Intencje Mszy Świętych 14-20.09.2020

 

 

Poniedziałek

14.09.2020

7:00 + Maria Śmigiel, Józef
7:00 + Marcin i Maria Szczepanik, Józef
7:00 + Halina Trałka greg.

Poza parafią: + Bartłomiej Kuśnierz – od kolegi Sławka

18:00 O zdrowie i bł. Boże w rodzinie w 1 rocznicę urodzin Kacperka
18:00 + Kazimierz Filip

Poza parafią: + Mateusz Gaweł – od Karoliny z rodzicami

 

 

Wtorek

15.09.2020

7:00 O potrzebne łaski i umocnienie w wierze dla Tomasza
7:00 + Maria Gaweł – int. od bratowej Władysławy
7:00 + Halina Trałka greg.

Poza parafią: + Bartłomiej Kuśnierz – od Jacka Stanio z rodziną

18:00 + Barbara – int. od prawnuczki Wiktorii
18:00 + Józef Sikora

Poza parafią: + Mateusz Gaweł – od sąsiadów z ul. Powst. Wielkop.

 

Środa

16.09.2020

7:00 + Wiktoria Wolanik, Wladysław, Stanisław
7:00 + Aleksander Pleśniak – int. od rodziny Tryczyńskich

Poza parafią: + Bartłomiej Kuśnierz – od kuzynki Beaty z rodziną

9:30 DPS: + Halina Trałka greg.
18:00 Dziękczynna z pr. o dalsze bł. Boże dla rodziny
18:00 + Janina i Stanisław

Poza parafią: + Mateusz Gaweł – od rodziny Wilków ze Stobiernej

 

 

Czwartek

17.09.2020

7:00 + Czesław Lampart – int. od Renaty i Jerzego Zając
7:00 + Halina Trałka greg.

Poza parafią: + Bartłomiej Kuśnierz – od Eweliny z rodziną

16:00 O Boże bł. w nowym roku szkolnym dla Przedszkola św. Rocha
18:00 Dziękczynno-błagalna dla Marty i Bartosza w 26 rocz. ślubu
18:00 + Marta – w 22 rocznicę śmierci

Poza parafią: + Mateusz Gaweł – od rodziny Oliwa

 

 

Piątek

18.09.2020

7:00 + Jerzy Chmiel – int. od Mariusza Gnat
7:00 + Halina Trałka greg.

Poza parafią: + Bartłomiej Kuśnierz – od rodziny Szczepaników

18:00 + Józef – w 4 rocznicę śmierci – od żony Małgorzaty z dziećmi
18:00 + Grzegorz Chuchra – int. od Doroty, Romana, Maćka Bachórz

Poza parafią: + Mateusz Gaweł – od kuzynów Skibów i Szpunarów

 

 

Sobota

19.09.2020

7:00 + Stefan – int. od chrześnicy Teresy z rodziną
7:00 + Wiktoria Masełek
7:00 + Halina Trałka greg.

Poza parafią: + Bartłomiej Kuśnierz – od Rady Nadzorczyj GS Krasne

18:00 + Jan, Jadwiga, Stanisław, Dominik Lis, Wojciech
18:00 + Bartłomiej Kuśnierz – int. od Danuty Beściak z córką

Poza parafią: + Mateusz Gaweł – od kuzynów Skibów i Szpunarów

 

 

 

Niedziela

20.09.2020

6:30 + Dorota Nowak – w rocznicę śmierci
7:30 Dom Kombatanta:
8:00 + Czesława, Kazimierz, Bogumiła Śmigiel

Poza parafią: + Bartłomiej Kuśnierz – od Renaty Gaweł z rodziną

9:30 + Anna i Roch Szczepanik
11:00 + Stanisława Południak – int. od córki Lucyny z rodziną
11:00 DPS:
12:30 Za parafian
17:00 + Halina Trałka greg.
19:00 O szczęśliwe rozwiązanie dla Agnieszki

do użytku wewnętrznego parafii