Intencje Mszy Świętych 28-09-4.10.2020

 

 

 

Poniedziałek

28.09.2020

7:00 + Józefa Pelc i Jan
7:00 + Adolf Materna – int. od Doroty z rodziną
7:00 + Stanisława Stanio – int. od rodziny Chmielińskich
7:00 + Halina Trałka greg.

Poza parafią: + Bartłomiej Kuśnierz – od Mari Jaworskiej z rodziną

18:00 O zdrowie, błog. Boże i opiekę MB dla Małgorzaty i Rafała w 13 rocznicę ślubu
18:00 + Zofia – w rocznicę śmierci, Mieczysław – w 15 rocznicę śmierci

Poza parafią: + Mateusz Gaweł – od rodziny Woźniak

+ Stanisław Płonka – int. od syna Mieczysława z rodziną

 

 

Wtorek

29.09.2020

7:00 + Anna Barańska – int. od Rady Parafianej z Turzego Pola
7:00 + Józef Walus – int. od znajomych z pracy córki Danuty
7:00 + Halina Trałka greg.

Poza parafią: + Bartłomiej Kuśnierz – od St-wa Majchrowskiego z rodz.

18:00 + Aniela i Franciszek Niepsuj i zmarli z rodziny  
18:00 + Feliks Kubik – int. od rodziny Strzałkowskich

Poza parafią: + Mateusz Gaweł – od koleżanek i kolegów ze Słociny

+ Stanisław Płonka – int. od syna Ryszarda z rodziną

 

 

 

Środa

30.09.2020

7:00 + Halina Polak – int. od Stanisława Paśko
7:00 + Jan Bazan – int. od córki Ireny z rodziną
7:00 + Józefa Sabo – int. od siostry Krystyny
7:00 + Halina Trałka greg.

Poza parafią: + Bartłomiej Kuśnierz –od Tadeusza Majchrowskiego z rodz

18:00 + Stefania i Marcin Paduch
18:00 Za dusze w czyśćcu cierpiące

Poza parafią: + Mateusz Gaweł – od koleżanek i kolegów ze Słociny

+ Stanisław Płonka – int. od syna Wojciecha z rodziną

+ Stanisław Płonka – int. od siostrzenicy Doroty z rodziną

 

 

Czwartek

1.10.2020

7:00 + Zdzisław Cygan – greg.
7:00 + Halina Polak – greg.

Poza parafią: + Bartłomiej Kuśnierz –od koleżanek i kolegów ze Sz. Podst.

18:00 O zdrowie, błog. Boże i opiekę NMP dla Dariusza w dniu urodzin
18:00 Teresa
18:00 + Józef Sikora

Poza parafią: + Mateusz Gaweł – od koleżanek i kolegów ze Słociny

+ Stanisław Płonka – int. od syna Fryderyka z rodziną

 

 

 

Piątek

2.10.2020

7:00 + Maria Demków
7:00 + Małgorzata Ferenc – int. od rodziny Patla
7:00 + Zdzisław Cygan – greg.
  DPS: + Halina Polak greg.

Poza parafią: + Bartłomiej Kuśnierz – od koleżanek i kolegów ze Sz. Podst

18:00 Dziękczynna z pr. o dalsze błog. Boże dla Zuzi z okazji 10 rocznicy urodzin
18:00 + Henryk Jasiewicz – int. od wnuka Michała

Poza parafią: + Mateusz Gaweł – od koleżanek z pracy mamy

+ Stanisław Płonka – int. od wnuczki Agnieszki z Yatinem i prawnukami

+ Stanisław Płonka – int. od wnuka Pawła z rodziną

 

 

 

Sobota

3.10.2020

7:00 + Zdzisław Cygan – greg.
7:00 + Halina Polak greg.

Poza parafią: + Bartłomiej Kuśnierz – od rodziny Aksamit

18:00 O zdrowie i potrzebne łaski dla członków Róży św. Floriana
18:00 O Boże błog. opiekę MB dla rodzin Róży Bronisławy Pawełek
18:00 + Teresa Mróz – int. od Agaty

Poza parafią: + Mateusz Gaweł – od Bernadety z Malawy

+ Stanisław Płonka – int. od żony Marii i córki Katarzyny

+ Stanisław Płonka – int. od siostry Barbary z rodziną

 

 

 

Niedziela

4.10.2020

6:30 + Augustyn Boroń – w 25 rocz. śmierci, i zmarli z rodziny
7:30 Dom Kombatanta: + Halina Polak greg.
8:00 + Józef, Waleria i Aniela Górny

Poza parafią: + Bartłomiej Kuśnierz – od Barbary i Marcina Lew

9:30 O potrzebne łaski dla Jerzego z okazji 40 urodzin
11:00 O zdr., bł. Boże, opiekę MB i Patronów dla Michała – od córki z rodz.
12:30 + Tadeusz
17:00 + Zdzisław Cygan – greg.
19:00 + Sławonir, Maria, Jadwiga, Franciszek Karbowski – 20 rocz. śmierci

do użytku wewnętrznego parafii