21 lipca 2024

Liturgia

  1. W tym tygodniu w liturgii Kościoła przeżywać będziemy następujące wspomnienia: w środę św. Tomasza Apostoła, w sobotę bł. Matki Teresy Ledóchowskiej.
  2. W tym tygodniu wypada pierwszy czwartekpiątek i sobota miesiąca.
  3. W czwartek, po Mszy Św. wieczornej Wystawienie Najświętszego Sakramentu i Adoracja do 21:00.
  4. W piątek wynagradzamy Jezusowi za nasze grzechy. Nabożeństwo wynagradzające po Mszy Świętej porannej i wieczornej. Spowiedź od godziny 17:00.
  5. W sobotę wieczorem o 17:00 Nabożeństwo Pierwszej Soboty miesiąca: prosimy, aby modlitwę Różańcową poprowadziła Róża stowarzyszenia rodzin katolickich, następnie medytacja biblijna, zmiana tajemnic różańcowych i Msza św.

 

Sprawy parafialne

  1. Przypominamy, że do końca wakacji kancelaria parafialna będzie czynna tylko w poniedziałki, środy i piątki bezpośrednio po Mszy Św. wieczornej.
  2. 20 lipca (sobota) Bractwo Szkaplerzne organizuje pielgrzymkę do Czernej. Szczegóły w gazetce, gablocie i na stronie internetowej parafii.
  3. W sobotę 6 lipca w Sanktuarium Matki Bożej Zawierzenia w Tarnowcu odbędzie się pielgrzymka pokutna za grzechy przeciwko życiu ludzkiemu. Rozpoczęcie o godz. 10:00. Msza św. o godz. 11:30. Serdecznie zapraszamy do wspólnego pielgrzymowania i modlitwy.