian